Відбулась семінар-нарада сільських та селищних голів Глухівського району

02.10.19

Головна

 

 

Відбулась семінар-нарада сільських та селищних голів Глухівського району

 

Сьогодні, 3 липня в залі засідань Глухівської ради  під головуванням голови райдержадміністрації Вікторії Сокол та голови районної ради відбувся семінар-нарада з сільських  та селищних голів Глухівського району.

 

 

У ході семінару-наради було обговорено  ряд важливих питань.

Начальником управління соціального захисту населення Ольгою Дудкіною було  роз’яснено присутнім про зміни в законодавстві з 1 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідно до ухваленого рішення паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі - готівкова і безготівкова. Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк. Також зазначила, що пільги у готівковій формі призначатимуться усім охочим пільговикам на підставі поданих особисто заяв до управління соціального захисту населення.

Керівник апарату Глухівської районної державної адміністрації Харченко О.Г., розповіла про підготовку до виборів.

Завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, екології та охорони навколишнього природного середовища РДА Едуард Попов, попереджав про загибель людей на воді. Та інші питання.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 04.07.2019