З нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

16.07.19

 

 

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей

 

У перший день літа в Україні, як і у всьому світі, відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це добре і радісне свято, адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

 

 

З нагоди відзначення цього чудового свята, для дітей з особливими потребами, які знаходяться на обліку у КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради, 30 травня в кафе «Едельвейс» представлено казкове дійство, яке підготували студенти–волонтери професійно-педагогічного коледжу Глухівського  НПУ ім. О.Довженка. Маленькі вихованці з радістю брали участь у вікторинах та конкурсах, отримували призи. Усі присутні отримали м'які іграшки та солодкі подарунки від народного депутата Андрія Леонідовича Деркача.

 

 

На заході були присутні почесні гості: керівник апарату Глухівської районної ради Терещенко Ірина Іванівна, директор комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради Спицький Віктор Петрович, спеціаліст у справах осіб з інвалідністю управління соціального захисту населення Ященко Аліна Миколаївна.         

Хочеться висловити слова вдячності заступнику директора з виховної роботи професійно-педагогічного коледжу Глухівського  НПУ ім. О.Довженка Туряниці Зої Василівні та  колективу кафе «Едельвейс» за  допомогу в організації свята.

         В серцях і душах дітей надовго залишились приємні хвилини розваг і спілкування та гарні враження.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019