Гарно вміти відпочивати

16.07.19

 

 

Гарно вміти відпочивати

 

Всім нам до вподоби в жарку літню пору знаходитись біля річки чи озера, коли прохолода води освіжає тіло, приносить насолоду і відпочинок.

У нашому місті і в районі дуже багато прекрасних місць для відпочинку біля води і ми в повній мірі користуємось цими благами природи, оздоровлюємось самі і привчаємо до цього наших діток.

Одним із унікальних озер Глухівського району є озеро з крейдяним дном в селі Білокопитове. Це чудове місце для відпочинку, добре відоме глухівчанам. І влітку відпочиваючих на березі озера як то кажуть в народі, «хоч пруд пруди». Приїздять туди сім’ями, великими дружніми компаніями, там є місце на травичці для любителів позасмагати, можна відпочивати в тіні молодих дубків, які дбайливо висаджені на березі, можна і порибалити.

Одним словом – природа надала нам все саме найкраще для відпочинку і гарного настрою.

Як же ми віддячуємо їй за всі ці природні блага?

На превеликий жаль, відпочиваючі залишають після себе «в знак подяки» гори сміття, скляних і пластикових пляшок, бите скло.

Хто ми після цього – люди чи невдячні дикуни»? Чому навчаємо ми наших дітей, коли кидаємо весь непотріб під дерева та кущі, а ще гірше прямо в озеро?

Але якщо трапляється лихо і діти або дорослі травмуються через побите скло, то обуренню немає меж, забуваючи при цьому, що саме такі ж відпочиваючі не прибрали після себе сміття і побиті пляшки.

 

 

Звертаючись до відпочиваючих на природі, хочеться попрохати одного – бути людьми! Берегти та любити рідну землю – багатство, яке необхідно передати в спадок нашим дітям і онукам.

 

 

В цьому році зібрані і вивезені тони пляшок та скла. Завдяки спонсорській допомозі ДП «Глухівський агролісгосп» виготовлено ящик для сміття та встановлені на березі лави.

 

 

Все зроблено для того, щоб можна було відпочити «по-людськи».

А чи вдасться саме так – побачимо!

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019