Відбулась семінар-нарада сільських, селищних голів

02.10.19

Головна

 

Відбулась семінар-нарада сільських, селищних голів 

Глухівського району

 

14 серпня в залі засідань Глухівської районної ради під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації Володимира Картавого та заступника голови районної ради Галини Стороженко відбулась семінар-нарада сільських та селищних голів.

        Очільники громад познайомилися з директором ТОВ «Енера-Суми» Іриною Лошак, яка разом з начальником колцентру ПАТ «Сумиобленерго» Костянтином Червяченко проінформували про порядок розрахунків за спожиту електроенергію жителями Глухівського району та порядок надання показів лічильника та повідомлення про аварії на електричних мережах.

Начальник відділу ведення Державного кадастру водних ресурсів Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області Анна Гречана ознайомила присутніх  з порядком отримання водокористувачами дозволів на спеціальне водокористування та в яких випадках вони не потрібні.

 

 

         У зв’язку з багатьма випадками гибелі бджіл на території Глухівського району, начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Глухівського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Лариса Кравченко надала інформацію щодо захисту прав пасічників.

         Також присутні були проінформовані про попередження дорожньо-транспортних пригод за участі неповнолітніх та про виникнення пожеж на території району.

Військовий комісар Глухівського об’єднаного міського військового комісаріату Андрій Нємцев повідомив про організацію призову громадян на строкову службу.

 

Головна

Дата последнего изменения этого узла 15.08.2019