20.09.19

Головна
Про районну раду
Офіційні документи
Доступ до публічної інформації
Плани заходів
Про наш район
Сільські та селищні ради
Комунальні заклади
Боротьба з корупцією
Вакантні посади
Відкриті дані
Звернення громадян
Бюджетна програма
Регуляторна діяльність
Очищення влади
Госпітальна рада

 

КНП ЦПМСД

 

Комунальні заклади та установи Глухівської районної ради

 

№ п/п

 

Назва

Дата створення

Керівник

Контакти

1.

Комунальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа» Глухівської районної ради

11.02.2009 року

Москаленко

Олег Борисович

(05444) 2-23-14 

2.

Комунальний заклад «Районний будинок культури» Глухівської районної ради

15.07.2009 року

Ланін Олександр Вікторович

(05444) 2-53-80,

              2-23-35

3.

Комунальний заклад «Глухівська центральна районна бібліотека» Глухівської районної ради

09.09.2009 року

Привалова

Тамара Миколаївна

(05444) 2-40-23

4.

Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради

15.09.2010 року

Спицький

Віктор Петрович

(05444) 2-23-73 

5.

Позашкільний комунальний заклад «Районний будинок творчості школярів» Глухівської районної ради

28.01.2011 року

Шутко Світлана Олександрівна

(05444) 2-22-49 

6.

Комунальне неприбуткове підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради

14.12.2012 року

Тюльпа

Олександр Миколайович

(05444) 2-21-39

7.

Комунальна установа Глухівської районної ради «Об'єднаний трудовий архів Глухівського району»

27.05.2015 року

Бойко Наталія Василівна 

(05444) 2-20-18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про комунальні установи та заклади спільної власності

територіальних громад сіл, селищ Глухівського району.

 

Згідно з частиною 4 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада від імені територіальних громад сіл, селищ Глухівського району здійснюють управління об'єктами їхньої спільної власності, що задовольняють спільні потреби територіальних громад.  Відповідно до статутних документів, районна рада є засновником таких комунальних закладів та установ:

1. Комунальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа» Глухівської районної ради створений у 2009 році.

Рішення районної ради від 11.02.2009 року «Про заснування районної дитячо-юнацької спортивної школи».

2. Комунальний заклад «Глухівська центральна районна бібліотека» Глухівської районної ради створений у 2009 році.

Рішення районної ради від 09.09.2009 року «Про реорганізацію Глухівської центральної бібліотечної системи шляхом перетворення у комунальний заклад «Глухівська центральна районна бібліотека» Глухівської районної ради».

3. Комунальний заклад «Районний будинок культури» Глухівської районної ради створений у 2009 році.

Рішення районної ради від 15.07.2009 року «Про заснування комунального закладу «Районний будинок культури» Глухівської районної ради».

4. Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради створена у 2010 році. 

Рішення районної ради від 15.09.2010 року «Про заснування комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради».

5. Позашкільний комунальний заклад «Районний будинок творчості школярів» Глухівської районної ради створений у 2011 році.

Рішення районної ради від 28.01.2011 року «Про заснування позашкільного комунального закладу «Районний будинок творчості школярів» Глухівської районної ради».

6. Комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради створений у 2012 році.

Рішення районної ради від 14.12.2012 року «Про створення комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради».

7. Комунальна установа Глухівської районної ради «Об’єднаний трудовий архів Глухівського району створена у 2015 році.

Рішення районної ради від 27.03.2015 року «Про створення комунальної установи Глухівської районної ради «Об’єднаний трудовий архів Глухівського району».  

 

Штатна чисельність працівників комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Глухівської районної ради 5 штатних одиниць: 4 ставки тренерів-викладачів та 1 ставка директора. Тренери-викладачі працюють у таких навчальних закладах району, як: Баницький НВК (футбол), Некрасівський НВК (волейбол), Шалигинська ЗОШ (футбол), Есманьська ЗОШ (футбол, волейбол)), Полошківський НВК (футбол). Вихованці ДЮСШ є незмінними призерами обласних змагань з вказаних видів спорту.                                                                

Штатна чисельність працівників позашкільного комунального закладу «Районний будинок творчості школярів» Глухівської районної ради 8,7 штатних одиниць: 1 ставка директора, 1 ставка методиста і 6,7 ставки керівника гуртка. Гуртки БТШ мають різне спрямування: краєзнавчі, вокальні, декоративно-прикладного мистецтва. Вихованці БТШ є постійними учасниками та переможцями районних, обласних та всеукраїнських заходів.           

 

Комунальний заклад «Глухівська центральна районна бібліотека» Глухівської районної ради має такі структурні підрозділи: відділ комплектування, обробки та збереження документів, відділ обслуговування, відділ організаційно-методичної та інформаційно-бібліографічної роботи. районна бібліотека для дітей.

Станом на 01.01.2018 року заклад обслуговує 4428 користувачів, з них: 3672 користувачів – міських жителів, 460 користувачів – жителів району,  296 користувачів, які не зареєстровані в місті Глухів та Глухівському районі.               Заклад, як об’єкт спільного користування району та міста, фінансується з районного та міського бюджетів в пропорції 50 на 50. Користувачі  бібліотеки не тільки забезпечені новою і якісною літературою, а й безкоштовним Інтернетом, який підключено завдяки участі закладу у проекті «Бібліоміст».                                   

Штатна чисельність працівників: 17 штатних одиниць.                     

 

Комунальний заклад «Районний будинок культури» Глухівської районної ради є організатором та учасником всіх культурно-мистецьких заходів, що проходять в районі. Заклад має у своєму складі методичний кабінет, працівники якого професійно здійснюють організаційну і методичну допомогу сільським клубним закладам у проведенні концертів, організовують районні заходи. Будинок культури має 3 народні аматорські колективи: «Народної пісні», «Молодість» та народний молодіжний театр «Пілігрим», які є постійними учасниками та переможцями районних, обласних та всеукраїнських конкурсів та заходів. Народний аматорський колектив «Народної пісні» брав участь у зйомках передачі «Фольк-musiс». На сцені РБК постійно проходять районні  заходи з нагоди професійних свят та концерти. Колектив РБК приділяє увагу і сільським мешканцям, проводячи на території району виїзні концерти та молодіжні розважальні програми.

Штатна чисельність працівників:    18,75 штатних одиниць. 

 

Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради здійснює соціальне обслуговування жителів району, які перебувають у складних життєвих умовах і потребують сторонньої допомоги. Установа має у своєму складі відділення соціальної допомоги вдома, відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, відділення денного перебування.                        

У відділенні соціальної допомоги вдома обслуговуються 602 особи.   

Штатна чисельність працівників: 76, в т.ч. 52 штатні одиниці соціальних робітників, 16 апарат установи, 8 – соціальні працівники.   

 

З 2013 року в районі функціонує комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради, який було створено для надання первинної медичної допомоги сільському населенню та фінансування структурних підрозділів закладу ФАПів, ФП, амбулаторій.  Після створення в районі об’єднаних територіальних громад, структура закладу налічує 2 амбулаторії (Есмань, Баничі), 8 ФАПів та 21 ФП.    Для надання первинної медичної допомоги сільському населенню в приміщенні Глухівського міського центру ПМСД (поліклініка) облаштовані кабінети, де здійснюється прийом дорослих і дітей району лікарями районного медичного центру, реєстратура окремо обслуговує і жителів міста, і району.  

Штатна чисельність працівників: 105,98 штатних одиниць, в тому числі 13,5 апарат; 92,48 штатних одиниць лікарського, медичного та обслуговуючого персоналу.              

 

Комунальна установа Глухівської районної ради «Об’єднаний трудовий архів Глухівського району створена у 2015 році для централізованого тимчасового зберігання документів юридичних осіб (в т.ч. ліквідованих сільгосппідприємств) та фізичних-осіб-підприємців, які діяли на території району. На зберіганні в установі знаходяться  5795 архівних справ та створено 63 архівні фонди. Щорічно заклад видає близько 600 архівних довідок та виписів жителям району, міста та особам з інших областей України.

Штатна чисельність працівників: 3 штатні одиниці.

 

Головна | Про районну раду | Офіційні документи | Доступ до публічної інформації | Плани заходів | Про наш район | Сільські та селищні ради | Комунальні заклади | Боротьба з корупцією | Вакантні посади | Відкриті дані | Звернення громадян | Бюджетна програма | Регуляторна діяльність | Очищення влади | Госпітальна рада

Дата последнего изменения этого узла 05.09.2019