Сільські та селищні ради

16.08.17

Головна
Про районну раду
Документи райради
Плани заходів
Про наш район
Звернення громадян
Сільські та селищні ради
Вакантні посади
Очищення влади
Плани закупівель

 

 

СПИСОК

сільських, селищних голів  та  секретарів сільських  та  селищних   рад 

 

Назва сільської (селищної) ради

Прізвище, ім’я, по-батькові голови

Телефони

Прізвище, ім’я, по-батькові секретаря

Телефони

1

Березівська  громада

Артеменко Надія Михайлівна              

2-22-08

Прилуцька Галина Василівна                 

 

2

Шалигинська громада

Матвієнко Юрій Вікторович              

69-4-96

Кліменченко Світлана Василівна           

69-4-97

3

Есманьська

Давиденко Віктор Васильович             

61-2-87

Курган Олена Віталіївна                           

61-2-86

4

Баницька

Баклан Сергій Олексійович                  

7-09-11

Соловей Олена Дмитрівна                        

65-4-84

5

Бачівська

Ющенко  Лідія  Юріївна                        

62-3-34

Романович Ольга Федорівна                  

62-3-34

6

Білокопитівська

Милка Олександр Вікторович              

7-09-02

Тутук Тетяна Миколаївна                        

7-09-02

7

В.Слобідська

Яловенко Олександр Васильович        

62-3-10

Хоменко Раїса Кузьмівна                          

62-3-10

8

Дунаєцька

Мартиненко Віталій Миколайович     

68-3-80

Куриленко Неля Вікторівна                    

68-3-41

9

Кучерівська

Гришанов Володимир Петрович          

65-2-37

Геращенко Наталія Іванівна                    

65-2-37

10

Полошківська

Авраменко Андрій Анатолійович         

63-3-24

Марченко Тетяна Іванівна                      

63-3-23

11

Перемозька

Гапич Віктор Миколайович                  

64-3-38

Талан Валентина Андріївна                     

64-3-42

12

Привільська

Тюльпа Ніна Іванівна                            

7-03-19

Сорока Любов Володимирівна               

7-03-19

13

Пустогородська

Гніденко Володимир Олександрович  

66-2-35

М’ячик Тетяна Сергіївна                         

66-2-36

14

Семенівська

Кебець Надія Іванівна                               

67-3-18

Конопля Олена Олександрівна              

67-3-18

15

Сопицька

Ушачов Василь Тимофійович               

69-2-24

69-2-22

Кирсанова Валентина Іванівна              

69-2-24

16

Студенецька

Самойленко Галина Іванівна                

60-2-10

Лісненко Оксана Анатоліївна                

60-2-10

17

Суходільська

Ащаулова Валентина Миколаївна      

67-2-10

Кримова Людмила Миколаївна            

67-2-10

18

Уздицька

Дадаков Олександр Іванович               

68-3-80

Марченко Тетяна Володимирівна         

68-3-80

19

Уланівська

Конюхов Геннадій Олександрович       

64-2-46

Сидоренко Лариса Григорівна               

64-2-46

20

Фотовизька

Зінаков Володимир Васильович           

61-3-90

Голікова Тетяна Олегівна                        

-

21

Яструбщинська

Гончарова Надія Павлівна                    

62-4-38

Гончарова Людмила Петрівна               

62-4-38

22

Чернівська

Сидоренко Микола Миколайович                                                                

64-3-16

Кравченко Антоніна Дмитрівна            

64-3-16

 

Головна | Про районну раду | Документи райради | Плани заходів | Про наш район | Звернення громадян | Сільські та селищні ради | Вакантні посади | Очищення влади | Плани закупівель

Дата последнего изменения этого узла 30.05.2017