Інформаційно-роз’яснювальна робота.

02.10.19

Головна

 

Інформаційно-розяснювальна робота.

         За дорученням Олексія Ткаченка продовжуємо проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу спільно з представниками Глухівського об’єднаного управління пенсійного фонду України Сумської області і управлінням соціального захисту населення РДА для жителів сіл Глухівського району.

 

 

         На виїзному прийомі у селах Кучерівка та Яструбщина начальник об’єднаного управління Пенсійного фонду Оксана Бурлака надала роз’яснення присутнім, про умови реалізації права на призначення пенсій різних видів, перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам з урахуванням стажу та заробітної плати й відповіла на індивідуальні запитання. Звернула увагу, щоб наймані працівники вимагали від роботодавців нарахування заробітної плати не менш встановленого законодавством мінімального розміру. Повідомила про можливість відстеження персональних даних в «Особистому кабінеті» на Веб- сайті Пенсійного фонду. І проінформувала присутніх про порядок доставки монетизованих субсидій пенсіонерам одночасно з пенсією.

 

 

         А з усіх питань, пов’язаних з визначенням права на субсидію або її розміром, роз’яснення надала начальник управління соціального захисту населення РДА Ольга Дудкіна. А також проінформувала населення про запровадження системи монетизації пільг та  відповіла на інші питання, які турбували населення.

 

 

Головна

Дата последнего изменения этого узла 25.09.2019