День села Вільна Слобода

02.10.19

Головна

 

День села Вільна Слобода

Яскравим дійством стало святкування 19 серпня День села у с. Вільна Слобода. З самого ранку линули мелодії над селом. До цього свята з року в рік тут підходять креативно, тож нічого дивуватися, що й цього року на урочистості й веселощі завітали жителі з усього села. Люди з’їхались з різних куточків, щоб згадати дитинство, юність, поділитись думками, розповісти про себе. В цей день село, як завжди, радо зустрічало гостей.

 

 

Зі сцени сільського будинку культури з привітальними словами і словами вдячності звернувся сільський голова  Олександр Яловенко  до своїх односельців: «Ми бачимо їх щодня, вони живуть поруч, скромні і працьовиті. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця, та спільні зусилля кожного і створюють неповторний образ нашого села, зберігається наша історія та закладається майбутнє. Адже успіхи села – це перш за все успіхи його жителів, працелюбних, добрих і чесних людей. Це наші працівники ФАПу, поштового відділення,сільської ради, яким під час свята була висловлена щира подяка за їхню працю». А також прозвучали слова вдячності тим матерям, які виховали своїх синів і вони першими пішли в АТО, нажаль, жодного із ветеранів другої світової війни не залишилось в живих, але вони живі в наших серцях в наших спогадах. Вшанували учасника бойових дів в Афганістані та інших номінацій, всім були вручені листи подяки та подарунки.

 

 

  На свято приїхала привітати керуючий справами Глухівської районної ради Лариса Громак. Зі словами вдячності звернулася вона до жителів села, за самовіддану працю, за любов до землі, за мудрість та відповідальність всім, хто своє життя присвятив становленню і розбудові рідного села. Побажала всім миру, міцного здоров'я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Тож нехай і надалі процвітає ваше село. Народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. Вона вручила грамоти та подарунки від районної ради.

Працівни кикультури із села Студенок подарували неймовірний концерт. Діячі з трепетом та любов’ю виконували пісні, читали гуморески, з великою вдячністю звертались до селян. А дякувати їм є за що, адже люди в Вільній Слободі найпрацьовитіші. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця, життя –то джерело людської мудрості і самовідданості. Гучними оплесками дякували гості села виконавцям.  Після закінчення урочистої частини свято продовжилось запальною дискотекою під живу музику. Працювали дитячі атракціони: гірки, батути, машинки та продавали солодку вату. Свято вдалося на славу.

 

 

Головна

Дата последнего изменения этого узла 20.08.2019