Черговий виїзд мультидисциплінарної бригади

02.10.19

Головна

 

 

Черговий виїзд мультидисциплінарної бригади

 

          05 липня  2019 року був здійснений виїзд мультидисциплінарної бригади комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради до сіл Яструбщина та Кучерівка.

 

 

         На обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома в селі Яструбщина знаходиться чотирнадцять громадян похилого віку, які отримують платні та безоплатні послуги, опікується ними соціальний робітник Толкачова Наталія Анатоліївна. В селі Кучерівка отримують послуги двадцять вісім громадян, а надають послуги Новикова Юлія Петрівна та Кущенко Денис Сергійович.

         Робочою групою було обстежено, та надано різні види допомоги 14 громадянам, які обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома, заміряно артеріальний тиск, надані психологічні, інформаційні та консультативні послуги, від відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги нашої установи було роздано допомогу у вигляді цукру та одягу б/в,  яку отримали від спонсорів. Також було перевірено роботу соціальних робітників. В ході перевірки виявлено, що соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома дотримуються графіків відвідування підопічних, послуги надаються у повному обсязі, згідно складених договорів.

 

 

         Люди похилого віку даних сіл забезпечені продуктами харчування, та дровами на зиму.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 08.07.2019