Відбулась семінар-нарада сільських, селищних голів та секретарів сільських, селищних рад

17.07.19

 

 

Відбулась семінар-нарада сільських, селищних голів та секретарів сільських, селищних рад

     

       11 травня в залі засідань Глухівської районної ради під головуванням голови районної державної адміністрації Вікторії Сокол та заступника голови районної ради Галини Стороженко  відбулась семінар-нарада сільських та селищних голів та секретарів сільських, селищних рад.

Почалась семінар-нарада з питання впровадження цифрового мовлення в Сумській області та стан інформаційного простору Глухівського району, про що проінформувала начальник відділу організаційної роботи, комунікацій з громадськістю та управління персоналом апарату Глухівської районної державної адміністрації Лариса Саботан. З метою посилення безпеки та захисту інформаційного простору від впливу російських каналів на громадянське суспільство було доручено сільським, селищним радам здійснити  моніторинг можливості прийому сигналу заборонених російських каналів.

 

 

            Начальник управління соціального захисту населення Глухівської районної державної адміністрації Ольга Дудкіна проінформував про новий порядок надання житлових субсидій населенню, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 р. № 329, який вступив в силу 1 травня 2018 року.  Зокрема, вона повідомила, що соціальна норма на газове опалення становитиме 4,5 м3 на 1 м2 площі, електроопалення – 30 кВт. год на 1 м2 площі. Безробітним, необхідно буде стати на облік до центру зайнятості, щоб отримувати субсидію. А тим людям працездатного віку, хто претендує на субсидію, але не реєструється як безробітний, УСЗ рахуватимуть дохід три прожиткові мінімуми – 5286 гривень. Внутрішньо-переміщені особи відтепер зможуть оформити субсидію без договору оренди житла – лише на підставі заяви і декларації, з вказанням складу домогосподарства. Заява стане приводом для обстеження матеріально-побутових умов, а сам акт про обстеження – підставою для призначення субсидії. Також, якщо у власності сім’ї є автомобіль, якому менше п’яти років, крім мопеда та авто, наданого органом соціального захисту населення, субсидію не призначатимуть та багато іншого.

 

 

           Завідувач Глухівського міськрайонного відділу ДУ «Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров`я України» Марина Матвієнко проінформувала про проведення дезінфекції сільськими, селищними радами своїх водонапірних веж, з метою забезпечення якісною питною водою пришкільних відпочинкових таборів, які розпочнуть свою роботу 29 травня поточного року.

Про здійснення нерегулярних маршрутів приміським транспортом на території Глухівського району проінформувала виконуючий обов’язки начальника відділу економічного розвитку сільських територій, промисловості та інфраструктури Глухівської районної державної адміністрації Оксана Ковальчук-Савощенко.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019