2

24.06.19

Головна

 

Обговорили зміни до районного бюджету.

07 лютого голова районної державної адміністрації Вікторія СОКОЛ спільно з  головою районної ради Олексієм ТКАЧЕНКОМ, головою постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ, управління комунальною власністю районної ради Тетяною САВЕНКО та начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації детально опрацювали питання фінансування бюджетних установ Глухівського району.

детальніше...

Про пробацію.

Пробація – це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі (далі - клієнт пробації), та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого. Мета діяльності органів пробації - забезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом надання необхідної підтримки та допомоги клієнту пробації із залученням спеціалістів різних служб та організацій, надання суду інформації, що характеризує клієнта, а також здійснення нагляду і контролю, аби уникнути вчинення ним повторних правопорушень.

детальніше...

Перше засідання робочих груп.

01 лютого в залі засідань районної ради за участю членів робочих груп, керівництва районної ради, районної державної адміністрації, сільських, селищних голів, депутатів районної ради, окремих депутатів міської ради, депутата обласної ради Надії Вайло, громадськості району та міста були проведені перші засідання робочих груп з вивчення питань створення єдиної об’єднаної громади в існуючих межах Глухівського району з центром у місті Глухів та заснування багатопрофільного комунального підприємства на території Глухівського району.

детальніше...

Мультидисциплінарна бригада в Товстодубовому та Бачівську.

31 січня 2019 року згідно затвердженого графіку виїздів на 2019 рік був здійснений виїзд мультидисциплінарної бригади комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради до сіл Товстодубове та Бачівськ. Робочою групою до складу якої ввійшли завідувач відділенням соціальної допомоги вдома Черняк С.Л., психолог Зайцева В.Г, соціальний робітник відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Василько Н.В. та медична сестра Кошман А.М. було обстежено, та надано різні види допомоги 12 чоловікам, які обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома.

детальніше...

ВИЗНАННЯ БАТЬКІВСТВА: ТЕСТ НА ДНК ТА ІНШІ СПОСОБИ.

28 cічня в Глухівській центральній районній бібліотеці відбулася презентація книги сумської письменниці Алли Акіменко з патріотичною назвою, редактор Євген Положій. Вона складається з реальних розповідей, в яких автор веде діалог з її героями. Кожна з них відтворює події 2014-2018 років, в яких брали участь наші земляки - ветерани АТО. Збірник проілюстрований сімейними фото учасників АТО та є просвітницьким проектом Сумської обласної державної адміністрації.

детальніше...

Презентація книги «Герої нашого часу. 19 історій ветеранів АТО».

28 cічня в Глухівській центральній районній бібліотеці відбулася презентація книги сумської письменниці Алли Акіменко з патріотичною назвою, редактор Євген Положій. Вона складається з реальних розповідей, в яких автор веде діалог з її героями. Кожна з них відтворює події 2014-2018 років, в яких брали участь наші земляки - ветерани АТО. Збірник проілюстрований сімейними фото учасників АТО та є просвітницьким проектом Сумської обласної державної адміністрації.

детальніше...

Голова районної ради взяв участь у роботі сесії Есманьської селищної ради

Вчора, 28 січня, на запрошення депутатів Есманьської селищної ради та  з метою надання методичної допомоги у проведенні пленарного засідання, дотримання вимог Регламенту селищної ради у роботі чергової сесії Есманьської селищної ради взяли участь голова районної ради Олексій Ткаченко, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради Олександр Тюльпа.

детальніше...

До районної бібліотеки для дітей завітали учні.

24  січня у гості до районної бібліотеки для дітей завітали учні 1-А та 1-Б класів ЗОШ №3. Діти вирушили у віртуальну екскурсію «Я з бажанням мандрував – до бібліотеки завітав». Маленькі читачі з задоволенням  відгадували загадки про найнеобхідніші речі для мандрівки: що потрібно брати з собою в похід і як одягатися.  Вони дізналися про те, що справжні мандрівники дбайливо ставляться до природи.

детальніше...

Мультидисциплінарна бригада у селі Соснівка.

24 січня 2019 року мультидисциплінарна бригада комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради в складі директора Спицького В.П., завідувача відділенням соціальної допомоги вдома Черняк С.Л.,сестри медичної Кошман А.М. та соціального працівника відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Дьомушкіної І.В. побували з плановим  виїздом у селі Соснівка.

детальніше...

«Бібліоняня» в районній бібліотеці.

«Бібліоняня» в бібліотеці для дітей працює. Вже перші маленькі відвідувачі разом зі своїми мамами та бабусями відвідують нас, а деякі і залишають своє чадо на бібліотекаря. Бажаєте, щоб ваша дитина була доглянута, мала змогу погратися, потрапити в казковий світ за допомогою книжок, переглянути мультфільми? -  тоді Вам до нас! А ми в свою чергу зробимо все для того, щоб вашій дитині у нас було комфортно та затишно.

детальніше...

День Соборності України в районній бібліотеці для дітей святкували разом з кадетами 5-А класу ЗОШ№6.

Інтегрована гра «І соборна, і єдина буде жити Україна» - це змагання для тих хто любить Україну,відчуває себе українцем і хоче перевірити й поповнити свої знання про її історію, географію, народні звички та традиції. Кадети поділилися на дві команди: Схід та Захід,де активно змагались в таких конкурсах: «історичний»,»Географічний», «Народознавчий». «Літературний» та «Художній». В останньому конкурсі діти намалювали серце України з двох частин, а потім з’єднали в одне єдине, як символ єдності Сходу і Заходу в Єдину Соборну Україну.

детальніше...

ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ СІМЯМ

Кому надається допомога? Допомога малозабезпеченим сім’ям призначається і виплачується у грошовій формі малозабезпеченим сім’ям, які постійно проживають на території України, мають середньомісячний сукупний дохід, нижчий від прожиткового мінімуму для сім’ї. Прожитковий мінімум для сім’ї — визначена для кожної сім’ї залежно від її складу сума прожиткових мінімумів, розрахованих та затверджених відповідно до Закону України «Про прожитковий мінімум» для осіб, які відносяться до основних соціальних і демографічних груп населення.

детальніше...

Госпітальному округу бути!

16 січня 2019 року на засіданні Уряду України прийнято важливе рішення про створення у Сумській області 6 госпітальних округів.

В цьому переліку є Глухівський госпітальний округ, куди ввійшли: м. Глухів, Глухівський район, Кролевецький район, Путивльський район. 

Нелегкий шлях був, щодо відстоювання права на госпітальний округ. І те, що наша область отримала 6 госпітальних округів, це – успіх!

детальніше...

Привітання до Дня Соборності України.

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Тож найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – до Дня Соборності України проходило в с. Сопич, де зі словами привітання та побажань підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків; оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків виступив перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Картавий та керуючий справами виконавчого комітету районної ради Лариса Громак.

детальніше...

"По всій Україні, від хати до хати, йде народ посівати".

На чергову зустріч клубу " Розрада" «Університету ІІІ віку» в Дунаєцьку сільську бібліотеку «студентів» запросила народознавча світлиця. Захід присвячений звичаям та традиціям святкування старого нового року в Україні, провела завідувач КЗ "Сільська бібліотека" Дунаєцької сільської ради А. П. Пинчук. Ведучі розповіли слухачам про звичаї Щедрого вечора, про особливості приготування куті та стародавні обряди ворожіння.

детальніше...

Закінчився 2018 рік.

Приємним заключним акордом для працівників Глухівської центральної районної бібліотеки стала стаття в «Бібліотечній планеті», щоквартальному науково – виробничому журналі, заснованого Національною бібліотекою України ім. Ярослава Мудрого «ГЛУХІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА БІБЛІОТЕКА – МІСЦЕ СПІЛКУВАННЯ, ВІДПОЧИНКУ, ТВОРЧОСТІ»в рубриці «З досвіду роботи», яку підготувала до друку  ТЕТЯНА ГРИЩЕНКО, головний бібліотекар Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки.

детальніше...

«Шкільна футзальна ліга України».

11.01.2019 року на базі Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака відбувся перший етап Всеукраїнських змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга України» серед команд юнаків 2006 року народження закладів загальної середньої освіти Глухівського району.

Переможцем змагань стала команда юнаків Полошківського НВК, яка буде представляти Глухівський район на ІІ обласному етапі.

детальніше...

Рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні.

Шановні суб’єкти декларування! Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочнеться черговий етап електронного декларування в Україні. Звертаємо Вашу увагу також на те, що 07.11.2018 набирає чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втрачає чинність. Будь ласка, враховуйте це при отриманні послуг електронного цифрового підпису.

детальніше...

Сійся, родися, жито, пшениця, всяка пашниця!

У дні новорічно-різдвяних свят лунають Україною колядки і щедрівки, у яких люди прославляють  народження  Сина Божого, бажають одне одному щасливого Нового року. Вже традиційно, в ці святкові дні, на Глухівщині  проходить районний фестиваль «Щедрий вечір, добрий вечір!», мета  якого – відродження, збереження та популяризація традицій проведення свят зимового циклу. 11 січня в приміщенні районного будинку культури  яскраво і колоритно представили колядки, щедрівки, обрядові дійства аматори сцени  14 клубних закладів району.

детальніше...

Чарівним передзвоном пролунали «Веселі дзвіночки».

Юних дзвінкоголосих дарувань закладів загальної середньої освіти району та вихованців гуртків зібрав 9 січня на сцені РБК дитячий конкурс вокалістів «Веселі дзвіночки». Пісенне дійство проводилось з метою  популяризації традицій українського вокального мистецтва, відкриття нових обдарувань та  сприяння їх подальшому розвитку. В даному заході активну участь взяли вокалісти  із 10 закладів  загальної середньої освіти району.

детальніше...

Відбулась семінар-нарада сільських та селищних голів.

09 січня в залі засідань Глухівської районної ради під головуванням голови районної державної адміністрації Вікторії Сокол та голови районної ради Олексія Ткаченка  відбулась семінар-нарада сільських та селищних голів.

Почалась семінар-нарада з питання підтримки галузі освіти та медицини, утримання мережі навчальних закладів, ФАПів та ФП в Глухівському районі.

детальніше...

Перші дітки на Глухівщині.

Голова Глухівської районної державної адміністрації Вікторія СОКОЛ та голова Глухівської районної ради Олексій ТКАЧЕНКО привітали молодих мам, котрим пощастило народили дитину у перші дні нового року.

Всього у пологовому відділенні Глухівської районної центральної лікарні з’явилось на світ двоє діток: хлопчик та дівчинка.

детальніше...

Інформуємо:

9 січня голова районної ради Ткаченко О.О. провів нараду щодо підготовки та проведенні районних заходів з нагоди Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Акцентував особливу увагу на обов’язковому проведенні такого заходу і потрібно докласти максимум зусиль, щоб пам’ять була жива про ту страшну війну, щоб кожного ветерана не залишили поза увагою.

 

детальніше...

ПЕРЕРАХУНКИ ПЕНСІЙ З 01.01.2019

Відповідно до частини 2 статті 28 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (далі – Закон) передбачено, що для осіб, які досягли віку 65 років, мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу, встановлюється в розмірі 40 відсотків мінімальної заробітної плати, визначеної законом про Державний бюджет України на відповідний рік, але не менше прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом.

детальніше...

УРЯД ЗАПРОВАДИВ МОНЕТИЗАЦІЮ ПІЛЬГ І СУБСИДІЙ.

Кабінет Міністрів України 27 грудня 2018 року схвалив Постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. Правила призначення допомоги у сплаті комунальних платежів залишаються незмінними. Змінюється лише алгоритм її виплати. Монетизація відбуватиметься у три етапи. Вже з 1 січня 2019 року участь у монетизації пільг і субсидій братимуть ті сім’ї, які звернуться за допомогою вперше.

детальніше...

Результати юних науковців.

21 грудня 2018 року в рамках Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2018-2019 навчальному році відбувся районний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів шкільних наукових товариств учнів. Цей конкурс проводиться щорічно  з метою виявлення і підтримки обдарованої молоді, залучення її до наукових досліджень та створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві.

детальніше...

Іде через віки Україною добрий Святий Миколай.

Здавна люди шанують Святого Миколая, а свято вважають особливим, хвилюючим, казковим, яке вже давно вийшло із суто релігійного та стало воістину всенародним. Адже завжди цього дня діти отримують солодкі подарунки від свого найулюбленішого Святого. Не оминув Святий Миколай і дітлахів Бачівської філії Есманської ЗОШ І-ІІІ ст. Він прийшов не сам, разом з ним завітали на свято і гості – голова районної ради Олексій Ткаченко та сільський голова Лідія Ющенко.

детальніше...

Депутати Глухівської районної ради прийняли районний бюджет на 2019 рік та програму економічного і соціального розвитку  на 2019 – 2021 роки.

21 грудня під головуванням голови районної ради Олексія Ткаченка відбулася тридцята сесія Глухівської районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь 21 депутат районної ради із 26 зареєстрованих, голова районної державної адміністрації Вікторія Сокол, окремі керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ, організацій району, керівники комунальних закладів районної ради, редактори ЗМІ, що не є депутатами районної ради. Було прийнято 28 рішень районної ради.

детальніше...

Свято Миколая.

День Святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. Цікаве театралізоване дійство з нагоди Дня Святого Миколая для вихованців КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради відбулось 19 грудня у Духовно-Просвітницькому центрі при Трьох-Анастасіївському Соборі.

детальніше...

ВІДКРИТО  РАЙОННУ НОВОРІЧНУ ЯЛИНКУ.

У районному будинку культури відбулася святкова подія – відкриття районної новорічної ялинки, участь у якому взяли діти–сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти переселенців, учасників антитерористичної операції та чорнобильців. Учасників свята привітали голова Глухівської районної ради Олексій Ткаченко та  голова Глухівської районної державної адміністрації Вікторія Сокол. Керівники побажали дітям радісних свят, гарних зимових канікул та пригостили солодкими подарунками.

детальніше...

Депутати Глухівської районної ради обговорили питання порядку денного тридцятої сесії районної ради

20 грудня відбулося спільне засідання президії Глухівської районної ради та постійної комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ, управління комунальною власністю (далі – спільне засідання). Вів спільне засідання голова районної ради Олексій Ткаченко. У роботі спільного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації Вікторія Сокол, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Картавий, окремі керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та комунальних закладів районної ради.

детальніше...

"Неймовірні пригоди Аліси, або дива трапляються...".

Учасники команди КВН "Гарні діти" та їх керівники підготували для Вас ще один чудовий Новорічний мюзикл"«Неймовірні пригоди Аліси, або дива трапляються.. ". Поринемо разом у найчарівнішу Країну Чудес, де оживають квіти та розмовляють тварини. Де зараз літо, а ліворуч вже зима…Сучасні пісні, запальні танці, яскраві сценічні костюми й атмосфера справжньої казки подарують святковий настрій всій вашій родині.

детальніше...

Важливі  програмні  питання  майбутнього  року  розглянуто  на  комісії.

Під головуванням голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища, промисловості, будівництва, транспорту та розвитку підприємництва  Ахромеєва Сергія,  при участі голови районної ради Ткаченка Олексія та заступника голови ради Стороженко Галини, першого заступника голови районної державної адміністрації  Картавого Володимира, 18 грудня було розглянуто ряд  галузевих питань, які винесені на розгляд тридцятої сесії районної ради.

детальніше...

Барви гарного настрою.

Дорогі друзі! Спішимо поділитися радісною звісткою – в нас в читальній залі Глухівської районної бібліотеки від сьогоднішнього дня виставкова стіна вже не пустує, як та сирота, а заповнена чудовими картинами глухівської майстрині Лариси Глушко! Якщо ви хочете, щоб ваша душа наповнилась сонцем, радістю, чи просто відпочила – то завітайте до нас. Свою першу в житті виставку художниця назвала «Барви гарного настрою», бо творяться картини тільки тоді, коли просить того її душа, коли є настрій написати на полотні задумане і вимріяне.

детальніше...

Члени постійні комісії Глухівської районної ради з соціальних питань опрацювали пріоритети Програми економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2019 та наступні 2020-2021 програмні роки.

У вівторок, 18 грудня 2018 року, депутати постійної комісії районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства і соціального захисту населення розглянули Програму економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2019 та наступні 2020-2021 програмні роки та профільні питання, які виносяться на засідання тридцятої сесії районної ради сьомого скликання.

детальніше...

Депутати постійної комісії районної ради з питань законності опрацювали пріоритети програми економічного і соціального розвитку Глухівського району  на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки.

14 грудня голова постійної комісії районної ради мандатної, з питань регламенту, законності, правопорядку та територіального устрою Володимир Соломенний провів засідання комісії. Депутати розглянули програму економічного і соціального розвитку Глухівського району  на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки, яку представила – начальник відділу економічного розвитку сільських територій, промисловості та інфраструктури Глухівської районної державної адміністрації Оксана Ковальчук-Савощенко.

детальніше...

Урочисте відкриття платформи правових консультацій «WikiLegalAid».

13 грудня 2018 року відбулася презентація довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid». «WikiLegalAid» - це довідковo-інформаційна платформа правових консультацій, яка дає можливість знайти відповіді на найактуальніші правові питання. Вона була створена з метою надання якісних правових консультацій співробітниками системи безоплатної правової допомоги. Зараз скористатися можливостями платформи «WikiLegalAid» може кожен, хто має доступ до мережі Інтернет.

детальніше...

Презентація книги.

Шостого грудня, саме в День Збройних сил України, глухівський поет Валентин Коваленко в Глухівській районній бібліотеці презентував свою книгу «100 віршів небайдужого і ні одного про кохання чи красу природи».
Народився В. Д. Коваленко в с. Дубовичі Глухівського (а нині – Кролевецького) району в 1943 році. Жив та працював біля 20 років в органах правосуддя в Донецькій області, після чого переїхав до Глухова.

детальніше...

"Дивіться на нас як на рівних!"

3 грудня весь світ відзначав Міжнародний день людей з інвалідністю. Концерти, зустрічі, акції – все для того, щоб привернути увагу до проблем цієї соціальної категорії населення. Наша установа, територіальний центр, приділяє цьому святу особливу увагу тому, що багато наших підопічних мають статус інваліда і ми не з чуток знаємо яким важким та виснажливим може бути життя для такої людини. Кожен день як виклик.

детальніше...

Депутати проголосували за виділення коштів на проведення заходів щодо захисту територіальної цілісності Глухівського району.

04 грудня 2018 року в залі засідань Глухівської районної ради були проведені загальні збори депутатів районної ради для попереднього ознайомлення із питаннями та матеріалами, що вносяться на розгляд 29 сесії районної ради.

Після закінчення зборів під головуванням Олексія Ткаченка відбулося засідання двадцять дев’ятої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання.

детальніше...

Майстер–клас новорічної іграшки.

Другого грудня  в читальній залі Глухівської районної бібліотеки Наталія Галагуцька традиційно провела майстер – клас по виготовленню новорічної іграшки з фетру. Учасники мали можливість вибрати собі зразок іграшки, переглядаючи виставковий стенд, де майстриня представила свої чудові вироби.

детальніше...

Знайди в собі краплинку щастя і дітям щиро подаруй!

Озирнімося  навколо…Подивіться в очі дітей, яких в одне ціле об’єднало слово «дитина з обмеженими можливостями». Серце миттєво защемить гострим болем, з яким буде важко жити. І тільки співчуття й милосердя приглушить цей тягар. Ці діти – поруч з нами. 33 дитини знаходяться на обліку у  відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги КУ «Територіальний центр соціального  обслуговування» Глухівської районної ради.

детальніше...

«Перлини нашої душі».

29 листопада 2018 року Зеленюк Юлія та Мурач Інна, вихованки гуртка «Креативне рукоділля» комунального закладу «Районного будинку творчості школярів» Глухівської районної ради, що працює на базі Суходільського НВК взяли участь у обласному фестивалі мистецтв «Перлини нашої душі». Дівчата презентували авторські вироби – народні ляльки виготовлені з природного матеріалу. Виставкову експозицію складали ляльки: «Наречена», «Панянка», «Купава», «Постригушка».

детальніше...

День звітів на пленарному засіданні районної ради.

23 листопада під головуванням Олексія Ткаченка відбулося засідання двадцять восьмої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання.

У роботі сесії взяли участь 22 депутати районної ради із 26 зареєстрованих. До порядку денного 28 сесії було внесено 17 проектів рішень.

детальніше...

Депутати Глухівської районної ради обговорили питання порядку денного двадцять восьмої сесії районної ради

21 листопада відбулося спільне засідання президії Глухівської районної ради та постійної комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ, управління комунальною власністю (далі – спільне засідання). Вів спільне засідання голова районної ради Олексій Ткаченко.

детальніше...

Презентація книги Миколи Степановича Єрохи «Із чого зіткане життя…».

В читальній залі Глухівської районної бібліотеки  20 листопада пройшла презентація книги Миколи Степановича Єрохи «Із чого зіткане життя…», яка видана завдяки зусиллям друга, депутата обласної ради Нечмоні П.Ф., поета Товстухи П.В. та регіонального директора "Росток-холдінг" Козлова М.В. в память про журналіста, поета, музиканта, друга . На Глухівщині це вже втретє шанувальники його  таланту збираються щоб ще і ще раз згадати про цю людину – легенду. Петро Товстуха розповів про завітну мрію М. Єрохи видати книгу всіх йоговіршів, та втілювати задумане в реальність, на жаль, прийшлось його друзям.

детальніше...

Булінг: характерні риси, види, профілактика, відповідальність

На сьогоднішній день надзвичайно гостро постає проблема агресивних проявів у стосунках учнівської молоді. Особливого розповсюдження набувають прояви систематичної, довготривалої агресії одних учнів по відношенню до інших, коли в ситуацію прояву агресії поступово "включається" весь учнівський клас. Така поведінка, в науковому середовищі, отримало спеціальну назву – булінґ.

детальніше...

Екскурсійно-краєзнавчі стартапи «Стежками Глухівщини».

9 листопада 2018 року відбулась районна учнівська історико-краєзнавча конференція « Стежками Глухівщини». Захід проходив на  базі Національного заповідника «Глухів»у форматі конкурсу на представлення екскурсійно-краєзнавчих стартапів за напрямом  «Архітектурні перлини Глухівщини». Юні краєзнавці майже з усіх освітніх закладів району представляли власні дослідження архітектурних пам’яток свої маленької Батьківщини. У конференції брав участь науковий співробітник Національного заповідника «Глухів» Олександр Мірошниченко, який очолював журі конкурсу.

детальніше...

Порядок розірвання шлюбу за спільною заявою подружжя, яке має дітей.

Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка. Не можливо змусити жінку чи чоловіка до шлюбу. Виключається можливість  перешкоджанню подружжю зберегти свій шлюб, адже це є порушення права дружини, чоловіка на свободу та особисту недоторканність. Шлюб може бути розірвано як за спільною заявою подружжя так і за заявою одного з них. Дана стаття буде присвячена саме порядку розірвання шлюбу за спільною заявою подружжя, яке має дітей.

детальніше...

Тростянець - столиця шоколаду.

13 листопада делегація Глухівського району на чолі з головою райради О.Ткаченком здійснили виїзний семінар до міста Тростянець по вивченню досвіду ОТГ. Тростянецькій міський голова Ю. Бова  детально розповів сільським головам та керівникам комунальних підприємств про функціонування міської ради та її виконавчого комітету, представив стратегію міста, механізми залучення інвестицій, реалізацію грантових програм та розвиток спроможної громади.

детальніше...

Пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин.

На виконання розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від 03 вересня 2018 року №100 Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин в Україні, листа № 02.3-19/10321 від 05.11.2018 року «Щодо проведення пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу» Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області,

детальніше...

«Танцююча нація».

11 листопада в м. Суми проходив IV Всеукраїнський хореографічний фестиваль «Танцююча нація», в якому Глухівський край гідно представив хореографічний колектив «Кроки» КЗ «Районний будинок культури» Глухівської районної ради (керівник – Вікторія Сазонова).

Наш колектив виступив у номінації «естрадна хореографія» у двох вікових категоріях: молодь (13-15 років) та дорослі (16 років та старше).

детальніше...

Подорож до Новгорода-Сіверського.

8 листопада «студенти» с.Студенок «Університету ІІІ віку» здійснили подорож до легендарного міста Новгорода-Сіверського. Розпочали екскурсію з відвідування святкового богослужіння  в храмі Спасо-Преображенського чоловічого монастиря, а потім ознайомились з його подвір’ям. Завдяки великій кількості старовинних будівель,монастир є найбільш визначною пам'яткою міста. Його територія оточена старовинним муром, з вершини якого, відкривається дивовижний пейзаж.

детальніше...

«Мистецькі сходи»

Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва творча спільнота Сумщини вітала своїх колег, зібравшись широким загалом у театрі дітей та юнацтва на культурно-мистецькій акції «Мистецькі сходи». Святковим концертом та нагородами привітали  працівників галузі визначених у номінаціях: «Гордість культурно-мистецької Сумщини»,«Культурна спадщина», «Юні таланти Сумщини»», «Кращий аматорський колектив», «Майстер організації дозвілля»,«Професіонал бібліотечної справи», «Інновації і креативність», «Серце, віддане дітям».

детальніше...

Допомога літнім людям.

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради велике значення приділяє співпраці з релігійними, волонтерськими, приватними підприємствами, підприємцями району і міста та активно залучає їх до надання допомоги підопічним територіального центру. 05 листопада 2018 року завдяки наданій благодійній допомозі від церков міста Глухова було розвезено та роздано хліб людям похилого віку, які обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома.

детальніше...

Пройшов семінар-тренінг.

31 жовтня 2018 року  в комунальному закладі «Глухівська центральна районна бібліотека» пройшов семінар- тренінг «Розвиток креативності бібліотекарів та формування впевненості у собі». Головне завдання семінару-тренінгу: навчитися виявляти творчі здібності у своїй професійній діяльності, усвідомити і подолати перешкоди для вияву і розвитку творчого потенціалу, формувати навички управління творчим процессом, розвивати креативність.

детальніше...

ЯК ПРИЙНЯТИ СПАДЩИНУ БЕЗ БОРГІВ В УКРАЇНІ

Шоста книга Цивільного кодексу України «Спадкове право» в якому сказано, що обов’язковою умовою вступу в спадщину є беззастережне прийняття спадкоємцями як прав, так і обов’язків, які залишилися після смерті спадкодавця. Тому в процесі оформлення спадщини вам можуть бути пред’явлені претензії банками (наприклад, за кредитними договорами) або іншими кредиторами спадкодавця (наприклад, за розписками, рішеннями судів і так далі).

детальніше...

«Лелеченька» принесла перемогу

Фольклорний колектив «Криниченька» Некрасівського навчально-виховного комплексу посів ІІІ місце у номінації «автентичний спів» обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «художнє виконавство», «Лелеченька».

Захід відбувався 20 жовтня 2018 року в м.Путивль.

детальніше...

Тренінг на тему  «Деменція».

19.10.2018 року соціальні робітники комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради взяли участь в тренінгу за підтримки Міністерства соціальної політики Австрії «Деменція. Особливості догляду та підтримка», який провела старший викладач кафедри медсестринської справи Миколаївського медико-природничого університету, керівник Миколаївського ВБО «Турбота про літніх в Україні» Володка Наталія Анатоліївна.

детальніше...

Перемоги юних фотоаматорів.

З 1 по 8 жовтня 2018 року з метою  розкриття нових талантів,  підвищення ролі фотоаматорства у морально-етичному вихованні підростаючого покоління,  подальший розвиток фотоаматорства серед учнівської молоді на базі Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю пройшов обласний заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».

детальніше...

Семінар клубних працівників.

19 жовтня  в комунальному закладі «Районний будинок культури» Глухівської районної ради відбувся семінар клубних працівників на тему: «Методика організації та проведення конкурсно-розважальних програм».

На навчальному заході  були розглянуті питання:

1. Конкурсно-розважальні програми:  тематика, види та алгоритм моделювання.

2. Методика підготовки і проведення конкурсно-розважальних програм.

детальніше...

Вивчення досвіду Кіптівської об’єднаної громади

17 жовтня 2018 року з ініціативи голови районної ради Олексія Ткаченка відбулася робоча поїздка в Кіптівську сільську раду  Козелецького району Чернігівської області по вивченню досвіду роботи об’єднаної територіальної громади.

Заступник голови Кіптівської сільської ради Василь Грищенко та секретар ради Віта Кучма ознайомили працівників виконавчого апарату районної ради із діяльністю громади та провели екскурсію  будівлею сільської ради.

детальніше...

«Я хочу в армію».

12  жовтня на базі Уланівського СБК була проведена районна  конкурсно-розважальна програма «Я хочу в армію». Участь у заході  взяли Артем Степаненко(с. Уланове), Руслан Ащаулов (с. Суходіл) та Владислав Кононов (с. Яструбщина). Хлопці гідно пройшли всі 11 випробувань. У нелегкій боротьбі перемогу здобув Артем Степаненко. Усі учасники були нагороджені  грамотами та пам’ятними подарунками.

детальніше...

Свято мужності, честі та звитяги!

В історії нашої держави є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. Саме таким є свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України, які відзначаються 14 жовтня та символізують нерозривний зв'язок поколінь.

детальніше...

До Дня захисника України!

Сьогодні під головуванням голови Глухівської районної ради  Олексія Ткаченка відбулася нарада за участю голови районної ветеранської організації Миколи Васька та членів ветеранської організації, представників комунальних закладів «Районний  будинок культури», «Глухівська центральна районна бібліотека»,  редактора газети «Глухівщина» Тетяни Муковоз та інших.

детальніше...

День Захисника України для «поважного» віку

Напередодні Дня Захисника України та свята Покрова Пресвятої  Богородиці 11 жовтня в будинку культури с.Уланове, в межах роботи «Університету ІІІ віку» пройшов святковий захід. Для запрошених «студентів» поважного віку була підготовлена концертна програма з душевними піснями у виконанні учнів та учасників художньої самодіяльності. Пенсіонерів привітали наступаючими святами, побажали їм добробуту, здоров'я та миру в країні. Не оминули увагою і односельців які захищали нашу країну в АТО, їм висловили подяку і також побажали миру та здоров'я.

детальніше...

Сільські голови Глухівського району ознайомилися з досвідом роботи Березівської ОТГ

10 жовтня за ініціативи голови районної ради Олексія Ткаченка відбулась робоча зустріч сільських голів Глухівського району з головою та працівниками Березівської ОТГ. У зустрічі прийняли участь заступник голови районної ради Галина Стороженко, депутат районної ради Тетяна Савенко, ініціативна група з Есманьської селищної ради.

детальніше...

Стежками козацької слави

11 жовтня до районної бібліотеки для дітей завітали учні 5-а класу ЗОШ №3 з нагоди свята українського козацтва та Дня захисника  України.

Мабуть немає жодної людини на нашій Україні,яка б не знала про січове лицарство, про походи і подвиги славних козаків. До уваги гостей була проведена патріотична на година «Можна все на світі вибирати сину, вибрати не можна тільки Україну» та відео-презентація «Подорож козацькими стежками».

детальніше...

Вітання педагогам Глухівщини

Барвистими, яскравими та мережковими фарбами малює осінь золоте шатро. У садах доспівають солодкі яблука, вночі віє прохолодою, майоріють чорнобривці, а птахи відлітають у вирій. Саме в цю пору року, в першу неділю жовтня, мільйони сердець, переповнених вдячності, завмирають, готуючись вітати найдорожчих людей – шанованих педагогів, садівників душ та архітекторів доль. Вітали педагогів і на Глухівщині.

детальніше...

В Україні стартувала інформаційна кампанія «Безоплатна правова допомога – завжди поруч»

Міністерство юстиції України, Координаційний центр з надання правової допомоги спільно з канадськими партнерами презентували серію відеороликів та плакатів, які стануть основою інформаційної кампанії про безоплатну правову допомогу в Україні. Мета кампанії – розповісти якнайширшому колу громадян про систему безоплатної правової допомоги (БПД) як про можливість вирішувати свої проблемні питання та захищати свої права у правовий спосіб.

детальніше...

Різнопланові питання сьогодення вирішені.

26 вересня 2018 року о 10 годині відбулось пленарне засідання двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання за участю 18 депутатів із 26 обраних. Першим блоком питань, які вирішили депутати були –  внесення змін до ряду районних програм. У програмі економічного і   соціального розвитку Глухівського району на 2018 рік передбачено виділення 100 тис. грн. на реконструкцію вуличного освітлення в с. Полошки, 69 тис. грн. на капітальний ремонт приміщень амбулаторії смт. Есмань та ін.

детальніше...

Депутати Глухівської районної ради обговорили питання порядку денного двадцять сьомої сесії районної ради.

24 вересня відбулося спільне засідання президії Глухівської районної ради та постійних комісій районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства і соціального захисту населення та з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ, управління комунальною власністю (далі – спільне засідання). Вів спільне засідання голова районної ради Олексій Ткаченко.

детальніше...

Низький уклін Вам, честь і слава!

Голова районної ради Олексій Ткаченко та перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Картавий завітали в гості до Мамая Івана Кириловича, жителя с. Бачівськ, який боровся з фашистами в тилу під час Другої Світової війни. Поспілкувались з колишнім сміливим партизаном, привітали його з Днем партизанської  слави, побажали міцного здоров'я, душевного тепла, добробуту та щасливого довголіття.

детальніше...

Семінар-нарад з соціальними робітниками та соціальними працівниками.

19 вересня 2018 року в приміщенні районного будинку культури відбулась семінар-нарада з соціальними робітниками та соціальними працівниками КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради. Головне питання цього семінару -  підготовка до осінньо-зимового періоду, а саме стан забезпечення підопічних паливом, заготівля картоплі та овочів на зиму, утеплення вікон, дверей та підвалів, перевірка димоходів, стан отримання субсидії.

детальніше...

Автопробіг пам’яті.

18 вересня, за ініціативи організації ветеранів Глухівського району та громадського діяча, дослідника Олексія  Щербаня, за підтримки Глухівської районної ради, районної державної адміністрації, Шалигинської селищної ради було організовано 11-й автомобільний пробіг, який присвячений 77-й річниці «Чернівського Бою».

детальніше...

Відзначення 75-ої річниці визволення Глухівщини.

5 вересня в районному будинку культури зібрались представники сільських, селищних рад, підприємств, організацій та установ району, які були запрошені на урочистості з нагоди 75-ї річниці визволення Глухівщини від фашистських загарбників. До уваги присутніх було організовано тематичну виставку-інсталяцію матеріалів з Уланівського народного музею та центральної районної бібліотеки. Велику зацікавленість визвала виставка фотографій періоду окупації та визволення нашої рідної землі від фашистських загарбників.

детальніше...

Низький уклін Вам, ветерани!

З 75-ю річницею визволення Глухівщини від фашиських окупантів голова районної ради Олексій Ткаченко, заступник голови районної ради Галина Стороженко, голова організації ветеранів Микола Васько привітали учасників бойових дій: Захарченка Анатолія Васильовича (с. Соснівка), Кушнерьова Евгена Дем’яновича (смт. Шалигине).

детальніше...

Стартував новий 2018-2019 навчальний рік.

3-го вересня з початком нового навчального року, з Днем знань привітали учнів та педагогічні колективи голова районної ради Ткаченко О.О.(Есманський НВК), заступник голови районної ради  Стороженко Г.Я. (Сопицький НВК), Бондарева Т.В. – начальник загального відділу виконавчого апарату (Бачівську філію Сопицького НВК).

детальніше...

Привітання керівництва району з Днем підприємця

Уже традиційно напередодні свята підприємці району приймали вітання та слова подяки від голови Глухівської райдержадміністрації Вікторії СОКОЛ та заступника голови Глухівської районної ради Галини СТОРОЖЕНКО. «Висловлюємо кожному з вас глибоку вдячність за те, що у складних умовах сьогодення своєю наполегливою працею, активною громадською позицією ви забезпечуєте добробут і створюєте нові робочі місця, активно сприяєте вирішенню актуальних проблем економіки району», – зазначила Вікторія СОКОЛ.

детальніше...

Відбулась конференція педагогічних працівників у Глухівському районі

Актуальні питання реформування системи загальної середньої освіти та реалізація Концепції «Нова українська школа» стали основною темою традиційної педагогічної зустрічі. Голова Глухівської райдержадміністрації Вікторія Сокол та заступник голови районної ради Галина Стороженко привітали освітян району з початком нового навчального року, побажала успіхів та натхнення, впевненості у власних силах та прагнення до нових знань.

детальніше...

Навчання клубних працівників.

29 серпня 2018 року  в  приміщенні  комунального закладу «Районний будинок культури» Глухівської районної ради було проведено чергове заняття школи професійної майстерності для новопризначених  клубних працівників  на тему «Національно-патріотичне виховання у сучасному культурному просторі».

детальніше...

Білокопитівська сільська громада відсвяткувала День Села!

Традиційно, на свято Успіння Пресвятої Богородиці, в селі Білокопитове святкують День Села. Цього року сільський будинок культури ледь вмістив всіх бажаючих взяти участь у святкуванні.

Діткам було цікаво розважатись на надувній гірці та атракціонах, які були встановлені за рахунок коштів сільської ради.

детальніше...

З любов'ю в серці, Україно!

Під такою назвою в районному будинку культури відбулись урочистості, присвячені головному державному святу – Дню Незалежності України.

У своєму вітальному слові перший заступник голови Глухівської районної державної адміністрації Володимир Картавий та заступник голови Глухівської районної ради Галина Стороженко наголосили, що свято Незалежності - це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній.

детальніше...

За новими враженнями.

Група «студентів» «Університету ІІІ віку» сел. Эсмань 27 серпня здійснила незабутню подорож до м. Батурина. Екскурсанти відвідали  палац Розумовського та Цитадель Батуринської фортеці, відтворену в 2008 році на своєму історичному місті. Остання пам’ятка не претендує на повну автентичність, але вона змістовно узагальнює архітектурно - художній образ фортеці і входить до складу Національного заповідника “Гетьманська столиця” м. Батурин.

детальніше...

Комплексний виїд до с. Черневе.

22 серпня 2018 року згідно графіків виїздів мультидисциплінарної бригади комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради  був здійснений виїзд до с.Чернєве.  В с.Чернєве на обслуговуванні знаходяться 9 громадян похилого віку, яких обслуговує соціальний робітник Сапутіна Тетяна Анатоліївна, вона надає платні та безоплатні послуги.

детальніше...

Студенок – моє рідне село над Клевенню.

Щорічно, в серпні, жителі села Студенок  за доброю традицією відзначають день рідного села. Саме цього дня, 18 серпня, сюди з’їхались всі, хто тут народився і виріс, кому не байдужа доля малої батьківщини. До сільського Будинку культури прийшли і малі і дорослі та найстарші жителі села. Для малечі було організовано дитячий майданчик з надувними гірками та батутами, працювала виїзна торгівля, у фоє та глядацькій залі була розгорнута виставка робіт народних умільців – студенчан та композиції квітів, овочів та фруктів з приватних садиб односельців.

детальніше...

Відкрито пам’ятний знак видатному земляку.

У селі Дунаєць відкрито пам’ятний знак видатному українському історику, архівісту, етнографу, фольклористу, поету, композитору, музикознавцю Миколі Маркевичу. «Глухівщина пишається своїми відомими людьми, імена яких прославили рідний край. Серед таких особистостей - Микола Андрійович Маркевич, один із яскравих представників української історіографії, який народився у селі Дунаєць.

детальніше...

Зі святом, улюблене село!

19 серпня в с. Вільна Слобода відзначали День села. Місцевих жителів та гостей село зустріло пишними квітами, рясними яблуками та піднесеним святковим настроєм. Вільнослобідські аматори сцени підготували до свята багато прекрасних українських пісень, віршів, танців. Все святкове дійство супроводжувалось дивовижним кіном про своє рідне село, яке підготував місцевий житель Чалий М.І.

детальніше...

День села Фотовиж.

Маленька сільська рада, з центром в с. Фотовиж, відсвяткувала День села 17 серпня. В місцевому клубі зібралась вся сільська родина, щоб послухати гарну пісню, поспілкуватись з односельцями, погордитись своєю маленькою Батьківщиною і відпочити від своїх буденних справ. Зі святом всіх присутніх привітала заступник голови районної ради Галина Стороженко, яка побажала всім добра і благополуччя, міцного здоров’я і удачі, реалізації планів і задумів, а саме головне - мирного неба над головою та спокою в державі.

детальніше...

«МИСТЕЦЬКА ЖНИВА – 2018»

15 серпня у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулась грандіозна подія – презентація кращих зразків народного мистецтва та здобутків творчих колективів Сумської області у рамках Всеукраїнського експо-проекту «Мистецькі жнива - 2018», присвяченого 27-ї річниці незалежності України.

детальніше...

Відбулась семінар-нарада соціальних працівників

15 серпня 2018 року відбулася семінар-нарада соціальних працівників та соц. робітників комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради. На нараді порушувалося декілька питань виконавської дисципліни, пожежної безпеки, але одне з важливих питань - це питання, щодо  підготовки до осінньо-зимового періоду 2018 – 2019 років.

детальніше...

Есманці відсвяткували «День селища».

14 серпня біля Есманського міського будинку було людно і весело. Проводились конкурси, організовано дитячий велопробіг,свої здібності демонстрували козаки, місцеві майстрині демонстрували свої вишиванки та проводили майстер-клас. Найменші жителі селища веселились на батутах, надувній гірці, які для малечі з нагоди «Дня села» організовано за підтримки Народного депутата України Андрія Деркача.

детальніше...

Селищні та сільські голови Глухівського району попереджені про проведення навчань загонів територіальної оборони.

15 серпня в залі засідань Глухівської районної ради під головуванням голови районної державної адміністрації Вікторії Сокол відбулась семінар-нарада сільських та селищних голів щодо проведення навчань загонів територіальної оборони. Військовий комісар Глухівського об’єднаного міського військового комісаріату Андрій Нємцев повідомив про те, що бригади територіальної оборони комплектуватимуться як військовослужбовцями так і резервістами.

детальніше...

Бачівці святкували День села.

В районі збереглась традиція проведення Днів села на територіях сільських та селищних рад. Традиційно, в день православного свята  Св. целителя Пантелеймона жителі Бачівської сільської ради відзначили День села.

В фойе сільського клубу розгорнулась виставка робіт сільських умільців – це і вишиванки різної техніки виконання, різьба по дереву, учнівські вироби, картини. Особливою прикрасою стали імпровізовані великі ляльки, кінна подвода та розмаїття дарів огородини. 

детальніше...

Районна програма «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІІ» втратила чинність.

Відповідне рішення прийняли депутати Глухівської районної ради на останній сесії. Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», що співфінансувався Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй та Європейським Союзом, працював у Глухівському районі відповідно до Угоди про партнерство між Глухівською районної державною адміністрацією, Глухівської районною радою та Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй, підписаної 19 листопада 2014 року. 

детальніше...

Покращення медичного обслуговування – справа спільна!

Всі ми розуміємо, що матеріально-технічна база лікарні потребує оновлення, окреме медичне обладнання застаріле, на якому вже неможливо якісно обстежувати та лікувати людей.

В першому півріччі поточного року питання виділення коштів на придбання медичного обладнання для ЦРЛ неодноразово розглядалось депутатами районної ради на засіданнях Президії та чергових сесіях. 

детальніше...

Підсумки першого півріччя по виконанню соціально-економічного розвитку та бюджету району

03 серпня під головуванням Олексія Ткаченка відбулося засідання двадцять шостої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання.

У роботі сесії взяли участь 17 депутатів районної ради із 26 зареєстрованих, депутат обласної ради, голова районної державної адміністрації, окремі сільські голови, керівники сільськогосподарських підприємств та організацій району, представники ЗМІ, що не є депутатами районної ради. 

детальніше...

Депутати районної ради погодили проекти рішень Глухівської районної ради на розгляд 26 сесії районної ради

01 серпня під головуванням голови районної ради Олексія Ткаченка відбулось спільне засідання президії та  постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ, управління комунальною власністю районної ради. В роботі засідання взяла участь голова районної державної адміністрації Вікторія Сокол, окремі керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ, організацій району та комунальних закладів районної ради, працівники виконавчого апарату районної ради.

детальніше...

Обговорили пропозиції щодо внесення змін до районного бюджету.

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Вікторії Сокол та голови районної ради Олексія Ткаченка відбулась нарада за участю розпорядників бюджетних коштів щодо внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. У ході засідання присутні обговорили запропоновані районною державною адміністрацією пропозиції щодо внесення змін до районного бюджету на 2018 рік та спрямування коштів на підтримання життєдіяльності галузей району.

детальніше...

Питання переробки молока.

Під керівництвом голови районної ради Олексія Ткаченка відбулась робоча нарада за участю начальника відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Олександра Фурси та працівників виконавчого апарату районної ради. У ході засідання присутні обговорили можливості створення переробки молока на території Уланівської сільської ради.

детальніше...

На апаратній нараді.

30 липня відбулась апаратна нарада при голові районної ради Олексію Ткаченку. Учасники наради заслухали інформацію заступника голови районної ради Галині Стороженко  про підготовку матеріалів на розгляд Президії та 26-ї сесії районної ради, яка відбудеться 3 серпня о 1000 годині.

Керівники комунальних закладів районної ради проінформували про заходи, які планують провести на цьому тижні.

детальніше...

«Персона+Кіно» в Кіноклубі «Естет».

22 липня в Кіноклубі «Естет» в проекті «Персона+Кіно» відбулася цікава зустріч з відомим артистом Глухівського молодіжного народного театру «Пілігрім» Валерієм Колоусовим. 
Валерій дуже різнобічна людина, творча особистість. Чим би він не займався, про нього тільки позитивні відгуки. Він щирий, відкритий, добрий. В душі – поет, та й не тільки в душі, інколи він і сам пише вірші. А грати на сцені розпочав ще в шкільні роки.

детальніше...

Гучний акорд фестивалю.

Обласкане колискою,

Напоєне з криниць,

Звітує серце піснею

З глибинки – до столиць.Так влучно сказав у вірші про пісенний талант земляків Микола Єроха. Підтвердженням «пісенної» аксіоми поета стали теплі музичні привітання аматорських колективів Глухівщини у рамках районного фестивалю «Зорі над Клевенню», фінальний акорд якого прозвучав 21 липня на території Семенівської сільської ради.

детальніше...

Про волонтерську діяльність в пробації

Одним з чинників, які здійснюють негативний вплив на розвиток нашого суспільства і держави нині є високий рівень злочинності. Це негативно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах та суспільстві, сталість моральних правил співжиття. Для вирішення частини цих проблемних моментів та повернення до нормального законослухняного життя в суспільстві осіб, які вчинили правопорушення, в Україні 2015 році створено систему пробації (Закон України «Про пробацію»).

детальніше...

Сесія Дунаєцької сільської ради.

Однією з форм співпраці з органами місцевого самоврядування є відвідування сесій сільських рад. Так, 17 липня 2018 року, голова районної ради Олексій  Олександрович Ткаченко  взяв участь у роботі сесії Дунаєцької сільської ради, також на сесії сільської  ради був присутній головний лікар центру первинної медико - санітарної допомоги Олександр Тюльпа  та землевпорядник ТОВ « Глухів-Агроінвест» Лариса Шакотько.

детальніше...

"Дикий мед"

18 серпня 2018 року буде проведено еко-фестиваль "Дикий мед", який відбудеться в селищі Зноб-Новгородське Середино-Будського району Сумської області. З давних давен бортництво (бджільництво) є одним з основних промислів, яким займалися люди, що мешкали на території Середино-Будського та інших районів Сіверщини.

детальніше...

Повага до людей поважного віку.

У старості людині складно контролювати себе і свої дії, прості турботи про себе можуть перетворитися на важке випробування. Для людей, які потребують допомогу в обслуговуванні є така послуга, як догляд вдома, яку надає відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради.  

детальніше...

«Зорі над Клевенню» у Суходолі.

Районний фестиваль «Зорі над Клевенню» продовжує свою  ходу Глухівщиною. 15 липня він завітав  до гостинного села Суходіл. Де  свої  здобутки  презентували аматорські колективи Суходільської, Вільнослобідської, Кучерівської, Уланівської сільських рад. Зі словами привітань до учасників та гостей свята звернулися Суходільський  сільський голова Валентина Ащаулова, начальник відділу культури, молоді і спорту Глухівської РДА Ольга Горбачова та керуючий справами Глухівської районної ради Ірина Терещенко. 

детальніше...

Фестиваль запалює зірки.

Впевнено продовжує крокувати селами району фестиваль «Зорі над  Клевенню». 8 липня на гостинну Баницьку землю  завітали творчі колективи з  Перемозької, Чернівської та Уздицької сільських рад на чолі з сільськими головами. Перед початком заходу у глядацькій залі Баницького сільського будинку культури було оформлено виставку декоративно-ужиткового мистецтва. Зала потопала від краси, кожен із виробів був неповторним, колоритним, по-особливому цікавим, бо майстри вклали душу  в улюблену справу свого життя.  

детальніше...

Довгоочікувана подорож до святинь.

7 липня в день Різдва Іоанна Предтечі «студенти» «Університету ІІІ віку» с.Бачівськ здійснили довгоочікувану подорож до легендарного міста Новгород-Сіверського. Знайомство з пам'ятками розпочали з відвідування святкового богослужіння  в храмі Спасо-Преображенського чоловічого монастиря, де бабусі приклонились до святинь.  

детальніше...

«Бібліотека йде до вас!»

Працівники Глухівської районної бібліотеки до Українського дня родини організували розважальний майданчик у дворі по вулиці Терещенків, 55  «Бібліотека йде до вас!».

На родинне свято прийшли діти зі своїми мамами, бабусями, дідусями. Ніна Шубнікова, завідувач відділом обслуговування, розповіла про історію започаткування Дня родини в Україні, яке щорічно з 2012 року відзначається 8 липня.

детальніше...

Гостра проблема.

Мешканці Глухівського району неодноразово звертаються з проблемою цінової політики закупівлі молока  у населення заготівельними підприємствами різних форм власності. Ця проблема не є тільки Глухівського району. Неодноразово звертались до КМУ щодо закупівельної ціни на молоко, а відповідь не стосувалась інтересів місцевого виробника. в ній говорилось про «невтручання в функціонування ринкової економіки та прагнення до європейських стандартів».

детальніше...

29 червня Уланівський НВК відзначив свій 145 річний ювілей.

Слова привітань  від Глухівської районної ради, депутатського корпусу передала керуючий справами апарату районної ради Ірина Терещенко.

Уланівська загальноосвітня школа має багаторічну історію. У 1873 році Глухівська земська управа отримала згоду Уланівської громади відкрити в селі трьохкласну земську школу. Пізніше там було відкрито ще дві церковно-приходські школи. Після 1917-го року ці школи припинили своє існування, і тільки земська продовжувала працювати.

 

детальніше...

«Талантами звітують рідній Глухівщині!»

27 червня у Білокопитівському СБК стартував щорічний районний фестиваль «Зорі над Клевенню», приурочений Дню Конституції України, де красу і багатогранність рідної землі продемонстрували творчі колективи зі Студеноцької, Білокопитівської сільських та Есманьської селищної рад.

Творять і примножують культуру рідного краю прості й щедрі на талант люди – народні умільці та майстри, які продемонстрували свої роботи в рамках фестивалю.

детальніше...

Плідна робота депутатського корпусу районної ради.

20 червня під головуванням Олексія Ткаченка відбулося засідання двадцять п’ятої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь 19 депутатів районної ради із 26 зареєстрованих, тимчасово виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Володимир Картавий, окремі сільські голови та керівники установ району, представники правоохоронних органів представники ЗМІ, що не є депутатами районної ради.

детальніше...

Пам’яті героя-земляка.

19 червня в селі Заруцьке Білокопитівської сільської ради було відкрито пам’ятну дошку Герою Радянського Союзу, уродженцю села Заруцьке Олійнику Михайлу Івановичу, який народився в 1908 році в селянській родині, працював трактористом у колгоспі.

З 1942 року воював на фронтах ІІ Світової війни.

детальніше...

Депутати районної ради погодили проекти рішень Глухівської районної ради на розгляд 25 сесії районної ради

19 червня в районній раді відбулось засідання президії. До порядку денного зібрання були включені питання, які виносяться на розгляд двадцять п'ятої сесії районної ради сьомого скликання.

Депутати погодили внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Глухівського району та районного бюджету на 2018 рік, а також в програму соціального захисту населення та Правопорядок.

детальніше...

Привітали із професійним святом

Працівників медичної галузі Глухівського району привітали заступник голови Глухівської районної ради Галина Стороженко та голова районної державної адміністрації Вікторія Сокол. У вітальному слові посадовці подякували за плідну роботу та побажали міцного здоров’я та добробуту. Акцентували увагу на те, що наше життя неможливо уявити без медичних працівників – людей, які в будь-який час, готові прийти на допомогу. Безумовно, професія медиків дуже непроста, але без кваліфікованих кадрів неможливо якісно впроваджувати реформи, які плануються в медичній сфері.

детальніше...

Турнір з міні футболу серед юнаків та дівчат на честь Героїв Чернівського бою.

12 червня 2018 року  відбувся  8-й турнір з міні футболу серед юнаків та дівчат шкільного віку Глухівського району, м. Глухів, Шалигинської ОТГ та Кролевецького району на честь Героїв Чернівського бою. Турнір проводився з метою вшанування пам’яті воїнів 2-ї гвардійської стрілецької та 160-ї стрілецької дивізій, які загинули у вересні 1941 року, захищаючи Глухівщину від фашистської навали. У змаганнях прийняли участь 7 команд: Баницький, Перемозький, Сварківський, Чернівський навчально-виховні комплекси, Шалигинська, Тулиголівська, Глухівська ЗОШ І-ІІІ ст.

детальніше...

Олег Бояринцев: «Медичні послуги повинні бути доступними»

Саме на цьому наголошував депутат Сумської обласної ради Олег Бояринцев під час передачі нового автомобіля Глухівській міжрайонній медико-соціальній експертній комісії. «Створення у Глухові міжрайонної медико-соціальної експертної комісії та забезпечення її роботи значно спрощує для жителів Глухівщини, Кролевецького та Ямпільського районів отримання необхідних документів, зменшує час та відстань для проведення огляду і відвідування засідань комісій.

детальніше...

Казка дітям.

31 травня та 7 червня до районного будинку культури завітали наймолодші шанувальники театрального мистецтва, бо свою творчість зі сцени дарували учасники народного аматорського молодіжного театру «Пілігрим» під керівництвом Ірини Ільясової. Актори підготували виставу «У пошуках принцеси» за п′єсою В.Лесового «Принцеса на горошині».

детальніше...

Районний фестиваль - конкурс дитячої творчості «Первоцвіт».

З  метою  підтримки талановитих, обдарованих дітей, які займаються різними жанрами аматорського мистецтва, сприяння самовдосконаленню і самоствердженню юних талантів, розвитку творчих здібностей та естетичного виховання дітей 8 червня на Глухівщині відбувся районний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Первоцвіт».  У конкурсній програмі взяли участь майже 90 дітей з 16 клубних закладів Глухівського району та КЗРБК Глухівської районної ради.

детальніше...

Олег Бояринцев: «Ми розвиваємо масовий дитячий спорт»

У Глухові Військово-патріотичний клуб «Мужність», з нагоди Дня захисту дітей, провів показові виступи молодих спортсменів-боксерів. Молодь Глухова та Шостки віком від 10 до 17 років продемонструвала глядачам свої вміння, витривалість та бажання перемогти. «Дуже приємно бачити дітей та молодь, яка займається спортом. Саме спортивні секції виховують молодь та формують її характер. Наш клуб «Мужність» понад тридцять років дає змогу тренуватись та проводе виховну роботу з дітьми та молоддю Сумщини і вже не одне покоління вихованців доводить результативність цієї роботи», - зазначає Почесний президент клубу «Мужність», депутат Сумської обласної ради Олег Бояринцев.

детальніше...

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

У перший день літа в Україні, як і у всьому світі, відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це добре і радісне свято, адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

З нагоди відзначення цього чудового свята, для дітей з особливими потребами, які знаходяться на обліку у КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради, 30 травня в кафе «Едельвейс» представлено казкове дійство, яке підготували студенти–волонтери професійно-педагогічного коледжу Глухівського  НПУ ім. О.Довженка.

детальніше...

Робота КЗ Територіальний центр.

В День Святої Трійці «студенти» «Університету ІІІ віку» з с. Уланове здійснили подорож до благодатного куточку Путивльщини Мовчанського монастиря.  Вони ознайомились з будівлями монастиря,завітали на службу в храм, а після намилувались чудовим квітковим оформленням. Чудові, з любов’ю доглянути клумби радують віруючих безліччю барв, а стіни наповнюють душу спокоєм.

детальніше...

Мистецькі зустрічі з нагоди Дня захисту дітей.

З нагоди Дня захисту дітей для учнів закладів освіти району були організовані святкові заходи. Які в рамках обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» були проведені у форматі мистецьких локацій «Світ дитячої творчості». Так  Есманьська ЗОШ І-ІІІ ступенів гостинно вітала учнів Уланівської, Суходільської та Яструбщанського навчально-виховних комплексів. Зустріч проходила під девізом «Ми веселі,ми щасливі – від того, що ми єдині!».

детальніше...

Анатолій Линник: «Збереження єдності – запорука ефективного захисту прав «афганців»

Саме на цьому наголошувалося під час VIII звітно-виборчої конференції Сумської обласної громадської організації «СОВЕАФ» Спілки ветеранів Афганістану, яка днями відбулась в обласному центрі. В роботі конференції взяли участь 53 делегати з усіх міст та районів області.

 «В цей складний період нам вдалося не тільки зберегти організацію, а й проводити активну роботу з захисту інтересів воїнів-інтернаціоналістів.         

детальніше...

Останній дзвоник у Баницькому НВК

25 травня у всіх навчальних закладах Глухівського району, пролунав останній дзвоник,який підвів підсумки навчального року та ознаменував подолання чергової сходинки у  житті учнів. Педагогічні колективи навчальних закладів спрямовано працювали над вдосконаленням рівня знань, про це свідчать перемоги в різноманітних олімпіадах, конкурсах, фестивалях міжнародного, Всеукраїнського та районного рівнів.         

детальніше...

До дня родини.

«Добра родина – славна Україна», з такою назвою в районній бібліотеці  для дітей було проведено родинне свято для учнів ЗОШ№2, 1-А класу.

Як із струмочка починається ріка, так і життя починається з Родини. У кожній родині означений свій спосіб життя, звичаї, сімейні традиції. Але всіх їх об’єднує найцінніший скарб – це гарні талановиті  діти, обдаровані члени родини та цікаві історії з їх життя.        

детальніше...

Сумщині рідній свій талант дарую.

23 травня у концертній залі КЗ «Районний будинок культури» Глухівської районної ради відбулося довгоочікуване культурно-мистецьке дійство -  в рамках ІІ етапу обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!», присвяченого 80-й річниці утворення Сумської області, відбувся  творчий звіт аматорських колективів  Глухівського району.        

детальніше...

Завдяки походам «Мужності» формується характер.

Близько 100 дітей з Глухівського, Роменського, Шосткинського, Ямпільського районів взяли участь у 31-му щорічному традиційному поході «Шлях Мужності», який проводить громадська організація «Глухівський військово-патріотичний клуб «Мужність» за підтримки управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації.  «Задача вихованців клубу і тих людей, які переймаються розвитком нашого міста, області, країни, створювати можливості для розвитку молоді.        

детальніше...

У трійці найсильніших.

Збірна депутатська команда Глухівського району і міста Глухів взяла участь у дводенних змагання в рамках Всеукраїнської спартакіади між депутатами усіх рівнів Сумської області, яка відбулася 17-18 травня у легкоатлетичному манежі СумДУ. Народні обранці змагалися за першість у футзалі, волейболі, настільному тенісі, шахах та шашках. Змагання були дуже цікавими і динамічними.         

детальніше...

Найдорожчій людині – найкращі вітання.

Травень - місяць, найпишніший та найпрекрасніший місяць весни, багатий на свята. Найзворушливішим з них є День матері. Ми всі з дитинства, через все життя, несемо в душі неповторний образ - образ своєї мами. Єдиної в світі людини, яка все зрозуміє, все пробачить, притисне до серця і буде любити незважаючи ні на що. В цьому році наша комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування " Глухівської районної ради вітала матусь "поважного" віку.         

детальніше...

Пройшов семінар-навчання для сільських бібліотечних працівників.

16 травня в Глухівській районній бібліотеки для дітей пройшов семінар-навчання для сільських бібліотечних працівників. Тема семінару «Сучасна бібліотека для дітей: креативний простір для розвитку особистості».

Бібліотечні працівники ознайомились з інформацією про сучасні бібліотеки України, їх роль у вихованні підростаючого покоління.       

            детальніше...

День відкритих дверей

16 травня 2018 року проведено захід «День відкритих дверей»  комунальної  установи Глухівської районної ради «Об’єднаний трудовий архів Глухівського району» за участі голів Есманьської, Баницької, Дунаєцької, Пустогородської, Студеноцької, Суходільської, Уланівської, Фотовизької сільських та селищної рад. Заступник голови Глухівської районної ради Стороженко Г.Я. ознайомила  з планом проведення заходу та надала слово директору трудового архіву Овсієнко О.М., яка доповіла про роботу комунального закладу за 2015-2018 роки, співпрацю з головами сільських та селищних рад  та перспективні плани роботи установи.       

            детальніше...

Вітаємо наших "Характерників" з перемогою!!!

Рій "Характерники" Есманьської ЗОШ І-ІІІ ступенів представляли  Глухівської район на обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри  "Сокіл" ("Джура") - посіли ІІІ місце! В заході приймали участь 23 команди закладів освіти Сумської області. Повернулись наші джури з купою позитивних емоцій та приємних вражень! Дуже задоволені організацією заходу та своїм успіхом!        

            детальніше...

Відбулась семінар-нарада сільських, селищних голів та секретарів сільських, селищних рад

11 травня в залі засідань Глухівської районної ради під головуванням голови районної державної адміністрації Вікторії Сокол та заступника голови районної ради Галини Стороженко  відбулась семінар-нарада сільських та селищних голів та секретарів сільських, селищних рад. Почалась семінар-нарада з питання впровадження цифрового мовлення в Сумській області та стан інформаційного простору Глухівського району.       

            детальніше...

Фестиваль «Наше майбутнє»

Обдаровані діти – золотий запас нації і інтелектуальна еліта, гордість України та джерело її авторитету і успіху у світі.

11 травня в РБК відбувся районний фестиваль обдарованих дітей «Наше майбутнє».

Було нагороджено переможців обласних і районних олімпіад, конкурсів.

       

            детальніше...

З  вдячністю  за  Перемогу!

За ініціативи керівництва Глухівської районної ради та районної державної адміністрації, громадської ветеранської організації та  при підтримці Товариства сприяння обороні України 5  та 8 травня  відбувся автопробіг, приурочений Дню Великої Перемоги у Другій світовій війні.Стартував автопробіг в с. Сопич біля меморіалу загиблим односельцям та пам’ятника невідомому солдату, відбувся мітинг. – Пам`ять про війну, її сувора правда залишаються з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче - життя.       

            детальніше...

Привітання від депутата.

Знаменний день 9 травня 1945 року особливо відзначений в історії людства. Проходять десятиліття, змінюються покоління, але Велика Перемога, як символ національної гордості, військової слави і доблесті нашого народу, залишається навічно вписаною в героїчний літопис Вітчизни!

На передодні  свята Великої Перемоги  121 ветеран  отримав подарунки від Народного Депутата А.Деркача, який побажав  мирного неба, здоров’я та благополуччя всім, щоб пам’ятали, який крихкий мир і нещадна війна. 

            детальніше...

Увага, конкурс!

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.04.2018 № 1335/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 02 травня 2018 року по 21 червня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс)       

            детальніше...

«Джура»-2018 у Глухівському районі»

27 квітня 2018 року на базі Баницького навчально-виховного комплексу відбувся І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).  Змагались найактивніші  джури з Некрасівського, Дунаєцького, Баницького, Суходільського, Уланівського навчально-виховних комплексів, Есманьської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

детальніше...

Повідомляємо про зміну номерів телефонів довіри, а саме:

- в Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області діє телефон довіри за номером (0542) 68-70-32, за яким можливо звертатися зі скаргами, запитаннями та пропозиціями протягом робочого часу; - в Державній аудиторській службі України (м. Київ) за номером (044) 425-80-30; - в Північно-східному офісі Держаудитслужби (м. Харків) за номером (057) 700-96-09.

Гарно вміти відпочивати.

Всім нам до вподоби в жарку літню пору знаходитись біля річки чи озера, коли прохолода води освіжає тіло, приносить насолоду і відпочинок. У нашому місті і в районі дуже багато прекрасних місць для відпочинку біля води і ми в повній мірі користуємось цими благами природи, оздоровлюємось самі і привчаємо до цього наших діток. Одним із унікальних озер Глухівського району є озеро з крейдяним дном в селі Білокопитове. Це чудове місце для відпочинку, добре відоме глухівчанам. І влітку відпочиваючих на березі озера як то кажуть в народі, «хоч пруд пруди».

детальніше...

ЧОРНОБИЛЬ: ТРАГЕДІЯ І ПОДВИГ, БІЛЬ І МУЖНІСТЬ.

26 квітня 1986 року об 1 годині 47 хвилин пролунав вибух на четвертому реакторі Чорнобильської електростанції. Вибух що розділив  життя на до та після. Вибух що став випробовуванням для нашого народу,  який  своїм відлунням у долях людей говорить сьогодні. Ядерна енергетика створена людиною, що повинна була служити людині, стала загрозою для всього живого.  Біля пам’ятника ліквідаторам Чорнобильської катастрофи 26 квітня відбувся мітинг пам’яті тих страшних подій. Голова районної ради Ткаченко О.О. та голова Глухівської РДА Сокол В.М. подякували ліквідаторам  за те, що  без вагань пішли на ліквідацію страшної трагедії, ризикуючи своїм здоров’ям та життям.

детальніше...

Гірчить Чорнобиль крізь роки.

Напередодні 32 річниці аварії на чорнобильській АЕС в Кучерівській бібліотеці відбулось відкрите заняття «Університету ІІІ віку» присвячене цій  найбільшій трагедії не тільки України ,а й усього людства. Зустріч розпочалась з перегляду невеличкого відео файлу, який нагадав як само це трапилось. Потім присутнім розповіли про наслідки радіаційного забруднення, яке торкнулось не тільки території нашої держави,а й всього світу, про небезпечність взагалі використання ядерної енергії,  пошуки сучасними вченими альтернативних та  більш безпечних енергетичних джерел.

детальніше...

Сезон кліщів стартував!

Розпочалась весна, зазеленіло все довкола і на «полювання» повилазили кліщі. Вже і в місті Глухові і Глухівському районі були зареєстровані напади кліщів як на людей, так і на наших домашніх улюбленців, і на свійську тварину.  Кліщі можуть потрапити на людину у будь-який час дня і ночі, у будь-яку погоду. Вони присмоктуються до людини не лише під час перебування на природі.

детальніше...

Депутати районної ради підтримали виплату грошової допомоги сім’ям Глухівського району при народженні дитини в 2018 році.

25 квітня під головуванням Олексія Ткаченка відбулося засідання двадцять четвертої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь 17 депутатів районної ради із 26 зареєстрованих, депутат обласної ради, голова районної державної адміністрації, сільські, селищні голови, окремі керівники сільськогосподарських підприємств та організацій району, представники ЗМІ та директор радіостудії «Глухів», що не є депутатами районної ради.

детальніше...

Члени постійних комісій районної ради та президії погодили проекти рішень Глухівської районної ради на розгляд 24 сесії районної ради.

У вівторок, 24 квітня 2018 року, голови постійних комісій районної ради провели засідання своїх комісій по профільним питанням, які будуть винесені на двадцять четверту сесію районної ради та погодили всі питання з президією районної ради. Деякі соціальні питання, які виносяться на розгляд сесії, розглянули на спільному засіданні постійних комісій районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства і соціального захисту населення та мандатній, з питань регламенту, законності, правопорядку та територіального устрою, яке провів депутат районної ради Володимир Соломенний.

детальніше...

День довкілля в районній раді.

23 квітня працівники виконавчого апарату районної ради на чолі з головою районної ради Олексієм Ткаченком долучились до проведення Дня довкілля, який згідно з Указом Президента України проводиться кожної третьої суботи квітня. Спільними зусиллями  виконавчого апарату районної ради та керівництва ДП «Глухівський агролісгосп»  було висаджено розсаду молодих дубів на території лісових угідь ДП «Глухівський агролісгосп».

детальніше...

«Червона  рута» шукає таланти.

Протягом 2018-2019 років в Україні проходить  Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики «Червона рута - 2019», головною метою якого є  пошук і розкриття творчих здібностей молодих авторів і виконавців, створення нових стилів у популярних масових жанрах української пісні.  21 квітня у м. Суми відбувся регіональний обласний відбірковий конкурс ХVІ Всеукраїнського фестивалю «Червона рута–2019».

детальніше...

Виїзд до сіл та надання допомоги.

Кожен із нас мріє зустріти захід свого життя в колі рідних та близьких людей, дітей та внуків, які стануть надійною підтримкою в поважному віці. Але життя не завжди складається так, як ми того хочемо. На обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради знаходиться шістсот сорок осіб поважного віку та інвалідів. Так сталося, що деякі підопічні, які обслуговуються відділенням проживають самотньо у віддалених селах району, та на багатьох маршрутах взагалі немає перевізників через низький пасажиропотік та стан доріг.

детальніше...

Віншую Глухів в пам'яті граніту.

18 квітня вся країна відзначала День пам'яток історії та культури. Комунальна установа  «Територіальний центр соціального обслуговування» не змогла оминути своєю увагою свято, що покликане підвищити обізнаність громадськості культурною та історичною спадщиною. Тому відкрите заняття «Університету ІІІ віку» для «студентів» поважного віку с. Дунаєць присвятили нашому стародавньому місту та його величним пам'яткам архітектури та мистецтва.

детальніше...

УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ.

НА ПРИДБАННЯ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧОГО ОБЛАДНАННЯ ТА МАТЕРІАЛІВ (КОТЛИ, ВІКНА, МАТЕРІАЛИ ДЛЯ УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ, ТОЩО)

для приватних будинків З ВІДШКОДУВАННЯМ:

- ДО 35% ЧАСТИНИ СУМИ КРЕДИТІВ (але не більше 14000,00 грн.) за придбані матеріали; - до 20% ЧАСТИНИ СУМИ КРЕДИТІВ (але не більше 12000,00 грн.) за придбані котли.

детальніше...

Придбання медичного обладнання – справа спільна.

Під головуванням голови районної ради Олексія Ткаченка відбулась робоча нарада з питання придбання медичного обладнання для центральної районної лікарні. В ході обговорення було прийнято рішення про придбання фіброскопа для обстеження шлунково-кишкового тракту. Медичне обладнання, яке сьогодні працює в лікарні, морально застаріле, фіброскоп 1986 року випуску. Він вже при всьому бажанні лікаря не може якісно обстежити хворого. На сьогодні цим апаратом в рік користується більше 1000 хворих, працює кваліфікований лікар, який зможе в повній мірі опанувати обстеження на новому апараті.

детальніше...

Незвичайні бібліотеки.

У Глухівській центральній районній бібліотеці для студентів 1-го курсу ППК ГНПУ ім. О. Довженка  бібліотекарі провели мультимедійний бібліотечний урок. З історією створення нашої бібліотеки, ЇЇ структурою, книжковими виставками, послугами, які надаються користувачам, присутніх ознайомила завідувач відділом обслуговування Н. Шубнікова.

детальніше...

Великодня програма.

Весною приходить до нас одне з найвеличніших християнських свят – Великдень. Великодній день – святий день. У цей день воскрес Син Божий – Ісус Христос, власним життям заплативши за гріхи роду людського. Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. 12 квітня в приміщенні Духовно-просвітницького центру  на території собору Трьох Анастасій  пройшов святковий  захід для дітей з обмеженими фізичними можливостями, які стоять на обліку при комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради.

детальніше...

Обласна перемога  з футзалу серед дівчат.

З 5 по 7 квітня в м.Суми відбулась фінальна стадія обласних змагань з футзалу серед дівчат в залік ХХVІ спартакіади школярів. В змаганнях прийняли участь команди Конотопського, Лебединського, Роменського, Шостинського та Глухівського районів. Декласувавши всіх своїх суперників, юні футзалістки Глухівського району впевнено зайняли перше місце і третій рік поспіль становляться переможцями обласних змагань з футзалу.

детальніше...

Радіаційний фон по території міста Глухова та Глухівського району

Радіаційний фон – радіоактивне випромінювання, чия поява на Землі зумовлена дією природних і техногенних джерел, в умовах якого постійно перебуває людина. Життя на Землі виникло й розвивається в умовах радіоактивного опромінення якого неможливо уникнути.

За результатами досліджень харчових продуктів, питної води та об’єктів зовнішнього середовища (вода відкритих водойм, будівельні матеріали, деревина тощо) територія міста Глухова та Глухівського району є радіаційно безпечною.

детальніше...

Про стан водопостачання населення Глухівського району

Після повітря вода є другим за значенням компонентом, необхідним для життя. Про важливість води свідчить той факт, що її вміст у різних органах і тканинах людського організму становить 70-90%. Споживання чистої води забезпечує нормальну роботу всіх внутрішніх органів людського організму.

Щороку при вживанні забрудненої води на нашій планеті помирає близько 3 млн. осіб. В країнах Європейського регіону 120 млн. чол. не мають можливості використовувати безпечну в епідеміологічному відношенні воду. Забруднення води може привести до катастрофічних епідемій. Ось чому потрібно зробити все, щоб якісна вода потрапляла до споживача.

детальніше...

«Персона + Кіно» Володимир Романенко.

11  березня в Глухівській районній бібліотеці в проекті  «Персона + Кіно»  відбулася зустріч з неординарною особистістю міста Глухів – Володимиром Романенко. Меценат, футболіст, краєзнавець, завзятий мандрівник, невгамовний романтик.  Про його професійну діяльність красномовно говорять  грамоти, подяки, нагороди, численні кубки. Про нього часто пишуть в місцевій пресі. Та й сам Володимир Іванович ділиться своїми досягненнями на шпальтах газет, на своїй сторінці в Фейсбуці.

детальніше...

Футзал серед дівчат

Дівочий футбол у районі швидко набуває популярності і вже давно перестав бути дивиною. Ось і цього року  у змаганнях з футзалу прийняло участь найбільша кількість команд-12. 30 березня 2018 року на базі Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженко відбулися  районні фінальні змагання з футзалу серед дівчат у рамках ХХVІ спортивних ігор школярів. В змаганнях прийняли участь команди Баницького, Некрасівського, Студенецького, Полошківького, навчально– виховних комплексів та Есманської ЗОШ І- ІІІ ступенів.

детальніше...

Успіхи юних майстринь Глухівщини.

29 березня 2018 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся традиційний обласний конкурс творчо обдарованих дітей і підлітків «Чарівні барви Сумщини». У заході взяли участь 60 юних майстрів, які демонстрували свої вміння у номінаціях «Писанкарство», «Народна лялька», «Витинання», «Вишивка», «Плетіння з природних матеріалів», «Декоративний розпис», «Кераміка», «Ткацтво».

детальніше...

Презентація збірки пісень Марії Воропай «Мелодії серця і душі»

Напередодні свого 77-річчя від  дня народження  Марія  Федорівна Воропай, глухівський самодіяльний композитор,  в міському територіальному  центрі презентувала виданням омріяної збірки пісень під назвою «Мелодії серця і душі». Тираж книги - 100 екземпляр. Видана вона за матеріальної підтримки міського відділу культури Глухівської міської ради. У пісенному доробку Марії Воропай більше 60 пісень різної тематики: про Україну, Сумщину, Глухівщину, захисників вітчизни, вчителів, ліричні та інші пісні. Більшість з них створені на слова глухівських поетів.

детальніше...

Про формування спроможної мережі первинної медичної допомоги Глухівського району.

29 березня в залі засідань районної ради голова районної ради Олексій Ткаченко провів  спільне засідання президії, постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ, управління комунальною власністю та з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства і соціального захисту населення.

детальніше...

Про проведення V Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»

Повідомляємо, що 05 травня 2018 року відбудеться V Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» під гаслом «Творчість заради майбутнього!», який має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

детальніше...

ГО «Антикорупційний штаб» запустила електронний сервіс-чат-бот «Держслужбовець Тарас»

Інформуємо, що Громадська організація «Антикорупційний штаб» в жовтні 2017 року створила та запустила електронний сервіс - чат-бот «Держслужбовець Тарас», який допомагає суб’єктам декларування у заповненні декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Зокрема, чат-бот надає користувачам покрокову інструкцію із заповнення електронної декларації, допомагає визначити, які відомості підлягають декларуванню щодо різних активів та доходів.

детальніше...

   

1 2 3

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019