9 вересня - Міжнародний день краси.

02.10.19

Головна

 

9 вересня - Міжнародний день краси.

З 1995 року в цей день у світі особливо вітається все гарне, прекрасне, що приносить естетичне і моральне задоволення.
Саме цього дня Ніна Шубнікова стала учасником майстер – класу по виготовленню барвистих закладок для книг, який проводився в професійно – педагогічному коледжі ГНПУ ім. О. Довженка.
Присвячений він Олександру Петровичу Довженку. І для цього було три причини – адже його ім'я носить Глухівський національний педагогічний університет; проводився майстер – класс в рамках циклу заходів до ювілею письменника : 125 років від дня народження. А ще О. Довженко – «Співець краси, природи і людини». У всіх Довженківських творах постійним акордом звучить неповторна, задумлива і радісна краса мальовничих берегів Десни, благородство і чесність трудівників землі, твори його — це живлюща криниця думок, знань, почуттів, барв.

 


Перш за все студенти ознайомилися з творчим спадком О. Довженка та літературою про нього з викладки книг, яку Н. Шубнікова підготувала з фондів Глухівської районної бібліотеки, потім викладач спеціальних дисциплін Тетяна Бикова навчала всіх бажаючих виготовляти закладки для книг, головними складовими яких були різнокольорова тасьма, резиночка та ґудзик. Готові закладки приміряли на книгах. Всі учасники отримали естетичну насолоду та поповнили свої знання як в праці, так і в навчанні.

 

Головна

Дата последнего изменения этого узла 11.09.2019