Значна подія.

24.06.19

Головна

 

 

Значна подія.

 

26 травня в с.Дунаєць відбулося богослужіння, яке очолив Високопреосвященніший Роман, архієпископ Конотопський і Глухівський, співслужили Високопреосвященніший Климент, архієпископ Ніжинський та Прилуцький, Преосвященніший  Антоній, Єпископ Путивльський, Преосвященніший  Диодор, єпископ Южненський та духівництво єпархії. Прийняв участь  в богослужінні генерал армії України Петро Цигикал і понад 2 тис. православних вірян.

 

 

 На поклоніння віруючим, було привезено мощи Георгія Побідоносція та священномученика Харалампія і мощи 50 різних святих, де вони і залишуться.

В минулому році був відбудований і освячений храм після руйнації, адже в селі росте вже третє покоління, яке не бачило церкви і тільки старожили можуть пригадати велич і красу богослужінь у мурованому храмі в ім'я Георгія Побідоносця.

Завдяки підтримці обласної та районної влади, депутатів всіх рівнів відремонтовано ділянку обласної автомобільної дороги місцевого значення Дунаєць-Семенівка протяжність 7 км. , проведена обрізка дерев вздовж дороги, встановлені знаки. Односільчани навели благоустрій прилеглої території біля храму. Для зручності  паломників православних вірян збудований готель.

 

 

Подія не залишила байдужим жодного вірянина району, міста,  інших областей.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019