На Яблуневий Спас в Полошках святкували День села

02.10.19

Головна

 

На Яблуневий Спас в Полошках святкували День села.

День села – це свято, яке об’єднує всіх, хто любить свою маленьку Батьківщину, своє рідне село.

         19 серпня в Полошківській сільській раді святкували День села. Біля сільського будинку культури малеча розважалася на батутах, надувних гірках, а дорослим було цікаво познайомитись з вишиванками місцевої майстрині Г. Таптун. Концертна програма розпочалась з вітання Полошківського сільського голови Андрія Авраменка.

 

 

         Заступник голови районної ради Галина Стороженко також привітала сільських жителів з святом Дня села, з Яблуневим Спасом, подякувала присутніх за нелегку селянську працю, за хліборобську мудрість; привітала і подякувала ветеранам праці, які в свій час відбудували та облаштували село, а зараз свій життєвий досвід передають молодому поколінню, по збереженню кращих традицій сільської ради.

 

 

         За активну участь у громадському житті сільської ради спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради були нагороджені працівники соціальної сфери та освіти.

Насичена і весела концертна програма самодіяльних артистів Полошківського будинку культури подарувала жителям села гарний настрій і незабутні враження.

 

Головна

Дата последнего изменения этого узла 20.08.2019