«Червона  рута» шукає таланти.

17.07.19

 

 

«Червона  рута» шукає таланти.

 

Протягом 2018-2019 років в Україні проходить  Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики «Червона рута - 2019», головною метою якого є  пошук і розкриття творчих здібностей молодих авторів і виконавців, створення нових стилів у популярних масових жанрах української пісні.

 21 квітня у м. Суми відбувся регіональний обласний відбірковий конкурс ХVІ Всеукраїнського фестивалю «Червона рута–2019».

Конкурс є черговим серед  відборів, що проходять з березня по листопад 2018 р. в усіх  областях України та м. Київ.

 


         Талановита молодь з різних куточків  Сумщини  прибула до Сумського обласного театру для дітей та юнацтва, щоб  проявити себе за окремими жанрами  сучасної молодіжної музики та автентичного фольклору.   10 колективів та більше 40 солістів змагалися за перемогу у конкурсі.    Конкурс був справжнім  випробуванням для учасників.

Серед конкурсантів  були  аматори  сцени Глухівщини - соліст Суходільського СБК Руслан Ащаулов, соліст Есманьського МБК Олександр Заболоцький,  солісти комунального закладу «Районний будинок культури» Олександр Єгоров, Анна Губатенко,  вокальний гурт «Сузір’я», керівник Олександр Тюльпа.  Кожен конкурсант представляв на сцені  три   сучасні, різнохарактерні твори українською мовою, один з них – шлягер.  Наші артисти впоралися з завданням. Репертуар, представлений на конкурсі, був цікавим.

Конкурсна програма тривала більше семи годин. Суддівська рада на чолі з організатором Фестивалю Мирославом Мельником,  визначила переможців та резервістів. Основними критеріями відбору були новизна, сучасність та молодіжність, оригінальне творче обличчя, індивідуальність виконавців.

 Саме за цими  критеріями журі відібрало  до складу резервістів у жанрі популярної музики соліста КЗРБК Олександра Єгорова  та вокальний гурт «Сузір’я».  Це - своєрідна  перемога. Талант і вміння  нашої молоді  не залишилися поза увагою. З ними будуть працювати дистанційно, а за підсумками результатів співпраці оберуть учасників фіналу, який відбудеться у 2019 році у місті Чернівці.

Кожен учасник  отримав Диплом за участь у відбірковому конкурсі,  масу позитивних емоцій від почутого та побаченого, яскраві враження.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019