Члени постійних комісій районної ради та президії погодили проекти рішень Глухівської районної ради на розгляд  24 сесії районної ради

17.07.19

 

 

Члени постійних комісій районної ради та президії погодили проекти рішень Глухівської районної ради на розгляд 24 сесії районної ради 

 

         У вівторок, 24 квітня 2018 року, голови постійних комісій районної ради провели засідання своїх комісій по профільним питанням, які будуть винесені на двадцять четверту сесію районної ради та погодили всі питання з президією районної ради.

 

 

Деякі соціальні питання, які виносяться на розгляд сесії, розглянули на спільному засіданні постійних комісій районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства і соціального захисту населення та мандатній, з питань регламенту, законності, правопорядку та територіального устрою, яке провів депутат районної ради Володимир Соломенний. А саме:

Про внесення змін до рішення районної ради від 06.12.2016 „Про районну програму соціального захисту населення на 2017-2018 роки”.

Про визначення опорного  закладу освіти,  утворення його філій та реорганізацію Бачівського та Яструбщанського навчально-виховних комплексів.

Про припинення юридичної особи –  комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради шляхом реорганізації в результаті перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради.

Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік.

Про районну програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2020 роки.

Про програму розвитку туризму в Глухівському районі на 2018-2020 роки.

На засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ, управління комунальною власністю про виконання районного бюджету за І квартал поточного року та внесення змін до нього доповіла начальник фінансового управління районної державної адміністрації Валентина Манжос.

 

 

Також депутати рекомендували сесії затвердити рішення  «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 «Про програму економічного і   соціального розвитку Глухівського району на 2018 рік».

З метою функціонування галузі медицини району в умовах реформування закладів охорони здоров'я, головний лікар комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради Олександр Тюльпа доповів про припинення юридичної особи –  комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради шляхом реорганізації в результаті перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради.

      Постійна комісія з питань  агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища, промисловості, будівництва, транспорту та  розвитку підприємництва, під головуванням Ахромеєва Сергія, підтримала зміни до рішення районної ради від 03.02.2017 «Про програму підтримки малого та середнього підприємництва у  Глухівському районі на 2017 - 2018 роки про які доповіла Безугла Валентина – головний спеціаліст відділу економічного розвитку сільських територій, промисловості, інфраструктури районної державної адміністрації. Також члени комісії одноголосно висловились за проекти рішень про затвердження проектів землеустрою та затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Ірина Терещенко на засіданнях всіх комісій надала інформацію про окремі питання використання коштів районного бюджету для виконання повноважень депутатів Глухівської районної ради у 2018 році, під час розгляду якої були окреслені ряд проблем життєдіяльності району на які будуть витрачені «депутатські» кошти у 2018 році, одним з пріоритетів по даному питанню є придбання фіброскорпу для Глухівської ЦРЛ.

         Члени президії погодили всі 20 проектів рішень, які виносяться на розгляд двадцять четвертої сесії районної ради.

 

 

Зокрема, вирішили заслухати інформацію начальника соціального захисту населення районної державної адміністрації Ольгу Дудкіну на постійній комісії з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства і соціального захисту населення про стан виплати субсидій жителям району в порядку винятку у 2018 році.

Також, було внесено ряд змін до програми економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2018 рік та про районний бюджет Глухівського району на 2018 рік, які були рекомендовані на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії районної ради.

Було обговорено ще багато актуальних питань, які стосуються життєдіяльності жителів Глухівського району.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019