Віншую Глухів в пам'яті граніту.

16.07.19

 

 

Віншую Глухів в пам'яті граніту

 

            18 квітня вся країна відзначала День пам'яток історії та культури. Комунальна установа  «Територіальний центр соціального обслуговування» не змогла оминути своєю увагою свято, що покликане підвищити обізнаність громадськості культурною та історичною спадщиною. Тому відкрите заняття «Університету ІІІ віку» для «студентів» поважного віку с. Дунаєць присвятили нашому стародавньому місту та його величним пам'яткам архітектури та мистецтва.

         Краєзнавчу подорож містом провели художній керівник Цигикал Л. М. та спеціаліст по роботі з молоддю  Московченко О.М., Пінчук А.П. - підготувала комп'ютерну презентацію «Храмами міста». Учасники заходу потрапили в минулі часи і дізнались який  довгий шлях довелось пройти нашим найціннішим перлинам архітектури, щоб по сей час захоплювати погляди глухівчан та туристів міста.

 

 

         Почесним гостем свята став Василько Віталій Єгорович, голова ветеранської організації с.Дунаєць, котрий є постійним учасником наших зустрічей. Він розповів про проект встановлення в селі пам'ятника Маркевічу Миколі Андрійовичу – історику, етнографу, фольклористу і письменнику, відомому завдяки роботам про долю Малоросії.  Встановлення та відкриття пам’ятника заплановано на серпень 2018 року. Також Віталій Егорович пригадав видатного дунайчанина, Лобоса Петра Олександровича, професора кафедри українознавства, завдяки якому побачили світ збірки українських драматургів  позаминулого століття.

         Завершилась зустріч вже ставшим традиційним чаюванням, під час якого було заплановано екскурсійний тур до історичних та культурних пам'яток Глухова.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019