Найдорожчий людині – найкращі вітання.

16.07.19

 

 

Найдорожчій людині – найкращі вітання.

 

Травень - місяць, найпишніший та найпрекрасніший місяць весни, багатий на свята. Найзворушливішим з них є День матері. Ми всі з дитинства, через все життя, несемо в душі неповторний образ - образ своєї мами. Єдиної в світі людини, яка все зрозуміє, все пробачить, притисне до серця і буде любити незважаючи ні на що.

В цьому році наша комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування " Глухівської районної ради вітала матусь "поважного" віку.  Святковий захід відбувся 15 травня в приміщені Сопицького будинку культури, де для  гостей були накриті столи з святковим частуванням, та підготовлена концертна програма. В залі зустрілись багатодітні мами з Фотовижа, Бачівська та Сопича. 

 

 

Свято розпочали голова районної ради Олексій Ткаченко та Василь Ушачов – Сопицький сільський голова, які звернулись до присутніх жінок та до всіх матерів району з привітаннями та побажаннями міцного здоров’я та довгих років життя. Тринадцять матерей-героїнь отримали солодкі подарунки та листівки, які  власноруч виготовили  для них учні Духовно-просвітницького центру Трьох-Анастасієвського собору.

Душевними піснями та танцями порадувала святкова програма наших мам. Багато теплих слів пролунало в цей день,жодну з матусь не оминули вітання і слова подяки.  В веселій і невимушеній обстановці  непомітно проминуло декілька годин. Мамусі посміхались, співали, читали вірші і залишились дуже задоволені увагою, яку їм приділили, яку вони  без сумніву, заслуговують.

 

 

Свято матері стало доброю нагодою виказати повагу  до старшого покоління, продемонструвати їм нашу увагу, турботу та любов.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019