У трійці найсильніших.

16.07.19

 

 

У трійці найсильніших

 

Збірна депутатська команда Глухівського району і міста Глухів взяла участь у дводенних змагання в рамках Всеукраїнської спартакіади між депутатами усіх рівнів Сумської області, яка відбулася 17-18 травня у легкоатлетичному манежі СумДУ. Народні обранці змагалися за першість у футзалі, волейболі, настільному тенісі, шахах та шашках. Змагання були дуже цікавими і динамічними.

 

 

До складу команди Глухівщини увійшли депутати районної, міської рад, Березівської об’єднаної територіальної громади, а також Уланівської та Семенівської сільських рад. Очолив збірну команду голова Глухівської районної ради Олексій Ткаченко.

 

 

Серед 20 збірних команд Сумщини, а це близько 300 учасників, команда Глухівського району увійшла до трійки найсильніших і посіла почесне третє місце. Перемогу у спартакіаді вибороли наші сусіди – ямпільчани, срібло завоювала команда Великописарівського району.

 

 

Сергій Сорока – депутат міської ради - у підсумку змагань став переможцем із шахів серед чоловіків.

- Слова подяки хочу адресувати Миколі Козлову - регіональному директору ТОВ «Росток - Холдинг», Василю Кацалапу - директору ДП "Глухівське лісове господарство", Івану Гончарову - директору ТОВ "Яструбщанське", Анатолію Геращенку - директору приватного підприємства "Зажинок" за надання допомоги в організації виїзду команди на змагання.  

Я щиро вдячний всім депутатам, які захищали честь Глухівщини у спортивних змаганнях, за командний дух, дружню атмосферу, уміння разом вирішувати всі завдання не тільки у сесійній залі, а й на спортмайданчику. Завдяки цьому – у нас «бронза» - а це дуже гарний результат, - зазначає голова районної ради Олексій Ткаченко.

 

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019