Подорож у казковий світ дитинства

24.06.19

Головна

 

 

Подорож у казковий світ дитинства

 

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей 30 травня у теплому та затишному залі Духовно-Просвітницького центру при Трьох-Анастасіївському Соборі відбулось чудове дійство для дітей з обмеженими фізичними  можливостями, які знаходяться на обліку у  відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги КУ «Територіальний центр соціального  обслуговування» Глухівської районної ради. На заході були присутні почесні гості: Високопреосвященніший владика Роман, Архієпископ Конотопський і Глухівський, який благословив діток, побажав здоров'я, Божої допомоги, успіхів у навчанні, та директор комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради  Віктор Петрович Спицький. На початку свята дітям були вручені солодкі подарунки  та накриті святкові столи.

 

 

На захід  завітали студенти – волонтери професійно-педагогічного коледжу Глухівського  НПУ ім. О.Довженка разом з казковими героями. Маленькі вихованці з радістю брали участь у вікторинах та конкурсах, отримували  подарунки.

 

 

Справжнім сюрпризом для дітлахів стала можливість безкоштовного перегляду вистави цирку  «Олімп».

 

 

         Від імені дітей, їх батьків та колективу КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради висловлюємо слова щирої вдячності народному депутату Андрію Леонідовичу Деркачу за постійну фінансову допомогу в проведенні заходів. А також методисту Духовно-Просвітницького центру Світлані Володимирівні Решетник, заступнику директора з виховної роботи професійно-педагогічного коледжу Глухівського НПУ Туряниці Зої Василівні за організацію цікавої святкової програми.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 04.06.2019