ЧОРНОБИЛЬ: ТРАГЕДІЯ І ПОДВИГ, БІЛЬ І МУЖНІСТЬ

16.07.19

 

 

ЧОРНОБИЛЬ: ТРАГЕДІЯ І ПОДВИГ, БІЛЬ І МУЖНІСТЬ

26 квітня 1986 року об 1 годині 47 хвилин пролунав вибух на четвертому реакторі Чорнобильської електростанції. Вибух що розділив  життя на до та після. Вибух що став випробовуванням для нашого народу,  який  своїм відлунням у долях людей говорить сьогодні.

Ядерна енергетика створена людиною, що повинна була служити людині, стала загрозою для всього живого.

Біля пам’ятника ліквідаторам Чорнобильської катастрофи 26 квітня відбувся мітинг пам’яті тих страшних подій. Голова районної ради Ткаченко О.О. та голова Глухівської РДА Сокол В.М. подякували ліквідаторам  за те, що  без вагань пішли на ліквідацію страшної трагедії, ризикуючи своїм здоров’ям та життям.

У виступі на мітингу керуючий справами Терещенко І І значила про величний подвиг тих хто  «без вагань пішли на ліквідацію страшної трагедії, ризикуючи своїм здоров’ям та життям .Я розумію що ви на той час не думали про наслідки, а виконували роботу без якої наша українська земля стала б небезпечною для українців. Ціною за безпеку   - ваше  здоров’я. Сьогодні  в Глухівському районі проживає 156 ліквідаторів чорнобильської трагедії,21 вдова ліквідатора.  Ми перед Вами у великому борзі, ми розуміємо що недостатня увага до ваших потреб на ліки, харчування, санаторне оздоровлення та інше. На сьогодні це питання стоїть дуже гостро і думаю держава надасть гідну підтримку вам.  

Вона від імені районної ради, депутатського корпусу, районної державної адміністрації побажати вам міцного здоров’я та довголіття, миру та спокою вашим родинам. А нам всім пам’ятати уроки історії, щоб ніколи не повторилась Чорбильська трагедія.

Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019