Депутати обговорили питання ремонту доріг загального користування Глухівського району

24.06.19

Головна

 

 

Депутати обговорили питання ремонту доріг загального користування Глухівського району

 

         04 червня під головуванням Олексія Ткаченка відбулися загальні збори депутатів Глухівської районної ради сьомого скликання.

 

 

  На зборах були присутні: депутат Сумської обласної ради Вайло Н.О., голова, перший заступник та заступник голови районної державної адміністрації, Дунаєцький, Білокопитівський, Фотовизький, Семенівський та Привільський сільські голови, окремі керівники комунальних закладів районної ради, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій району, представники ЗМІ, що не є депутатами районної ради.   

Депутати обговорили питання співфінансування доріг загального користування Глухівського району.

На співфінансування дали згоду всі присутні сільські голови, ТОВ «Велетень», ТОВ «Добробут-12».

Вирішили дане питання обговорити на спільному засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ, управління комунальною власністю та президії.

Також, було підняте питання виділення коштів з районного бюджету для виконання повноважень депутатів Глухівської районної ради у 2019 році. Депутати пропозицію підтримали і запропонували винести на розгляд тридцять третьої сесії районної ради.

Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради Олександр Тюльпа виніс на обговорення депутатам питання придбання квартири лікарю, на виконання районної програми забезпечення житлом  медичних працівників на 2019 рік, затвердженої рішенням районної ради від 21.12.2018 року.

 

 

Було вирішено дане питання винести на розгляд членів президії та постійної комісії районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства і соціального захисту населення.

Також, депутати розглянули та підтримали ряд питань, які виносяться на розгляд тридцять третьої сесії районної ради

Головна

Дата последнего изменения этого узла 04.06.2019