Мистецькі зустрічі з нагоди Дня захисту дітей.

16.07.19

 

 

Мистецькі зустрічі з нагоди Дня захисту дітей.

 

З нагоди Дня захисту дітей для учнів закладів освіти району були організовані святкові заходи. Які в рамках обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» були проведені у форматі мистецьких локацій «Світ дитячої творчості». Так  Есманьська ЗОШ І-ІІІ ступенів гостинно вітала учнів Уланівської, Суходільської та Яструбщанського навчально-виховних комплексів. Зустріч проходила під девізом «Ми веселі,ми щасливі – від того, що ми єдині!». Школярі стали учасниками віртуальної подорожі загадковою країною дитинства, де під час зупинок на станціях вокальній, театральній, танцювальній мали змогу продемонструвати свої творчі здібності. Екскурсоводами країною дитинства були казкові герої, які підтримували та веселили малечу.  Діти майстерно виконували пісні, танцювали, декламували вірші  та гуморески, вдало проявляли  свої театральні таланти. Особливо всім сподобалась участь у конкурсах  «Танцюймо з нами, танцюймо як ми, танцюймо краще нас!», а також у конкурсі «Вгадай мелодію».

 

 

На завершення всі учасники об’єднались у запальний танок! Звичайно не обійшлось і без спортивних змагань, що мали назву «Спортивні горизонти» та складались з різноманітних пере. Діти брали спортивних конкурсів, ігор, естафет.

 

 

Не менш цікаво відбулась мистецька зустріч учнів Баницького, Дунаєцького, Перемозького навчально-виховних комплексів, Чернівської філії Баницького НВК. Діти представили свої творчі здібності на  святковому концерті. А також прийняли участь у майстер класах з креативного рукоділля, які підготували та провели керівники гуртків декоративно-ужиткового напрямку районного будинку творчості школярів. Яскравого позитиви додали святу дитячі танцювальні флешмоби.

 

 

На заходах панували гарний настрій, позитивні емоції, яскраві враження. Проведення таких спільних заходів сприяє згуртованості дітей, формує їх самооцінку, а також виховує в учнів почуття єдиної родини, єдиної України!

 

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019