Виїзд до сіл та надання допомоги.

16.07.19

 

 

Виїзд до сіл та надання допомоги 

 

Кожен із нас мріє зустріти захід свого життя в колі рідних та близьких людей, дітей та внуків, які стануть надійною підтримкою в поважному віці. Але життя не завжди складається так, як ми того хочемо. На обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради знаходиться шістсот сорок осіб поважного віку та інвалідів. Так сталося, що деякі підопічні, які обслуговуються відділенням проживають самотньо у віддалених селах району, та на багатьох маршрутах взагалі немає перевізників через низький пасажиропотік та стан доріг.

Надавати допомогу та підтримку людям похилого віку, на долю яких випали роки самотності, це велика відповідальність а також покликання душі. У відділенні соціальної допомоги вдома працюють 53 соціальні робітники, які піклуються про  своїх підопічних: готують їжу, прибирають кімнати, купують ліки та продукти харчування, приносять воду, обробляють присадибні ділянки, оформлюють субсидії або інші документи.

 

 

В комунальній установі працює також відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, завдяки якому винайдено можливість та за спонсорські кошти було придбано продуктові набори, хліб, пасочки та крашанки для наших підопічних до Пасхальних свя

19 квітня 2018 року був здійснений виїзд мультидисциплінарної бригади нашої установи до сіл Некрасове, Семенівка, Дунаєць та Щебри, з метою надання різних видів допомоги громадянам, які обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома,було роздано хліб, паски, крашанки та одяг б/в, діткам з інвалідністю, які стоять на обліку у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги та не змогли прибути на святковий захід, присвячений Великодню, було вручено солодкі подарунки, також перевірено роботу соціальних робітників та проведено вибіркову перевірку якості надання соціальних послуг працівниками територіального центру. В ході перевірки виявлено, що соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома дотримуються графіків відвідування підопічних, послуги надаються у повному обсязі, згідно складених договорів.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019