Відбулась семінар-нарада сільських та селищних голів Глухівського району

24.06.19

Головна

 

 

Відбулась семінар-нарада сільських та селищних голів Глухівського району

 

         22 травня в залі засідань Глухівської районної ради під головуванням голови районної державної адміністрації Вікторії Сокол та голови районної ради Олексія Ткаченка відбулась семінар-нарада сільських та селищних голів Глухівського району.

 

 

         Начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Глухівського міськрайонного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Лариса Кравченко проінформувала про утилізацію харчових відходів на території населених пунктів району.

 

 

         Військовий комісар Глухівського об’єднаного міського військового комісаріату Андрій Нємцев проінформував про хід проходження призовної кампанії на строкову військову службу у квітні-червні 2019 року.

Про підготовку до проведення районного туристичного зльоту проінформувала начальник відділу культури, молоді і спорту районної державної адміністрації Ольга Горбачова.

            Також вона торкнулась теми туристичних об’єктів, закликала сільських та селищних голів намагатися робити села привабливими для туристів.

         Про впровадження державної програми «Доступні ліки» проінформував головний лікар комунального неприбуткового підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради Олександр Тюльпа.

 

 

         Про регуляторні акти та розміщення інформації на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних проінформувала головний спеціаліст відділу економічного розвитку сільських територій, промисловості та інфраструктури Глухівської районної державної адміністрації Олександра Біліченко.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019