«Час читати»

24.06.19

Головна

 

 

«Час читати»

 

     В рамках інформаційно-просвітницького проекту «Час читати», який започаткований директором Глухівської центральної  районної бібліотеки Тамарою Приваловою, у відділі обслуговування оформлено інсталяцію в формі книжкового дерева з  парканом в стилі провансу, інформаційного годинника у вигляді шаблонів сучасних книжкових видань, шпаківні – книжкового будиночку для дитячої літератури.

 

 

         Листочки дерева – це нові книги, які бібліотека отримує з різних джерел. Так, 27 травня відділ комплектування (завідувач Надія Петрич) передав для користувачів абонементу книжкову продукцію, яка надійшла з Сумської ОНУБ згідно  розпорядження Кабміну України про поповнення бібліотечних фондів.  Нові книги надходять від Благодійної організації  «Благодійний фонд»«Бібліотечна країна» (голова Люсьєна Шум);в дарунок від користувачів бібліотеки та глухівчан. Бібліотекарі мають можливість  замовляти літературу в різних видавництв за кошти від надання платних послуг. Останнім часом ми отримуємо літературу українською мовою, яка користується попитом у наших користувачів. Щодня бібліотеку відвідує від 60-ти до 100 читачів.

         Над створенням інсталяції творчо трудилися всі працівники бібліотеки. Особлива подяка завідувачу господарством Валерію Рєпкіну, бібліотекарю Наталії Сапун, методисту Людмилі Бубновій. Книжкову шпаківню змайстрували та розмалювали учасники ГО «Джура».

         Час читати книги! Спішіть до бібліотеки за новинками української літератури. Вас зустрінуть і порадять вибрати книгу фахівці своєї справи -бібліотекарі Світлана Зелюкіна та Валентина Бут.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 03.06.2019