Свято села Студенок

02.10.19

Головна

 

Свято села Студенок

Щорічно за традицією, мешканці села Студенок відзначають День села. Саме в цей день з'їзджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу.

Свято розпочалось із привітальних слів  сільського голови  Галини Самойленко, яка вітаючи односельчан зі святом,  подякувала тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки до святкування, адже зібрались місцеві жителі та гості від старого до малого.

 

 

У цей день на свято приїхала привітати також керуючий справами Глухівської районної ради  Лариса Громак, вітаючи усіх присутніх  підкреслила, що як людина, так і кожне, село та селище мають свою назву, своє життя, свою культуру, свій початок, свою історію.  

Зазначила, що добро віддячується добром. Тож робіть добрі вчинки, допомагайте один одному. І куди б не закинула вас доля, не забувайте про своєрідне село. Вручила грамоти за вагомий особистий внесок у розвиток села, активну участь в її громадянському житті та з нагоди Дня села , а також цінний подарунок.

 

 

До урочистого концерту підійшли з творчістю та гумором. Готувалися серйозно. Адже таке дійство у селян буває практично раз на рік. Ведучі концерту відусього серця вітали теплими словами односельчан. Згадали і нагородили подарунками тих хто народився цьогоріч в селі, хто став на весільний рушник і найстарішу жительку села, яка в свої 95 років пише чудові вірши.

 

 

Окрім концерту гості та жителі села  могли пригоститися – ухою та кулішем. Виготовляють їх селяни власноруч і по певним технологіям, які знають виключно місцеві жителі. 

 

Головна

Дата последнего изменения этого узла 19.08.2019