До дня родини.

17.07.19

 

 

До дня родини.

 

«Добра родина – славна Україна», з такою назвою в районній бібліотеці  для дітей було проведено родинне свято для учнів ЗОШ№2, 1-А класу.

 

 

Як із струмочка починається ріка, так і життя починається з Родини. У кожній родині означений свій спосіб життя, звичаї, сімейні традиції. Але всіх їх об’єднує найцінніший скарб – це гарні талановиті  діти, обдаровані члени родини та цікаві історії з їх життя.

На свято були запрошені родини класу. Першою представила себе родина Ткаченків – дружня, працьовита, талановита. Мама разом з сином роблять багато різних цікавих речей. До уваги дітей та гостей свята представлені  вироби з натуральної вовни. Наталія Григорівна провела майстер-клас з виготовлення кульок з вовни.

Родина Мироненків – це музична сім’я. Анатолій грає на кобзі і вже має нагороди. Разом з своєю мамою він виконав музичну композицію.

 

 

Родина Біліченків продемонструвала вишивки різних поколінь.  Своїми  захопленнями  зимовими видами спорту  ознайомила родина Курган. Єва з чотирьох років захоплюється катанням на ковзанах та лижах. Цікаву розповідь діти почули про захоплення родини Кліндух.  Сини разом з мамою вишивають  картини, а старший син отримав нагороду за вишиту сорочку.

Для родин і гостей бібліотекарі підготували веселі конкурси:

1. Доріжка «Компліментів»

2. «Порахуй сімейний бюджет»

3. Вгадай дитину по рукам

4. Гумористична вікторина.

Свято пройшло цікаво, діти разом з батьками та бабусями чудово провели час.

В кінці заходу Койляк Анастасія пригостила всіх дітей солодощами, які приготувала її мама.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019