4

24.06.19

Головна

 

Акція « До Світлого Дня – світлі вчинки»

На передодні Світлого Великодня кожна людина в своєму житті має робити добрі вчинки. Допомога тому хто потребує підтримки та піклування надає нам можливість зробити світ, що нас оточує, кращим.

Співорганізатори акції – Сумська єпархія Української Православної Церкви та філія ПАТ НСТУ «Сумська регіональна дирекція», що проводять її у постійному контакті із відділенням онкогематології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

детальніше...

«Книга просить на гостини, в неї свято – іменини»

Бібліоподорож «Книга просить на гостини, в неї свято – іменини» підготували працівники районної дитячої бібліотеки для дітей-користувачів 1-4 класів Есманської сільської бібліотеки, з нагоди відкриття Всеукраїнського Тижня дитячого читання.

Для дітей цей захід пройшов весело. Театралізоване дійство з участю казкової Бабусі-Ягусі, цікаві загадки, конкурси.

детальніше...

Обласні переможці з волейболу.

22-24 березня в м.Суми відбулись обласні змагання з волейболу серед дівчат в залік ХХVІ спортивних ігор школярів. Честь Глухівського району захищали переможці районної спартакіади – волейболістки Некрасівського НВК, яких тренує тренер-викладач ДЮСШ Кебець Ю.В. Перший день змагань проходив по групах: Глухівський, Роменський, Ахтирський - І група, Шосткинський, Лебединський, Конотопський - ІІ група.

детальніше...

Поезія і пісня – дві великі сил

23 березня в село Пустогород  по морозу, через сніги з Глухова прикотився «Соняшник», прикотився, щоб наповнити радістю, сонячним світлом і теплом село Пустогород. «Соняшник» - це клуб зустрічей з цікавими людьми, який діє при Глухівській районній бібліотеці. В фойє загальноосвітньої школи  на спільний захід «Поетичне слово земляків» зібрались як школярі, так і люди похилого віку, якими опікується районний територіальний центр.

детальніше...

Театральна вистава в селі Уланове

Напередодні професійного свята «День театру» народний драматичний театр «Пілігрим» районного будинку культури Глухівської районної ради в селі Уланове показав виставу  для наймолодших глядачів «Не хочу бути собакою» (режисер Ірина Ілясова). На виставу приїхали діти з сіл Сопич, Яструбщина, Суходол та селища Есмань.

детальніше...

Відбулась семінар-нарада сільських, селищних голів та секретарів сільських, селищних рад

21 березня в залі засідань Глухівської районної ради під головуванням голови районної державної адміністрації Вікторії Сокол та голови районної ради Олексія Ткаченка відбулась семінар-нарада сільських та селищних голів та секретарів сільських, селищних рад.   Почалась семінар-нарада з питання про проведення на території району весняної призовної кампанії у 2018 році.

детальніше...

Фотовиставка «Небесні акварелі».

В читальній залі Глухівської районної бібліотеки відкрилась персональна виставка фотографа – любителя  Віталія Максютенка в стилі sky-art «Небесні акварелі». Віталій Павлович Максютенко народився у 1952 році в Глухові. Журналіст, працював у районній та обласній пресі, був власним кореспондентом газет «Народна Трибуна», «Правда України» і «Голос України».

детальніше...

День відкритих дверей.

В районі проведено «День відкритих дверей» у комунальному закладі «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Глухівської районної ради. В поліклінічне відділення завітало керівництво району, голови депутатських постійних комісій, сільські та селищні голови, представники преси. Старша медична сестра Можевенко В.Є. детально познайомила присутніх з умовами роботи лікарів-терапевтів, педіатрів, медичних сестер, які надають медичну допомогу жителям нашого району.

детальніше...

Розширена нарада з питання надання якісних медичних послуг населенню Глухівського району

15 березня під головуванням голови районної ради О. Ткаченка відбулась розширена нарада з питання надання якісних медичних послуг населенню Глухівського району.На нараду запрошені: Голова та перший заступник голови районної державної адміністрації, голови постійних депутатських комісій,  окремі сільські голови,  головний лікар ЦРЛ, головний лікар та спеціалісти комунального закладу «Центр первинної медико-саністарної допомоги» Глухівської районної ради, головні лікарі Шалигинської селищної та Березівської сільської рад, окремі завідувачі ФАПів, директор медичного училища, студенти 4-го курсу медичного училища.

детальніше...

«Маски Мельпомени»

6 березня 2018 року відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Театральне мистецтво» – «Маски Мельпомени». 60 юних майстрів сцени 6 дитячих театральних колективів закладів освіти Глухівського району зібралися на сцені малої зали районного будинку культури. У репертуарі учасників були представлені мюзикли за мотивами дитячих казок «Колобок», «Дюймовочка», «Пан Котський» та уривки п‘єс дитячої драматургії.

детальніше...

Дорогі Жінки!

        Від усього серця вітаємо Вас з

    Міжнародним днем прав жінок і миру!

Бажаєм щастя і тепла, Весни, усмішок, сонця,
Щоб доля світла увійшла
До кожного віконця.
Хай навкруги цвіте бузок,
Та небо буде ясним;
 І щоб життя було в жінок
 Щасливим і прекрасним.

детальніше...

Обласна нагорода

З нагоди відзначення Дня прав жінок і миру в театрі ім. Щепкіна обласного центру відбувся святковий захід.

Грамотою  голови Сумської обласної ради було нагороджено Слукіну Тамару Петрівну директора комунального закладу Сумської обласної ради Шалигинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Глухівського району за багаторічну сумлінну працю, професіоналізм, педагогічну майстерність, активну життєву позицію.

детальніше...

До уваги суб’єктів господарювання!

03.03.2018 районною конкурсною комісією оголошено конкурс, відповідно до «Правил надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами,отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах», затверджених рішенням Глухівської районної ради від 08.09.2017 щодо відбору Проектів Суб’єктів підприємництва для отримання часткової Компенсації сплачених відсотків за кредитами,отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах за рахунок коштів районного бюджету.

детальніше...

Увага! Посадовим особам місцевого самоврядування, депутатам районної, сільських та селищних рад. Задекларуй свої доходи за 2017 рік.

З 1 січня 2018 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік. Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) державні службовці,посадові особи місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів та  інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

детальніше...

Невмируще слово Кобзаря

Кожен великий народ має свої знакові постаті. Такою постаттю для нас, українців, є Тарас Григорович Шевченко.  Його ім’я золотими літерами вписано в історію української та світової літератури. Шевченко  залишив нам свої неоціненні духовні надбання – твори і світлу  добру пам'ять   про себе. Він пробуджував любов до своєї Батьківщини, кликав  сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру. Шевченко був і залишається справжнім митцем, людиною незвичайної долі і надзвичайного таланту, що здобула світову славу. А його поетичне слово – це вогник, схожий на полум’я свічки,що запалює душу людини.

детальніше...

Про визнання обраним депутатом Глухівської районної ради Сумської області наступного за черговістю кандидата в депутати включеного до виборчого списку Глухівської районної організації Політичної партії Всеукраїнського об'єднання  "Батьківщина" в Сумській області

У зв'язку з достроковим припиненням повноважень депутата Глухівської районної ради Сумської області Милки Миколи Івановича у зв'язку з його смертю (Свідоцтво про смерть І – БП № 297297699 від 15.11.2017 року, видане Глухівським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Сумській області), обраного в багатомандатному виборчому окрузі на чергових виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року 

детальніше...

Територіальний центр запрошує на Масляну.

Масляна – це найдавніше народне свято, яке бере свій початок ще з дохристиянських часів. Відзначалася вона на весняне рівнодення і символізувала початок нового року, прихід весни, народження Сонця і Місяця. Цього річ ми потурбувались про збереження українських традицій і за обрядовими звичаями, разом з працівниками бібліотеки та будинку культури с. Перемога, влаштували народознавче свято для «студентів» «Університету ІІІ віку». 

детальніше...

Сесія селищної ради

В селищі Есмань, на чергову сесію селищної ради завітали голова районної ради О. Ткаченка, заступник голови Г. Стороженко.

На сесії розглядалось питання підсумків виконання селищного бюджету за 2017 рік, програма соціально-економічного розвитку на 2018 рік, встановлення тарифу для населення по водозабезпеченню та водовідведенню.

детальніше...

Шана і вдячність воїнам-інтернаціоналістам!

15 лютого, відбулось вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав. На урочистий мітинг зібралися воїни-інтернаціоналісти міста і району, представники навчальних закладів, трудових колективів, працівники відділів і управлінь районної держадміністрації, районної ради та міської рад. Перед присутніми виступила заступник голови районної ради Г. Стороженко, яка зазначила про те, що в районі проживає 65 воїнів, які брали участь у військових конфліктах на території інших держав.

детальніше...

Заслухано звіт голови районної ради.

14 лютого о 10 годині відбулось пленарне засідання двадцять третьої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання. Перш ніж розпочати роботу ради, у зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутата від районної організації ВО «Батьківщина», голова районної територіальної виборчої комісії Світлана Крученко проінформувала присутніх про реєстрацію та визнання повноважень депутата Івана Кравченка.

детальніше...

День Валентина у районній  бібліотеці.

День Святого Валентина досить популярне свято серед молоді  – це  одне з найромантичніших свят. Готуються до нього заздалегідь: обирають подарунки, виготовляють  валентинки. 11 лютого    у дитячій бібліотеці було проведено майстер клас по виготовленню незвичайної валентинки.  Зробити своїми руками дуже незвичайну і красиву валентинку для дорогої людини – просто і приємно, адже саме у цей день прийнято дарувати особливі листівки у формі сердечка для своїх друзів та близьких людей.

детальніше...

Засідання бюджетної комісії з розгляду фінансових питань.

09 лютого було проведено засідання бюджетної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ, управління комунальної власності з розгляду фінансових питань порядку денного двадцять третьої сесії районної ради: Про внесення змін до рішення  районної ради від 22.12.2017 р. «Про районний бюджет Глухівського району на 2018 рік» та інші.

детальніше...

На апаратній нараді.

На апаратній нараді при голові Глухівської районної ради Ткаченко О.О. начальник районного центру телекомунікацій №312, ПАТ «Укртелеком», Леонід Майборода надав інформацію про роботу підприємства на території Глухівського району. В своєму виступі він наголосив, що колектив підприємства завжди працює над підвищенням  надання якісних  телекомунікаційних послуг населенню.

детальніше...

Підсумки роботи Глухівської ЦРЛ за 2017 рік.

За участю головного  хірурга Сумської області Кобілецького М.М. , голови районної ради Ткаченка О.О, першого заступника Глухівської РДА  Картавого В.Г.  відбулась  медична рада за підсумками 2017 року. На засіданні ради розглядались питання якості медичного обслуговування населення Глухівською ЦРЛ.  В основному виступі головного лікаря Горбасьова В.В було проаналізовано роботу кожного відділення ЦРЛ та статистичні данні щодо забезпечення потреб населення.

детальніше...

Волейбол серед юнаків.

09 лютого на базі Студенецького навчально-виховного комплексу відбулися районні фінальні змагання з волейболу  серед юнаків в залік  XXVI спортивних ігор школярів. До фінальної частини змагань потрапили переможці групового етапу: команди Студенецького НВК, Баницького НВК, Некрасівського НВК, Есманьської ЗОШ І-ІІІ ст. Перед початком змагань капітани команд під державний гімн України відняли прапор. Змагання проходили в напруженій боротьбі і лише останні ігри визначили переможця змагань.

детальніше...

Пріоритети Програми економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2018 рік опрацювала ще одна постійна комісія.

Стовідсоткова явка членів постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища, промисловості, будівництва, транспорту та розвитку підприємництва сприяла діловому і професійному розгляду питань, які виносяться на засідання двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання та планового питання комісії.

детальніше...

Члени постійні комісії районної ради з соціальних питань опрацювали пріоритети Програми економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2018 рік

У середу, 07 лютого 2018 року, голова постійної комісії районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства і соціального захисту населення Сергій Мінаков провів засідання комісії, де були розглянуті питання, які виносяться на засідання двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання.

детальніше...

Інформація про повторний продаж на аукціоні в електронній формі об'єкта державної власності.

Назва об'єкта: шопа для складання сировини

Адреса об'єкта: вул. Мурашка, 1296, с. Баничі, Глухівський р-н, Сумська обл. Балансоутримувач: відсутній.

Інформація про об'єкт та умови продажу об'єкта розмішені на сайті Фонду державного майна України. Початкова ціна об'єкта без ПДВ - 87 590,00 грн.  Початкова ціна об'єкта з урахуванням ПДВ - 105 108,00 грн, у т. ч. ПДВ - 17 518,00 грн.

детальніше...

Сесія у селі Студенок

5 лютого голова районної ради О. Ткаченко, головний лікар комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Тюльпа О.М. взяли участь у черговій сесії Студеноцької сільської ради, на порядок денний якої було винесено 9 питань, основні із них:

- Про виконання програми соціально-економічний розвиток сільської ради;

- Звіт про виконання бюджету сільської ради за 2017 рік;

- Прийняття програм соціально-економічного розвитку та бюджету на 2018 рік.  

детальніше...

Члени постійні комісії Глухівської районної ради з питань законності опрацювали пріоритети Програми економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2018 рік

У вівторок, 06 лютого 2018 року, голова постійної комісії районної ради мандатної, з питань регламенту, законності, правопорядку та територіального устрою Володимир Соломенний провів засідання комісії, де були розглянуті питання, які виносяться на засідання двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання.

детальніше...

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів. Наша мета – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

детальніше...

Єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги: уже майже 300 тис. дзвінків.

298 396 – саме стільки вхідних дзвінків прийнято операторами контактного центру системи безоплатної правової допомоги в Україні з моменту старту його роботи. У минулому,  2017 році до центру телефонували 156 287 разів.  Додзвонювачі, зокрема, мали можливість як отримати роз’яснення та правові консультації, так і отримати інформацію про роботу системи безоплатної правової допомоги в Україні.

детальніше...

«Університет ІІІ віку» продовжує роботу.

18 січня в с.Студенок, для «студентів» «Університету ІІІ віку» та школярів пройшла презентація книги Романа Коваля «Сумщина в боротьбі». Захід було проведено напередодні Дня соборності України сумісно з КЗ «Глухівською ЦРБ». Книга охоплює період від 1895 року до 2017-го і повертає жителям Сумщини понад 120 імен забутих земляків. Видання надруковано в кількості 1000 примірників в межах Програми економічного і соціального розвитку Сумської обл. на 2017р. і до продажу не потрапить.

детальніше...

До Дня Соборності України.

22 січня День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

У Вільнослобідському сільському будинку культури відбулись районні урочистості за участю представників районної влади, делегацій сільських та селищної рад, громадськості.

детальніше...

«Щедрий вечір, добрий вечір!»

У дні новорічно – різдвяних свят лунають Україною  колядки та щедрівки, у яких люди прославляють народження Сина Божого, бажають одне одному  щасливого нового року. Вже традиційно у ці святкові дні проходить районний фестиваль «Щедрий вечір, добрий вечір!», мета якого  - відродження, збереження та популяризація традицій проведення свят зимового циклу. Учасники фестивалю щоразу яскраво, колоритно представляють свої виступи, основані на кращих  українських традиціях.

детальніше...

Різдвяна казка.

11 січня відбувся   святковий  захід для дітей з обмеженими фізичними можливостями, які знаходяться на обслуговуванні в  комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради. Все дійство проходило в приміщенні Духовно-просвітницького центру  при Трьох-Анастасіївському Соборі. До дітей на  свято завітали почесні гості: отець Володимир, директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» Спицький Віктор Петрович, які  привітали дітей зі  святами та вручили солодкі подарунки.

детальніше...

Результати атестації успішні.

З метою реалізації статті 17 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, розпорядження голови районної ради від 05.12.2017 року № 29-к „Про проведення атестації посадових осіб виконавчого апарату Глухівської районної ради за 2017 рік”, подальшого підвищення ефективності діяльності посадових осіб виконавчого апарату районної ради, в Глухівській районній раді 05 січня відбулася атестація посадових осіб місцевого самоврядування.

детальніше...

Інформаційне повідомлення.

Національний банк України повідомляє, що у рамках реформування регіональної мережі з 01 січня 2018 року припиняється доставка кореспонденції відділеннями ПАТ «Укрпошта», адресованої Національному банку України, за адресою: вул. Герасима Кондратьєва, 21, м. Суми, 40000. Для місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, соціального забезпечення, судів та правоохоронних органів, юридичних та фізичних осіб.

детальніше...

Підсумки року.

Есманьська селищна рада постійно працює з керівництвом Глухівської РДА та Глухівської районної ради над залученням інвестицій   у розвиток соціальної інфраструктури смт. Есмань. Саме з цією метою  протягом  2016 -2017 років  кошти селищної ради були виділені на виготовлення проектів: утеплення крівлі Есманської ЗОШ І-ІІІ ступенів (20 тис. грн.), реконструкцію водогону (30 тис. грн.), реконструкцію Есманьського МБК ( 26 тис. грн.), реконструкцію місцевої амбулаторії (23 тис. грн).

детальніше...

Новорічний подарунок для обдарованих учнів.

В пору новорічних та різдвяних свят усі діти з нетерпінням очікують що ось-ось трапиться диво і здійсняться найзаповітніші мрії, справдяться новорічні бажання. Завдання дорослих дати можливість дітям повірити у казку та порадувати приємні враження. Одна з мрій 47 обдарованих учнів Глухівського району здійснилась 22 грудня 2017 року, адже вони побували в «Зимовій країні на ВДНГ»  міста Київ.

детальніше...

«Можливості громад Сіверщини: як йти на вимоги вітру».

Про створення сприятливого інвестиційного клімату в сфері відновлюваних джерел енергії (ВДЕ)

Як би швидко не рухався технологічний прогрес, як би людство не намагалось створити нові джерела енергії для забезпечення людської життєдіяльності на планеті Земля, все одно – кращого способу, аніж відновлювані джерела енергії не існує. І навіть ядерна енергія тут не конкурент через свою небезпечність (наявну і потенційну). Що таке «відновлювані джерела енергії»? Це ті, які не потребують затрат для їх відтворення. Енергія вітру, сонця, біомаси мають фактично безмежні обсяги і саме тому потребують ефективного застосування вже зараз, сьогодні.

детальніше...

Перші кроки юних дослідників у науку.

20 грудня 2017 року 7 учнів з Уланівського, Будівельнівського, Перемозького, Кучерівського, Студенецького навчально-виховних комплексів, Есманьської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів стали учасниками  районного етапу Всеукраїнського  конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Захід проводився на базі Глухівського НПУ  ім. Довженка спільно з викладачами факультету ФПФМО і передбачав презентацію актуальних досліджень учнів у секціях «Біологія», «Екологія», «Комп’ютерні науки».

детальніше...

Депутати Глухівської районної ради прийняли районний бюджет на 2018 рік.

22 грудня під головуванням Олексія Ткаченка відбулося засідання двадцять другої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь 18 депутатів районної ради, голова та перший заступник  голови районної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ, організацій району, керівники комунальних закладів районної ради, редактори ЗМІ та директор радіостудії «Глухів», що не є депутатами районної ради.

детальніше...

Спільне засідання президії та бюджетної комісії

20 грудня в районній раді відбулось спільне засідання президії та бюджетної комісії. До порядку денного зібрання були включені  питання, які виносяться на розгляд двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання. Депутати погодили внесення змін до Програми економічного і   соціального розвитку Глухівського району та районного бюджету на 2017 рік.

детальніше...

До Дня Святого Миколая.

Напередодні  веселого народного свята – Дня Святого Миколая, районна бібліотека для дітей здійснила казкову подорож по селах глухівського району: Бачівськ та Уланове.

Діти із задоволення поринули у чарівний світ казок та загадок. Учасники святкового дійства власними руками виготовляли «чарівний чобіток» на згадку про Святого Миколая.

детальніше...

Чи заробили від вирощування квасолі?

Питання  створення нових робочих місць – основне для розвитку держави, особливо сільських територій. Як маючі родючі землі та працьовитих людей, маємо низький  прожитковий рівень? Таке питання задає собі кожен українець. Зрозуміло що необхідно знаходити нові шляхи  для збільшення доходу кожної сім`ї і це питання потрібно вирішувати на своїй землі, у своїй державі. Спроба впровадити, а вірніше відродити, кооперативний рух  на території Глухівського району має перші результати.

детальніше...

Волейбольний турнір серед дівчат.

14 грудня на базі агротехнічного інституту ім. С.А.Ковпака СНАУ м.Глухів пройшов волейбольний турнір серед дівчат з нагоди свята "Святого Миколая".

Юні вихованки відділення волейболу с. Некрасове ДЮСШ Глухівського району преподали урок волейболу своїм колегам: 1 місце -ДЮСШ Глухівський район, 2 місце - ДЮСШ м. Глухів, 3 місце - СНАУ м. Глухів.

детальніше...

Відбулася двадцять перша сесія Глухівської районної ради.

13 грудня під головуванням Олексія Ткаченка відбулося засідання двадцять першої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь 17 депутатів районної ради, депутат обласної ради   Вайло Н.О., голова районної державної адміністрації Сокол В.М., окремі сільські голови та керівники комунальних закладів районної ради, заступник начальника поліції Буханістий С.В., військовий комісар Коваль О.М., представники ЗМІ, що не є депутатами районної ради.

детальніше...

Стежками роду.

3 грудня 2017 року в м. Сумах обласний центр позашкільної освітити та роботи з талановитою молоддю, в межах соціально – освітнього національно – патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!», організував проведення  обласного конкурсу мистецьких родоводів «Стежками роду».

До участі в  конкурсі  долучилося десять найталановитіших родин області. Глухівський район представляла родина Сергієнків із села Некрасове, яка здобула перемогу в номінації «Родинна пісня».

детальніше...

Звітує Глухівська районна бібліотека.

04 грудня 2017 року на апаратній нараді при голові районної ради О. Ткаченко  директор комунального закладу «Глухівська районна бібліотека» Тамара Привалова доповіла про діяльність Глухівської районної бібліотеки в 2017 році. Доповідач наголосила на тому, що робота бібліотеки направлена на надання якісних бібліотечних послуг користувачам та змістовне проведення інформаційно - просвітницьких та культурно – освітніх заходів.  

детальніше...

Особливі діти в особливе свято

Підопічні відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради  здійснили подорож до чарівної країни, яку 1 грудня підготували студенти-волонтери професійно-педагогічного коледжу Глухівського  НПУ ім. О. Довженка з нагоди Міжнародного дня інвалідів. Дійство проходило в приміщенні кафе «Едельвейс».  

детальніше...

Спасибі за життя

Люди другої Світової війни, яким  прийшлось пережити випробування на стійкість  та залишитись людьми, яким прийшлось з руїн піднімати господарство держави, які пережили голодомори та репресії, в Глухівському районі  таких залишилось 14 чоловік, ветеранів війни, людей,що  не на словах знають війну в  обличчя.  Важко згадувати події ветеранам особливо сьогодні, коли історія вносить свої корективи.

Гавриленко Олександр Дмитрович народився в с. Мацкове Глухівського району 27 листопада 1927 року в сім`ї селянина.

детальніше...

Виїзний день села.

29 листопада, відповідно до розпорядження голови районної ради, було організовано виїзд до с. Будівельне Білокопитівської сільської ради за участю голови районної ради Олексія Ткаченка, заступника голови Галини Стороженко, першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Картавого, головного лікаря КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександра Тюльпи, сільського голови Олександра Милки.

детальніше...

Проведення комплексного виїзду

22 листопада 2017 року було здійснено комплексний виїзд представниками територіального центру та управління соціального захисту населення до с.Уланове, с.Студенок, с.Яструбщина та с.Білокопитове. Під час виїзду було проведено опитування підопічних відділення соціальної допомоги вдома щодо якості надання соціальних послуг в рамках зовнішнього оцінювання, заступником начальника управління соціального захисту населення Глухівської районної державної адміністрації Ігнатенко Л.М.

детальніше...

Гордість Глухівської землі.

29 листопада 2017 року виповнилось  100 років від дня народження  Героя Радянського Союзу Коце́би Григо́рія Андрі́йовича військового льотчика, учасника Другої Світової війни. Життєвий шлях героя розпочався в селі Обложки Глухівського району. Ніхто не сподівався що в звичайній сільський родині народиться герой що прославить Глухівську землю на всю країну  на довгі роки.

детальніше...

Година – реквієм пам’яті жертв Голодомору.

Працівники Глухівської центральної районної бібліотеки Тетяна Обуховська, Людмила Бубнова, Ніна Шубніков разом з працівниками Глухівського РБК  провели годину – реквієм до 85-ї річницю пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років в селі Студенок.

Ведучі зачитали спогади жителів цього села – Литвинчук Лідії Захарівни, 1910 року народження, Кривенко Ганни Іллівни, 1916 р. н., Безуглої Ольги Іванівни, 1931 р. н., Буряк Катерини Антонівни, 1927 р. н., Москаленка Василя Тимофійовича, 1918 р. н., Воловик Марії Іванівни, 1927 р. н.

детальніше...

Спільне зберігання архівних справ дає значну користь населенню.

23 листопада  під головуванням  Ткаченка О.О відбулась нарада з сільськими та селищними головами з питання спільного утримання КУ  Глухівської районної ради «Об'єднаний трудовий архів Глухівського району" На нараді було розглянуто, що у 2015 році в Глухівському районі основним питанням було проведення територіальної реформи та створення місцевих об’єднаних громад. Звідси і постало питання про подальшу долю архівних документів ліквідованих підприємств, організацій і установ,  що зберігаються у сільських та селищних радах.

детальніше...

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

детальніше...

Будемо гідними тих, хто поклав життя за нашу Україну.

21 листопада у селі Кучерівка відбувся районний  урочистий захід з нагоди  четвертої річниці Дня Гідності і Свободи. Голова Глухівської районної державної адміністрації Вікторія Сокол, її перший заступник Володимир Картавий, заступник голови районної ради Галина Стороженко, керівник апарату РДА Олена Харченко, працівники управлінь та відділів РДА і ради, Кучерівський сільський голова Володимир Гришанов, депутат районної ради Анатолій Геращенко, голова міської Спілки воїнів АТО Дмитро Федченко, представники громадськості поклали квіти до могили померлого учасника антитерористичної операції, уродженця Кучерівки Віталія Гончарова.

детальніше...

Депутати районної ради плідно попрацювали.

17 листопада під головуванням Олексія Ткаченка відбулося засідання двадцятої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяв участь 21 депутат районної ради із 25 зареєстрованих, голова та перший заступник голови районної державної адміністрації, окремі сільські голови, селищний голова, військовий комісар, окремі керівники сільськогосподарських підприємств та організацій району, представники ЗМІ та директор радіостудії «Глухів», що не є депутатами районної ради.

детальніше...

Депутати постійних комісій районної ради та президії погодили проекти рішень Глухівської районної ради на розгляд 20 сесії.

У середу, 15 листопада 2017 року, голови постійних комісій районної ради провели засідання своїх комісій по профільним питанням, які будуть винесені на двадцяту сесію районної ради та плановим питанням.

На постійній комісії з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства і соціального захисту населення (голова Сергій Мінаков) депутати розглянули планові питання.

детальніше...

          Про продаж об'єкта державної власності.

Повідомляємо, що Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Сумській області оголошено продаж на аукціоні в електронній формі об'єкта державної власності:

ІНФОРМАЦІЯ

про повторний продаж

на аукціоні в електронній формі

об'єкта незавершеного будівництва - шопи для складання сировини

детальніше...

«Стежками Глухівщини».

Щороку у листопаді юні краєзнавці закладів загальної та середньої освіти району збираються на учнівську історико-краєзнавчу конференцію «Стежками Глухівщини для презентації результатів пошуково-дослідницької діяльності за напрямами Всеукраїнської  експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна». У цьому році конференція проводилась за напрямом «Духовна спадщина мого роду», тож місцем проведення цьогорічного зібрання організатори заходу обрали «Духовно-просвітницький Центр кафедрального собору Трьох Анастасій.

детальніше...

Спільний захід в рамках «Місяця японського розвиваючого кіно».

12 листопада до Року Японії в Україні  в рамках «Місяця японського розвиваючого кіно» Кіноклуб «Естет», який діє при  Глухівській центральній районній бібліотеці  та Центр Активного Розвитку «Додзьо» провели спільний захід по майстер-класу з карате. Учасники заходу мали можливість дізнатись багато цікавих фактів про  Японію – країну світанкового сонця  з фотовиставки та розповіді бібліотекаря Ніни Шубнікової.

детальніше...

Відзначили День працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Професійне свято «Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва» відзначили 9 листопада в районному будинку культури.

Зі словами привітань до культармійців району звернулись: голова районної ради О. Ткаченко, перший заступник голови районної державної адміністрації В. Картавий, заступник голови районної ради Г. Стороженко та начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації  О. Горбачова.

детальніше...

17-й радіодиктант  національної єдності.

Сьогодні, 9 листопада, в день української мови та письменності бібліотекарі КЗ «Глухівська центральна районна бібліотека» Глухівської районної ради приєдналися до написання 17 Радіодиктанту  національної єдності, що відбувся під гаслом «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Радіодиктант розпочався о 12-30 і мав назву «Наші пісні». Його читав доцент Київського університету ім. Богдана Грінченка, автор підручників і посібників з української мови Олександр Авраменко.

детальніше...

Творча зустріч.

В Глухівському державному національному педагогічному університеті відбулась творча зустріч з членом Національної спілки журналістів України, Лауреатом літературної премії імені письменника Миколи Хвильового Раїсою Вороненко – Маєвською «Перехрестя долі».

Раїса Павлівна розповіла студентам, викладачам та всім присутнім свою біографію, свій творчий шлях, прочитала свої вірші, згадала своє навчання в педагогічному інституті, який закінчила 40 років тому.

детальніше...

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Практично завжди під час розлучення виникають майнові питання між колишнім подружжям. У результаті все закінчується поділом майна через суд. А ділити майно у суді без допомоги фахівців, обізнаних в подібних справах – неможливо. Статтею 69 Сімейного кодексу України закріплено право чоловіка та дружини на поділ майна, яке належить їм на праві спільної сумісної власності, і такий поділ можливо здійснити без розірвання шлюбу. Поділ може здійснюватись за взаємною згодою шляхом укладення договору про поділ майна подружжя або в судовому порядку.

детальніше...

Ознайомлення з освітньою реформою в Україні.

06 листопада відбулася апаратна нарада при голові Глухівської районної ради Олексія Ткаченка. На нараді були присутні посадові особи виконавчого апарату та керівники комунальних закладів районної ради.

Заступник голови районної ради Галина Стороженко проінформувала присутніх про стан підготовки питань на двадцяту сесію районної ради, яка відбудеться 17 листопада поточного року та про підготовку планових питань на президію та постійні комісії районної ради.

детальніше...

Урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери.

З листопада в міському палаці культури відбулись урочистості з нагоди професійного свята «Дня працівників соціальної сфери».

На святкування було запрошено працівників соціальної сфери міста і району.

З вітальними словами до присутніх звернулись: заступник Глухівського міського голови М. Васильєва, перший заступник голови райдержадміністрації В. Картавий та заступник голови районної ради              Г. Стороженко.

детальніше...

Як обрати сімейного лікаря: покрокова інструкція від МОЗ.

Тепер медична допомога не прив’язана до місця прописки, проживання чи розміру хабаря. Кожен українець може обрати терапевта, педіатра, або сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі, а гроші за ваше медичне обслуговування заплатить держава. Поки приписна кампанія (процес вибору лікаря і укладення договорів) триває у пілотному режимі. А дата початку всеукраїнської кампанії буде визначена після того, як закон №6327 підпише Президент. Як обрати сімейного лікаря – у статті, яка розміщена на сайті МОЗ.

детальніше...

Десять років "Українській хвилі".

Десять років тому побачив світ перший випуск літературно – мистецького  альманаху "Українська хвиля", який було започатковано за ініціативи члена Національної спілки письменників України поета із Глухова Петра Товстухи. Ідею підтримали його однодумці Микола Єроха, Вадим Раєвський, Володимир Куриленко, Віктор Заїка, Микола Гурець та інші майстри українського слова Сумщини. 26  ЖОВТНЯ  у Глухові відбулась презентація сьомого випуску альманаху, на сторінках якого представлені твори авторів із різних куточків України.

детальніше...

Депутатські повноваження.

Ми господарі  на нашій землі, від нас залежить розвиток наших територій. У нас існує самоврядування, що висловлює досягнення та потреби суспільства. Можливо що не завжди вдало вміємо використовувати його, але прагнемо жити вільно, незалежно та гідно. В нашому Глухівському районі проживає 23 тис. населення, враховуючи громади, які потребують розуміння сьогоднішнього дня, права на працю згідно Конституції, соціального захисту, права на охорону здоров’я. Тому  завдання  депутатського корпусу зробити  якнайбільше для громади, і кожного,  хто потребує допомоги.

детальніше...

Місяць японського кіно.

Глухівська центральна районна бібліотека та Кіноклуб "Естет" до року Японії в Україні 18 жовтня розпочали новий проект "Кінолекторій: місяць японського розвиваючого кіно". Ніна Шубнікова представила фотовиставку «Японія – країна світанкового сонця» та розповіла багато цікавих фактів із життя японців.

детальніше...

Відбувся семінар-тренінг з питання врегулювання конфлікту інтересів.

17 жовтня у Конгрес - центрі СумДУ відбувся семінар-тренінг з питання підвищення стандартів доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень та зобов’язань, передбачених Законом України  «Про запобігання корупції», учасниками якого стали керуючий справами виконавчого апарату Глухівської районної ради Терещенко І.І.,  голова  Перемозької сільської ради Гапич В.М. та голова Чернівської сільської ради Сидоренко М.М.

детальніше...

Спортивні ігри  школярів.

З 25 вересня по 10 жовтня пройшов осінній етап ХХVI районної спартакіади серед школярів. В рамках змагань були представлені легкоатлетичний крос та футбол серед юнаків. Вперше за багато років змагання з кросу пройшли в с. Студенок, де трасу до заходу підготовив вчитель Студенецького НВК Бурчик Є.Є. У змаганнях взяли участь юні спортсмени всіх навчальних закладів району. За результатами забігів розподіл призових місць відбувся наступним чином: 1 місце - Баницький НВК, 2 місце - Полошківський НВК, 3 місце - Есманська ЗОШ.

детальніше...

Бібліотечні уроки.

Працівники Глухівської  центральної районної бібліотеки восени, як завжди, розпочинають цикл бібліотечних уроків для студентів-першокурсників  та учнів старших класів навчальних закладів м. Глухова.

Ніна Шубнікова, завідувач відділом обслуговування, розповідає про історію заснування однієї з найстаріших бібліотек України (в цьому році  бібліотека має вже 227 років від дати  її створення!), про структуру закладу,правила користування, бібліотечний фонд, послуги для користувачів.

детальніше...

Приклад для наслідування.

9 жовтня свій 90-річний ювілей відзначив ветеран Другої Світової війни Іван Кирилович Мамай.

В сільському будинку культури зібрались односельці, рідні, друзі щоб привітати ювіляра. Голова районної ради Ткаченко О.О. привітав всіх присутніх зі світом Захисника України, сказавши що приклад воїна-захисника це життєвий приклад Мамая Івана Кириловича.

детальніше...

Зміни в законодавстві, що регулює провадження господарської діяльність з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії

Відповідно до Законів України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», «Про теплопостачання» та підтримуючи політику децентралізації у частині розширення повноважень місцевих органів влади щодо ліцензування та встановлення тарифів, зокрема, у сфері теплопостачання, НКРЕКП прийнято Постанову від 22.03.2017 № 308 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання».

детальніше...

90 річний ювілей ветерана

11 жовтня  в Полошківському будинку культури відзначили  День Захисника України  та 90 річний ювілей Ковнера Григорія Опанасовича ветерана Другої Світової війни. Зі словами привітання до захисників та ювіляра звернулись сільський голова Авраменко А.А., голова Глухівської районної ради Ткаченко О. О., керівник апарату  РДА Харченко О.Г.  представник депутата обласної ради Вайло Н.О.- головний бухгалтер ТОВ Велетень Капилов В.А., подякувавши за їх величний подвиг у захисті нашої держави та патріотичному відношення до суверенітету нашого народу.

детальніше...

«Пісенне перевесло» на Глухівщині

В Глухівському районному будинку культури відбувся відкритий обласний конкурс автентичного співу «Пісенне перевесло», присвячений традиційній пісенній культурі Сумщини. Учасників обласного конкурсу привітала Стороженко Г.Я. В конкурсі взяли участь 25 виконавців пісенного та обрядового фольклору області, а саме колективи та окремі виконавці з: Буринського, Глухівського, Конотопського, Роменського, Путивльського, Сумського, Середино-Будського, Шосткинського, Ямпільського районів.

детальніше...

Щирі вітання працівникам поштового зв’язку.

Працівники поштового зв'язку 9 жовтня відзначили професійне свято - Всесвітній день пошти. Саме цього дня 1874 року в столиці Швейцарії Берні був заснований Всесвітній поштовий союз (ВПС) – одна з найстаріших і найбільш представницьких міжнародних і міжурядових організацій, що має статус спеціалізованого закладу при ООН.

детальніше...

«Об’єднаний трудовий архів Глухівського району» звітує.

У вересні 2017 року виповнилось 100 років від дня створення системи архівних установ України. Протягом століття змінювалися назви архівів, структура, їх підпорядкованість, але функція збереження документальних пам’яток завжди залишалася незмінною. «Об’єднаний трудовий архів Глухівського району» створений не так давно, але роботи з архівними документами, що були накопичені  в результаті службових, трудових, інших правовідносин підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців та зареєстрованих на території Глухівського району.

детальніше...

Довженківські поетичні читання

У дні золотої осені в читальній залі Глухівської центральної районної бібліотеки традиційно проводяться поетичні читання. Цього року вони були присвячені Олександру Довженку, життя і діяльність якого пов’язане з містом Глуховом і учительським інститутом, де він навчався з 1811 по 1814 рік. Про цей період життя видатного письменника, кінорежисера розповів поет і журналіст Микола Гурець. Змістовним доповненням  стали повідомлення постійного читача бібліотеки Миколи Жмурка та доцента ГНПУ ім. О. Довженка  Наталії Троші про те, що Олександр Петрович є автором кількох поетичних творів.

детальніше...

Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. 

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана. Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради вже декілька років підряд  проводить свята де ми можемо висловити глибоку вдячність і пошану старшому поколінню за чиїми плечима пройдені  нелегкі життєві дороги.

детальніше...

Вдячність тобі, Вчителю. 

День вчителя один з найулюбленіших свят в нашій державі тому що кожна людина постійно вчиться у свого вчителя, спочатку це - вихователь дитячого садочка, потім вчитель початкової школи, далі вчителі профільних предметів,  вибір професії і знову вчитель, що надає ази знань.

Вчителі Глухівського району 229 чоловік, які надають знання у самих віддалених куточках району, люди яких поважають односельці,  до яких приходять за порадою и майже завжди прислуховуються до їх думки з різних питаннях. Авторитет вчителя завжди знаходиться на високому рівні в суспільстві.

детальніше...

Партнерські відносини.

29 вересня в приміщенні Глухівської районної ради відбулась зустріч з делегацією з Польщі з міста Мальборк Поморського воєводства на чолі заступника Войта Гміни Мальборк пана Войцега Лукашевича  та керівниці осередку культури  Гміни Мальборк Поморського воєводства Данути Залевської.

На зустрічі були присутні керівництво району, депутати районної ради , керівники структурних підрозділів районної адміністрації та ради .З вітальним словом до присутніх звернулись  голова  Глухівської районної ради Ткаченко Олексій Олександрович та голова Глухівської  РДА Сокол Вікторія Миколаївна.

детальніше...

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!». В рамках проекту проводиться інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами.

детальніше...

Урок мужності.

Бібліотекарями Глухівської дитячої бібліотеки 21 вересня 2017 року проведені заходи до Дня партизанської слави: урок мужності «Діти-партизани на шляху війни». Цей захід пройшов у Глухівському краєзнавчому музеї. Читачі з цікавістю слухали розповідь про причини виникнення партизанського руху на Сумщині, про підпільні організації, про дітей-героїв, окремі диверсійні загони на території Глухівщини.

детальніше...

Автопробіг пам’яті.

19 вересня 2017 року  за ініціативи голови Глухівської районної ради Ткаченка О.О. та підтримки голови РДА Сокол В.М.,а також  голови Глухівської районної організації товариства сприяння Оборони України Горбачова О.О., пошукової  групи «Обеліск» (кер. Коваленко Ю.О.) та ініціативної групи громадської організації «Моноліт» (Щербань О.І.), проведено автопробіг пам’яті  присвячений 76-й річниці Чернівського бою.

детальніше...

Пенсійний звітує.

Відповідно до плану роботи Глухівської районної ради на апаратній нараді начальник  Глухівського об’єднаного управління ПФУ Сумської області  Бурлака О. Г. надала змістовну інформацію щодо пенсійного забезпечення жителів Глухівського району. А саме: Глухівське об’єднане управління ПФУ Сумської області обслуговує 27 543 тис. пенсіонерів. 11763 по Кролевецькому району, 8288 по м. Глухову та  понад 7 тис. (7038) пенсіонерів Глухівського району, у т. ч. 1611 пенсіонерів проживають на території Березівської сільської ради, 1224 – Шалигінської селищної ради.

детальніше...

Інформує сервісний центр МВС.

Головний сервісний центр МВС знаходиться за адресою: вул. Лук'янівська, 62, м. Київ, 040714, контактний телефон: (044) 290-19-88, офіційний веб-сайт ГСЦ МВС: hsc.gov.ua.

У м. Глухів та Глухівському районі функціонує територіальний сервісний центр МВС №5941 (вул. Індустріальна, 19 а, м. Глухів, тел. (05444) 2-24-70).

детальніше...

Програма "Власний дім"- реальний шлях до поліпшення житлових умов вже сьогодні!

За підтримки Сумської обласної ради в Сумській області триває реалізація обласної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім», яка діє на підставі Указу Президента України № 222 від 27 березня 1998 року. Вже 4746 індивідуальних сільських забудовника отримали кредит на загальну суму 39,7 млн. грн. Програма є єдиною в області, яка надає пільгові кредити під 3% річних на строк до 10 років.

детальніше...

Депутати районної ради розглянули 47 питань порядку денного дев’ятнадцятої сесії районної ради.

08 вересня під головуванням Олексія Ткаченка відбулося засідання дев’ятнадцятої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання.

У роботі сесії взяли участь 15 депутатів районної ради із 26 зареєстрованих, депутат обласної ради, перший заступник голови районної державної адміністрації, окремі сільські голови, представники ЗМІ та директор радіостудії «Глухів», що не є депутатами районної ради.  До порядку денного було внесено 47 проектів рішень.

детальніше...

Члени постійних комісій районної ради та президії погодили проекти рішень Глухівської районної ради на розгляд 19 сесії

У середу, 06 вересня 2017 року, члени постійних комісій районної ради з питань  бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ, управління комунальною власністю, з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства і соціального захисту та з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища, промисловості, будівництва, транспорту та розвитку підприємництва розглянули та погодили для затвердження на дев’ятнадцятій сесії профільні питання.

детальніше...

Педагогічна конференція 2017.

Традиційно – напередодні нового навчального року в педагогічних колективах проводяться педагогічні конференції, завданням яких – визначення пріоритетних напрямків роботи щодо виконання державної програми розвитку освіти  та надання якісних  освітніх послух нашим дітям, проведення аналізу роботи за минулий навчальний рік, відзначення досягнень, робота над помилками та упущеннями у роботі дозволить дозволяє знайти шляхи вирішення проблем що стоять сьогодні перед освітянами. 

детальніше...

Свято Державного Прапору

23 серпня 2017 року на базі Полошківського навчально-виховного комплексу відбулось урочисте свято до Дня Державного Прапора України. До участі у заході були запрошені представники районної влади та місцевого самоврядування, учні, батьки та мешканці села Полошки.

 

детальніше...

Моє село-квітуче і красиве

Традиційним  стало святкування  в Глухівському  районі «Дня села». Родинним  святом називають жителі району ці святкові заходи.  Всі збираються біля сільського будинку культури, стає  людно: прийшли  переглянути святкову концертну програму, почути слова привітань від почесних гостей і голови громади, поспілкуватися.

детальніше...

Безоплатна правова допомога на захисті індивідуальних прав громадян м. Глухів.

7 серпня начальник Глухівського бюро правової допомоги Богдан Балицький взяв участь у апаратній нараді при голові Глухівської районної ради Олексію Ткаченку. В ході свого виступу начальник бюро доповів: "Основними завданнями безоплатної правової допомоги є:

1) підвищення правової свідомості, культури та освіченості населення (правопросвітництво); 2) надання безоплатної первинної правової допомоги і безоплатної вторинної правової допомоги; 3) забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України".

детальніше...

Якісна діагностика - основа здоровя.

Делегація районної ради в складі: голови Ткаченка О.О., заступника голови Стороженко Г.Я., головного лікаря КЗ «ЦПМСД» Глухівської районної ради Тюльпи О.М. познайомились з роботою КЗ «Обласного діагностичного центру» Сумської обласної ради, який функціонує в м. Шостка, з березня 2011 року. Директор медичного закладу Стенько Світлана Михайлівна привітно зустріла нашу делегацію і детально познайомила нас з усіма послугами медичного закладу.

детальніше...

Виїзд на дільниці до села Уланове.

01 серпня 2017 року був здійснений виїзд мультисциплінарної бригади до села Уланове з метою надання соціальних послуг пенсіонерам, одиноким громадянам та інвалідам, з метою перевірки соціальних дільниць та для проведення часткового опитування щодо вивчення рівня задоволення отримувачів соціальних послуг. В селі Уланове працюють два соціальних робітника Медвідь Валентина Іванівна та Маслова Валентина Анатоліївна які обслуговують 20 громадян похилого віку.

детальніше...

Зустріч з письменником Ю. Сбітнєвим.

В Глухівській центральній районній бібліотеці 18 липня відбулася зустріч з членом Національної спілки письменників України Юрієм Сбітнєвим. В цей день до бібліотек завітали не тільки глухівські літератори, представники місцевої влади, а й багато користувачів та шанувальників творчості Ю. Сбітнєва. Бо це людина – легенда. В свої 86 років він справжній життєлюб, працює з подвійною енергією, має невичерпний запас творчих ідей, володіє особливим краєзнавчим даром. Декілька років тому Юрій Миколайович презентував в нашій бібліотеці книгу «Тайны родного Слова». Це авторське бачення великого твору Древньої Русі «Слово о полку Ігоревім».

детальніше...

Медична рада Глухівської центральної районної лікарні

19 липня  відбулась медична  рада  Глухівської центральної районної лікарні  під головуванням головного лікаря Горбасьова В.В. за темою: «Про підсумки діяльності лікувально–профілактичних закладів  району за І півріччя 2017року та завдання по поліпшенню медичного обслуговування населення» за участю головного обласного хірурга Кобилецкого М.М., який опікується проблемами надання якісних медичних послуг жителям Глухівського району.

детальніше...

З новими враженнями.

12 липня «студенти» «Університету ІІІ віку» смт. Єсмань здійснили подорож до легендарного міста Новрогода-Сіверського. Екскурсія розпочалась з відвідування святкового богослужіння  в Спасо-Преображенському храмі де приклонились до святинь. Потім «студентам» провели екскурсію по території чоловічого Спасо-Преображенського монастиря, розташованого в живописному місці, з вершини муру, який його оточує, вони помилувались дивовижним пейзажем величної річки Десни. Люб'язний екскурсовод розповів історію монастиря з моменту його створення до наших часів. Далі вони ознайомились з історичними пам'ятками, якими пишається місто.

детальніше...

Кучерівка  - колиска добра та любові

12 липня відбулось в с. Кучерівка   святкове дійство на честь відзначення  «Дня села», православного свята Петра та Павла та 45 річниці роботи Кучерівського будинку культури. Головна площа біля будинку культури зустрічала кучерівців святково оформленим дизайном, парком  розваг та виїзною торгівлею. Щира атмосфера доброзичливості та гарного настрою панувала в глядацькому залі. Велика зала на 450 місць була заповнення людьми різних поколінь, на свято прийшли і ті хто давно вже проживає в інших куточках нашої держави та за її межами.

детальніше...

Мультидисциплінарна бригада в Уздиці

13 липня 2017 року мультидисциплінарною бригадою комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради до складу якої ввійшли: завідувач відділенням соціальної допомоги вдома Черняк С.Л., психолог Зайцева В.Г., соціальний робітник відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Василько Н.В., сестра медична Кошман А.М.

детальніше...

Святкування у Суходолі.

12 липня в селі Суходіл було організовано і проведено святкування «Дня села». Глядацька зала сільського будинку культури була переповнена глядачами. Зі словами привітань до присутніх звернулись: Суходільський сільський голова Ащаулова В.М., заступник голови районної ради Стороженко Г.Я., депутат Сумської обласної ради Нечмоня П.Ф., керівник підрозділу сільськогосподарського підприємства «Аграрні інвестиції» Новиков М.І.

детальніше...

Обласні депутати внесли зміни до перспективного плану об'єднання територіальних громад області.

7 липня відбулось засідання 14-ї сесії Сумської обласної ради сьомого скликання, де було винесено  та розглянуто 49 питань. Питання внесення змін до  перспективного плану формування  спроможних територіальних громад Сумської області розглядався в межах: Глухівської міської ради та Глухівського району, Шосткинської міської ради та Середино-Будського району, Конотопської міської ради та Конотопського району, Роменської міської ради та Роменського району, Путивльського району, Білопільського району, Буринського та Недригайлівського районів, Лебединської міської ради та Недригайлівського району.

детальніше...

Фестиваль на Глухівщині.

Дзвінкоголосо лунає Глухівщиною районний фестиваль «Зорі над Клевенню» в рамках обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!». В неділю фестиваль завітав до Перемоги, де в сільському будинку культури своїми творчими надбаннями вражали колективи аматорської творчості Перемозької, Уздицької, Чернівської, Баницької сільських рад.

детальніше...

ПРО СТАН ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙ.

 

Глухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області розпочало виплату пенсій липня.  Станом на 10.07.2017 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 15496,32 тис. грн., що відповідає передбаченому графіку поденного фінансування виплати пенсій.

   

детальніше...

Крокує «Зорі над Клевенню»

Крокує  селами  Глухівщини районний фестиваль «Зорі над Клевенню», який проходить  в рамках обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!».

Свято творчості продовжилося  на гостинній  бачівській землі, у приміщенні  сільського будинку культури, де свої здобутки презентували колективи аматорської творчості Бачівської, Фотовизької, Пустогородської, Сопицької сільських рад.   

детальніше...

Творчий вечір поета О. Жуля.

У Глухівській центральній районній бібліотеці вже стало традицією проводити літературно – мистецькі заходи. Цього вихідного дня вперше пройшов творчий  вечір місцевого поета Олександра Жуля. Особливістю представлення було те, що перед декламацією віршів він демонстрував короткі кліпи, що стосувались тематики його поезій. Позитивні емоції у слухачів викликало те, що вірші читав не тільки сам автор, але й його друзі – поети Валентин Коваленко, Тамара Роднова, бібліотекар Ніна Шубнікова, колекціонер Олександр Коноваленко, декламатор Петро Сидоренко.   

детальніше...

«Живи та міцній, наша юна Державо».

Напередодні державного свята в будинку культури с.Некрасове відбувся урочистий захід для «студентів» «Університету ІІІ віку» та жителів села. Святкова програма  розпочалась з перегляду документального фільму «Україна. 20 кроків до мрії.  Крок-19. Прийняття Конституції України», під час якого було висвітлено весь історичний шлях до Конституції 1991 року.

  

детальніше...

Депутати районної ради виділили кошти з районного бюджету на виконання своїх повноважень.

27 червня під головуванням Олексія Ткаченка відбулося засідання вісімнадцятої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь 21 депутат районної ради із 26 зареєстрованих, голова та перший заступник голови районної державної адміністрації, окремі сільські голови, директори навчально-виховних закладів району, редактор районної газети «Глухівщина» та директор радіостудії «Глухів», що не є депутатами районної ради.  

детальніше...

День скорботи.

22.06.2017 р. – День скорботи і вшанування жертв війни в Україні.

В районній бібліотеці для дітей була проведена історична година «Ще спала затуманена земля, а небо вже здригалося у злобі».

Бібліотекар розповіла користувачам страшну минулу трагедію в Україні, щоб залишити в пам’яті важкі помилки попередніх поколінь і довічно уславити солдатський подвиг наших дідів і прадідів.  

детальніше...

Депутати Глухівської районної ради заслухали звіти начальників місцевої прокуратури та поліції.

21 червня відбулося засідання сімнадцятої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання під головуванням Олексія Ткаченка. У роботі сесії взяли участь депутат Сумської обласної ради Надія Вайло, голова районної державної адміністрації Вікторія Сокол, перший заступник голови районної державної адміністрації  Володимир Картавий, окремі сільські голови, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та комунальних закладів районної ради.  

детальніше...

Відбулось засідання президії районної ради.

20 червня під керівництвом голови районної ради Олексія Ткаченка відбулось засідання президії районної ради.  Депутати погодили порядок денний чергової сесії районної ради, проекти рішень та зміни, які вносилися під час засідань постійних комісій. Було розглянуто проекти таких районних програм: оздоровлення та відпочинку дітей на 2017 рік та підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2017-2018 роки, а також внесені зміни до ряду програм. 

детальніше...

Відбулися засідання постійних комісій Глухівської районної ради.

У вівторок, 20 червня 2017 року, голови постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ, управління комунальною власністю Тетяна Савенко, мандатної, з питань регламенту, законності, правопорядку та територіального устрою Володимир Соломенний та з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища, промисловості, будівництва, транспорту та розвитку підприємництва Сергій  Ахромеєв провели засідання своїх комісій, де розглянули питання, які виносяться на засідання сімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання та планові питання. 

детальніше...

Для благої справи.

Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради отримала  від науково-виробничої фірми «Модуль» безкоштовно, у якості спонсорської допомоги автомобіль «Газель». Фірма «Модуль», яка є  одним із лідерів з виробництва термоелектричних модулів і термоелектричних напівпровідникових матеріалів,  працює на світовому ринку з 1990 року. 

детальніше...

Відзначення медичних працівників.

16 червня в районному будинку культури відбулися святкові заходи з нагоди «Дня медичного працівника». Всіх присутніх працівників медичної галузі району привітали: заступник голови районної ради Галина Стороженко і перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Картавий, які зазначили, про те, що медичні працівники представляють саму шляхетну і унікальну професію, бо оберігають найбільший Дар Господній – людське життя.

детальніше...

Шановні медичні працівники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та  слова щирої вдячності за Вашу благородну працю. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини, і тому професія лікаря завжди булла однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для Вас завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм.

детальніше...

Вітаємо!

З почуттям глибокої шани та поваги ми відзначаємо, Лідіє Юріївно,

що вся Ваша трудова діяльність, організаторський талант і здібності

нерозривно пов’язані з рідним краєм, його людьми і сповна віддана їм.

Тридцять два роки своєї трудової діяльності Ви присвятили роботі в

органі місцевого самоврядування в Бачівській сільській раді,

на відповідальних посадах секретаря сільської ради та сільського голови.

детальніше...

Перевірка на території села Студенок.

8 червня  2017 року КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради за участю заступника директора Симак Світлани Анатоліївни, медичної сестри Кошман Альбини Миколаївни та психолога Зайцевої Валентини Григорівни було проведено перевірку стану надання соціальних послуг на території Студеноцької сільської ради.

На території села Студенок працює один соціальний робітник Лісненко Тетяна Григорівна, яка обслуговує вісім громадян похилого віку.  

детальніше...

Відповіді на найбільш часті питання щодо запровадження ЄС безвізового режиму для України

 6 квітня 2017 року Європейський парламент проголосував за надання безвізового режиму з ЄС для громадян України. За внесення України до списку держав, громадянам яких скасовуються візові вимоги, проголосував 521 депутат Європарламенту. 75 депутатів. Таким чином у близькому майбутньому громадяни України отримають змогу подорожувати до європейського простору без попереднього оформлення віз.

детальніше...

«Веселий Роджер» дітлахам.

Народний аматорський молодіжний театр «Пілігрим» комунального закладу «Районний будинок культури» Глухівської районної ради (керівник – І.Ільясова) до шкільних канікул підготував виставу «Веселий Роджер» за мотивами п’єси Д.Салімзянова. На перегляд вистави завітали діти з пришкільних таборів Баницького, Дунаєцького, Некрасівського, Суходільського, Уланівського, Полошківського, Бачівського, Будівельнівського НВК.

детальніше...

Яскравий «Первоцвіт».

Цього року, як зазвичай, до Дня захисту дітей, у районному будинку культури було проведено районний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Первоцвіт», головною метою якого є підтримка талановитих та обдарованих дітей, які займаються різними жанрами аматорського мистецтва. У фестивалі-конкурсі взяло участь більше 60 учасників, які змагалися у двох вікових категоріях (молодшій та старшій) і чотирьох номінаціях («Вокал», «Хореографія», «Театральне мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво»).

детальніше...

Найцінніший скарб нашої країни.

В перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Традиційно це свято юні вихованці  комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Глухівської районної ради проводять на спортивних майданчиках.

детальніше...

Подорож у казковий світ дитинства.

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей 31 травня у теплому та затишному залі кафе «Едельвейс» відбулось чудове дійство для дітей з обмеженими фізичними  можливостями, які знаходяться на обліку у  відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги КУ «Територіальний центр соціального  обслуговування» Глухівської районної ради. На заході були присутні почесні гості.

детальніше...

Урочистості в Уздиці.

1 червня 2017 року в с. Уздиця відбулися урочистості з нагоди 25-ї річниці освячення збудованого храму Архістратига Божого Михаїла. Храм був зруйнований в часи радянської влади і зусиллями колгоспу «Піонер», громади села та багатьох інших небайдужих людей Святиня була відновлена.

 

 

детальніше...

 

Для найменших мешканців Перемоги.

На передодні Дня Захисту дітей  В селі Перемога працівники центральної районної бібліотеки провели розважальну програму «Тутживе дитинство».

Дітям разом з ведучою  та бабусею Ягою поринули у цікавий океан розваг: казковий лототрон, відповіді на питання вікторини, участь у рухливих іграх.

детальніше...

День прикордонника.

28 травня Україна відзначає День прикордонника. Це професійне свято людей, які несуть службу на варті кордону нашої Батьківщини. По території Глухівського району проходить державний кордон з Російською Федерацією протяжністю 98 км. З нагоди професійного свята привітав прикордонників відділів прикордонної служби «Сопич» та «Шалигіне» Народний депутат Андрій Деркач України   та вручив подяки та іменні годинники кращим працівникам.            

детальніше...

Пролунав останній дзвоник!

26 травня 2017 року пролунав останній дзвоник у всіх школах Глухівського району. Учнів Уланівського навчально-виховного комплексу поздоровили народний депутат України Андрій Деркач, голова райдержадміністрації Вікторія Сокол та голова районної ради Олексій Ткаченко. Вони вручили подяки, грамоти та подарунки кращим учням навчального закладу.

Від імені Глухівської районної ради привітали учнів та вчителів  в Баницькому НВК заступник  голови  районної ради Стороженко Г. Я.

                                                                                                      детальніше...

«Круглий стіл» з питань розвитку медичного обслуговування населення

Голова районної ради Олексій Ткаченко взяв  участь у засіданні у форматі «круглого столу» з питань розвитку медичного обслуговування населення у 159-му окрузі, який пройшов за ініціативи народного депутата України Андрія Деркача. Присутній на засіданні представників лади та медичної галузі обговорили створення госпітальних округів, реформування медицини та фінансування роботи вузькопрофільних фахівців.

                                                                                                      детальніше...

НЕЗАБУТНІЙ КОБЗАР

З нагоди 156-ї річниці перевезення праху Тараса Шевченка із Петербурга в Україну та перепоховання його на Чернечій горі в Каневі. В селі Шевченкове Глухівського району відбулось літературно-мистецьке свято «В сім’ї вольній, новій». Біля пам’ятного знака Великому Кобзарю зібрались керівництво райдержадміністрації та районної ради, Березівської об’єднаної територіальної громади, делегація Середино-Будського району та делегації сільських, селищних рад Глухівщини, самодіяльні поети, аматори сцени.

                                                                                                      детальніше...

День вишиванки.

Щовесни земля квітне  яскравими барвами. Саме навесні розквітає земля. Та не лише природа вміє показати свою красу. Кожен рік трєтього четверга травня в Глухівському районі траційно проходять заходи до Дня вишиванки.

Це  урочисті лінійки, конкурси: на кращу вишиванку «Вишивана Україна», патріотичної пісні, декламування віршів Т.Г. Шевченка тощо.

Цього року учні  Некрасівського НВК підготували флешмоб  у формі тризуба на подвір'ї школи.  

                                                                                                       детальніше...

Результати ХXV районних спортивних ігор школярів 2016-2017 н. р.

Головним напрямком фізичного виховання школярів є формування здорової, розумово підготовленої, соціально-активної, морально стійкої, фізично вдосконаленої і підготовленої до майбутньої професії дитини. За фізичним вихованням у навчальних закладах Глухівського району ведеться постійний контроль. Кожен рік у районі проводиться спартакіада серед школярів, яка включає в себе 7 видів спорту ( легкоатлетичний крос, футбол, волейбол хлопці, волейбол дівчата, футзал серед дівчат, легкоатлетичне чотириборство, легка атлетика).  

                                                                                                       детальніше...

Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»

15 травня 2017 року на базі Баницького навчально-виховного комплексу  вже вдруге відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Чотири команди з Баницького, Дунаєцького, Перемозького навчально-виховних комплексів та Есманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів змагались на звання кращого козацького рою.                            

                                                                                                       детальніше...

«Злагода в родині – багатство України»

Сім’я - найдорожче для кожної людини. Адже саме в сім’ї ми навчаємося любові і добра, вчимося шанувати свій рід та любити землю. 13 травня на базі Студеноцького сільського будинку культури відбулася районна конкурсно-розважальна програма «Злагода в родині – багатство України», присвячена Міжнародному дню сім'ї. У заході взяли участь 4 родини: сім’я Конюхових із села Уланове, Захлєбаєвих зі Студенка, Зарви з села Білокопитове та родина Полякових з Кучерівки.                            

                                                                                                       детальніше...

Відзначення Дня Європи

На території Білокопитівської сільської ради в селі Заруцьке проведено районний захід по відзначенню Дня Європи в Україні. Розпочато офіційну частину підняттям прапору України, прапору Європейського союзу та прапору Глухівського району. Від імені районної ради, районної державної адміністрації всіх присутніх привітала Стороженко Г. – заступник голови районної ради, яка зазначила про те, що 14 травня відзначається День Європи в Україні і дуже символічно, що саме напередодні були зняті всі обмеження по наданню безвізового режиму для українців.                             

                                                                                                       детальніше...

Стежками звитяг

Про героїчні і трагічні події і долі народних месників у горнилі війни розповідається у книзі «Шёл тропой отряд Червоный», яку презентовано в Улановому – селі партизанської слави. Презентація перетворилася у масове дійство з глибоким патріотичним змістом. Книга закликає нас не забувати своє історичне минуле – ту грізну епоху Другої світової війни, коли наші земляки – воїни Червоного партизанського загону – боролися з ненависним ворогом, перемагали і гинули в нерівних двобоях.                           

                                                                                                       детальніше...

ДЕНЬ МАТЕРІ

Травень - місяць, багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. Одним із найбільш зворушливих і близьких серцю кожної людини є  свято, яке ми відзначаємо у другу неділю травня. Уже цими вихідними українці привітають найдорожчу і найважливішу жінку ужитті кожного – маму. І здається закономірним, що ми вирішили відзначити це свято День Матері разом з нашими «студентами» поважного віку.                             

                                                                                                       детальніше...

Кінолекторій в бібліотеці

В читальній залі Глухівської центральної районної бібліотеки розпочав свою роботу кіноклуб «Естет». Головні  його організатори – професійний кінотренер Олександр Захаров та завідувач відділом обслуговування Ніна Шубнікова. В травні в бібліотеці  - місячник українського розвиваючого кіно. І, мабуть, саме в переддень Дня пам’яті і примирення  та Дня перемоги фільм «Вишневі ночі» був вибраний не даремно. Стрічка заслуговує на увагу, перш за все, за сміливість її творців.                                                                                                                                       детальніше...

Години вшанування

В фондах Глухівської центральної районної бібліотеки  зібрано десятки книг місцевих авторів про роки боротьби в період 1941 – 1945 років на Глухівщині. Працівники Глухівської центральної районної бібліотеки, взявши за основу ці книги, провели краєзнавчий екскурс «ПАМ'ЯТАЄМО… ПЕРЕМАГАЄМО!» в Полошківському НВК до Дня пам’яті і примирення та  72-ї річниці  перемоги над нацистами в Другій світовій війні.

детальніше...

Фінал Кубку.

На Глухівщині стартував футбольний сезон. Весняний кубок Глухівського району з футболу проходив протягом квітня-травня. Всього у змаганнях взяло участь 14 команд.7 травня на стадіоні с. Соснівка у фіналі зійшлись команди «Велетень» та «Чайка - Росток-холдинг» Шалигинської селищної ради. Перемогу вже вчетверте отримала команда «Велетень». Нагородження учасників провели начальник відділу культури, молоді і спорту Глухівської райдержадміністрації О.Горбачова, голова Федерації району з футболу О. Вайло, директор ТОВ «Велетень» Н. Вайло.    

детальніше...

Молодь, якою пишаємось.

На сайті хочемо поділитись статтею з обласної регіональної газети «Неделя»   про  показ кінофільму…. «Зал районного ДК 3 мая был полон зрителей. Сюда пришли и представители молодого поколения, и люди постарше. Школьники, несмотря на эпоху Интернета и совершенно другие нравы, с большим интересом смотрели этот фильм, делая какие-то выводы. Кино посвящалось Дню Победы и проходило при содействии народного депутата Андрея Деркача.    

детальніше...

Вшанування пам’яті!

В селі Привілля 9 травня відбулись урочистості до Дня Перемоги. 72 роки як закінчилась  Друга світова війна але пам'ять народу  не може забути подвиг наших солдат що здобули перемогу над фашизмом.

Про це на мітингу присвяченому  Великій Перемозі говорили депутат Сумської обласної ради Вайло Н.О., сільський голова Тюльпа Н.М., депутат Глухівської районної ради Габенко М.О. На меморіалі загиблим односельцям лунали вірші про їх подвиг та вшановували хвилиною мовчання пам'ять про них.    

детальніше...

Привітання від народного депутата.

До свято Великої Перемоги тим, хто здобув Перемогу, хто вже не може бути сильними як колись - наша шана, щира та безмежна.

Від імені Народного депутата Андрія Деркача були вручені 112 подарунків жителям Глухівського району. Він побажав міцного здоров’я ветеранам, чудового настрою  9 травня – у святий і сумний для  день. «…Хай не болять Ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у Ваших оселях. Пишаємося тим, що зробили для Перемоги наші земляки.    

детальніше...

Святкування 72-ї річниці Дня Перемоги.

8 травня в Пустогородський сільський будинок культури з ранку сходились місцеві жителі та їхали делегації сільських та селищних рад з Фотовижа, Суходола, Яструбщини, В.Слободи, Уланове, сел. Есмань на відзначення Дня пам’яті і примирення та свята 72-ї річниці Великої Перемоги у Другій світовій війні над нацизмом.

З великою тематичною і концертною програмою до с. Пустогород завітали творчі колективи районного Будинку культури.     

детальніше...

Привітали талановитих, обдарованих, креативних.

Справжнє свято відбулося в районному будинку культури, де зі сцени вітали майбутнє нашого району і країни – обдарованих і талановитих учнів навчальних закладів, які зробили успішні кроки до мрії, взявши участь і здобувши перемогу на Всеукраїнських учнівських олімпіадах, спортивних та творчих конкурсах, фестивалях, виставках.

Цей урочистий захід об’єднав юні дарування всіх навчальних закладів району, включаючи  школи об’єднаних територіальних громад - Березівської сільської та Шалигинської селищної рад.    

детальніше...

Привітання голови ветеранської організації Глухівського району з Днем Перемоги!

Напередодні Великої Перемоги голова Глухівської районної ради Олексій Ткаченко привітав від імені Народного депутата Андрія Деркача та депутатського корпусу Глухівської районної ради голову районної ветеранської організації Миколу Васька з 72-ю річницею Перемоги над нацизмом в Європі. Микола Іванович вже другий рік  очолює ветеранську організацію, постійно приділяє увагу потребам наших ветеранів. Вміла організація його роботи дозволяє координувати на всій території району патронатну, соціальну службу для забезпечення потреб ветеранів.    

детальніше...

Роковина трагедії.

26 квітня відбувся мітинг до 31 річниці  трагедії Чорнобильської катастрофи. Керівники районної влади прийняли  участь в заході, де висловили слова вдячності подвигу ліквідаторам. З вітальним словом від районної влади виступила керуючий  справами Глухівської районної ради  Терещенко Ірина, яка  сказала: «26 квітня 1986 року  трагічна дата для нашого народу. Саме в цей день сталась найбільша трагедія не тільки України, а й усього людства – вибух на Чорнобильській АЕС.   

детальніше...

Сад майбутнього від депутата.

З давніх давен посадити дерево вважалось доброю справою, що повинен зробити кожен у своєму житті. Особливим вважалось посадка фруктового саду, що навесні  розквітне білим цвітом та ароматом свіжості і краси, а восени подарує смачні яблука людям. 21 квітня під патронатом Народного депутата Андрія Деркача  в селищі Есмань було висаджено 70 фруктових дерев, саджанці яких були подаровані депутатом. Дерева висаджували цілими сім’ями головними на святі стали найменші жителі селища - вихованці ДНЗ «Чайка» та учні  початкової ланки Есманської ЗОШ.   

детальніше...

Народний депутат Андрій Деркач подарував переможцям  конкурсу лаву.

На заході до Дня Матері-землі в селищі Есмань були визначені переможці конкурсу «На кращу вулицю» в рамках проведення місячника з благоустрою територій. Вперше було  проведено  конкурс  на  краще  впорядковану вулицю в селищі, тому відповідальність та бажання мешканців стати найкращими  є природнім. Найкраще попрацювали мешканці мікрорайону «Ялинки», до якого входять  дві вулиці вул. Івана Забеліна  та  40 років Перемоги.    

детальніше...

Різнопланові питання сьогодення вирішені.

21 квітня 2017 року о 9 годині відбулось пленарне засідання шістнадцятої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання за участю 19 депутатів із 26 обраних. Перш ніж розпочати роботу, голова районної ради Олексій Ткаченко від імені депутатського корпусу привітав колектив районної газети «Глухівщина» з 25 річчям від дня першого випуску видання.   

детальніше...

"Турбота про тих кому вона необхідна - наше завдання", - говорить Народний депутат А.Деркач.

Будищанський психоневрологічний інтернат відомий як заклад з кваліфікованим лікарським та обслуговуючим персоналом на чолі з директором Тетяною Савенко. 21 квітня колектив вийшов на прибирання та благоустрій території. Небайдужим до проведення заходу став Народний депутат Андрій Деркач, який подарував 50 саджанців яблунь, що висаджували під час толоки. Депутати Глухівської районної ради долучились до заходу та разом висаджували фруктові дерева.   

детальніше...

«ВІДКРИЙ ДОБРО В СЕРЦІ».

Під такою назвою  21 квітня у КЗ «районний будинок культури» глухівської районної ради відбувся благодійний концерт, під час якого було зібрано 2650 грн для онкохворих дітей сумщини. Сьомий рік поспіль у перший день великого посту розпочинається благодійна акція «До світлого дня – світлі вчинки» по збору коштів для придбання медикаментів для онкохворих дітей Сумщини,  який було започатковано  Владикою Лукою, в рамках якої і відбувся даний захід.    

детальніше...

Великодня казка.

Нещодавно, ми відзначали одне з найбільших після Різдва християнських свят – Великдень. Це світле й радісне свято Воскресіння Сина Божого – Ісуса Христа. Для вихованців терцентру вже стало доброю традицією святкування Великодня у Духовно-просвітницькому центрі при Трьох-Анастасіївському Соборі. Так, 19 квітня діти з обмеженими можливостями здійснили чарівну подорож до "Великодньої казки". Програма заходу була дуже цікавою і насиченою.   

детальніше...

   

1 2 3

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019