Кращі педагоги району відзначені на серпневій конференції працівників освіти

02.10.19

Головна

 

Кращі педагоги району відзначені на серпневій конференції працівників освіти

Тимчасово виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Володимир КАРТАВИЙ та голова районної ради Олексій ТКАЧЕНКО під час конференції привітали освітян та нагородили педагогів, які  досягли найкращих результатів в організації  освітнього процесу у 2018-2019 навчальних років

Спільну грамоту голови Глухівської районної державної адміністрації та голови Глухівської районної ради за високий професіоналізм і належний рівень підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року отримала Давиденко Оксана Анатоліївна, учитель історії Есманьської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

 

 

За високий рівень організаційної роботи серед педагогічних колективів щодо підготовки учнів до участі у Всеукраїнських учнівських олімпіад 2019 року грамотою нагороджена Смик Світлана Володимирівна, завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Глухівської районної державної адміністрації. Грамотою нагороджений колектив Суходільського навально-виховного комплексу в особі директора Ащаулової Надії Іванівни за сумлінну працю та належний рівень підготовки закладу освіти до роботи у новому 2019-2020 навчальному році. За високу результативність праці та значний особистий внесок у розвиток позашкільної освіти району відзначена Шутко Світлана Олександрівна, директор комунального закладу «Районний будинок творчості школярів» Глухівської районної ради.  

 

За сумлінну працю та успішне упровадження концепції «Нова українська школа» у 2019 році грамоту отримаоа Часницька Віра Миколаївна, вчитель початкових класів Будівельнівського навчально-виховного комплексу.

 

 

Педагоги району отримали також грамоти Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та відділу освіти Глухівської районної державної адміністрації.

 

 

 


 

 

 

 

 

Головна

Дата последнего изменения этого узла 02.09.2019