Глухівщина фестивальна.

02.10.19

Головна

 

 

Глухівщина фестивальна.

 

5 липня на Глухівщині стартував районний фестиваль «Зорі над Клевенню». Особливістю цьогорічного фестивалю є те, що він проходить у рамках І етапу обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний краю!», присвяченого 30-й річниці незалежності України, з метою підтримки та розвитку аматорського мистецтва, виховання любові до рідного краю, сприяння відродженню осередків традиційної народної творчості, національно-культурних традицій населення.

Відкриття фестивалю відбулося в приміщенні Перемозького сільського будинку культури, куди прибули аматори сцени Баницького СБК, Привільського СК  та  Чернівського СК.

 

 

У фойє будинку культури   було  розгорнуто виставу робіт народних умільців, яка відобразила красу і неповторність Глухівського, цінністю якого є люди. Глядачі, затамувавши подих розглядали чудові роботи майстринь-вишивальниць хрестиком,  гладдю, бісером,  плетені гачком серветки, килимки, роботи в техніці «квілінг» з Банич, Перемоги, Привілля, Чернєва, майстра по дереву з Привілля, майстрині по виготовленню іграшок та подушок з Перемоги.

У відкритті фестивалю взяли участь перший заступник голови Глухівської РДА  Володимир Картавий, начальник відділу культури, молоді і спорту  Ольга Горбачова, Перемозький сільський голова  Віктор Гапич. У своїх  виступах вони вітали учасників зі святом творчості та бажали їм вдалих виступів, а глядачам - приємного перегляду концерту.

 

 

Учасники аматорського мистецтва клубних закладів презентували найкращі здобутки у вокальному, театральному, хореографічному жанрах.  Зі сцени звучали  музичні твори про рідний край, безмежну любов до рідної землі, про віру у світле майбутнє  нашої незалежної держави у виконанні солістів Протоієрея Любомира, Марини Шумиліної, Андрія Деркача, Вікторії Татаренко,  Анастасії Деркач, Галини Григорової, Олександра Артюшенка, Тетяни Сороки, Алексієнко Катерини, Лідії Яловенко, вокальних дуетів та тріо Перемозького СБК, Баницького СБК,квартету Чернівського СК. Справжню насолоду отримали глядачі від виступів вокального ансамблю «Криниченька» Перемозького СБК (керівники Тетяна Бреус та Микола Гурець), ансамблю «Родина» Баницького СБК (керівник Любов Сачок), фольклорного колективу «Вербиченька» Чернівського СК (керівник Марія Харченко).  Особливо тепло аплодували глядачі сімейному дуету Перемозького СБК у складі Марини та Валерії Шумиліних.

 

 

Справжнім подарунком для присутніх став виступ соліста Національного президентського оркестру, соліста Національного театру оперети, нашого земляка Сергія Гурця.

Фестиваль не залишив байдужими глядачів, які активно підтримували учасників гучними оплесками та співали разом з ними улюблені пісні.

 

 

Тож традиційний фестиваль «Зорі над Клевенню» вдало розпочався і  впевнено крокує селами Глухівщини,   даруючи людям радість від спілкування з мистецтвом.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 09.07.2019