З ювілеєм, Томаро Миколаївно!

02.10.19

Головна

 

 

З ювілеєм, Томаро Миколаївно!

 

Сьогодні на апаратній нараді  при голові районної ради О.Ткаченка вітали з ювілеєм директора КЗ »Глухівської центральної районної бібліотеки» Тамару Миколаївну Привалову, професійного керівника, добру людину і прекрасну жінку! Бажали міцного здоров’я, достатку, успіхів у роботі, радості, удачі, щастя, любові. Нехай життя б’є ключем, хай люди шанують, а будинок буде наповнений теплом і затишком.

 

 

Глухівська районна рада

щиро і сердечно вітають Вас з нагоди

60-річного ювілею!

Ваше життя, мов коштовне намисто, де нанизалися дні радості і клопотів, успіхів і нових задумів, де трепетно оберігається минуле і карбується сьогодення.

Після здобуття освіти в Сумському училищі культури та Харківському державному інституті культури, Ви присвятили своє життя обраній професії бібліотечного працівника. З щирим почуттям пошани ми відзначаємо, що свій трудовий шлях Ви розпочали більше 40 років тому з посади бібліотекаря Глухівської центральної бібліотечної системи.

Вагому частину своєї душі і серця Ви віддали роботі в районній бібліотеці, а свій  ювілей Ви зустрічаєте, працюючи на посаді директора комунального закладу «Глухівська центральна районна бібліотека» Глухівської районної ради.

Ваш багаторічний досвід, відповідальний підхід до справи і наполегливість дозволяють вирішувати всі питання у бібліотечній роботі.

Кредо Вашої діяльності – поповнення бібліотечного фонду літературою різнопланового характеру та збереження історичної і культурної спадщини Глухівщини.

Саме завдяки Вам наша бібліотека є учасником і переможцем різноманітних програм та грантів.

Ми високо цінуємо Вашу працелюбність і компетентність, життєву мудрість, які створили Вам заслужений авторитет і повагу серед колег по роботі, керівництва і жителів району.

В цей пам’ятний день, шановна Тамаро Миколаївно, зичимо Вам міцного здоров’я, чудового самопочуття, реалізації нових планів, духовного піднесення, красивого зорепаду почуттів. Приймайте всі дари побажань від нас, хай збувається все задумане і безкінечним буде щасливий вік.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 05.08.2019