Гірчить Чорнобиль крізь роки

16.07.19

 

 

Гірчить Чорнобиль крізь роки

Напередодні 32 річниці аварії на чорнобильській АЕС в Кучерівській бібліотеці відбулось відкрите заняття «Університету ІІІ віку» присвячене цій  найбільшій трагедії не тільки України ,а й усього людства. Зустріч розпочалась з перегляду невеличкого відео файлу, який нагадав як само це трапилось. Потім присутнім розповіли про наслідки радіаційного забруднення, яке торкнулось не тільки території нашої держави,а й всього світу, про небезпечність взагалі використання ядерної енергії,  пошуки сучасними вченими альтернативних та  більш безпечних енергетичних джерел.

Цікавим був перегляд документальної стрічки про зону відчуження сьогодні. З неї ми дізнались, що сучасний Чорнобиль, це не вимерлі території. Він відкритий для туризму та являє собою майже заповідну зону,де вже відродились 60 видів  тварин, птахів і риб, занесених до червоної книги України.

 

 

Зустріч вийшла інформаційно насиченою, пенсіонери жваво обговорювали переглянуті фільми та співчували ліквідаторам аварії, та сім'ям, які в одну мить залишились без даху над головою. Під час чаювання «студенти» вирішили, на наступному занятті переглянути художню стрічку присвячену тим страшним подіям, щоб своїми спогадами вшанувати пам'ять загиблих та скалічених Чорнобилем людей.

Минуло багато років, але біль Чорнобиля ніколи не зітреться з історії людства, не згасне у віках.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019