Перемога-свята перемога!

24.06.19

Головна

 

 

Перемога-свята перемога!

 

          8 травня в будинку культури с. Перемога для «студентів»  «Університету ІІI віку», відбувся урочистий захід, присвячений вшануванню пам’яті жертв Другої світової війни 1939-1945 рр. Для присутніх була підготована святкова програма з піснями та віршами,  у виконанні учнів молодших та середніх класів, а також учасників ансамблю «Криниченька».  Дуже розчулив всіх виступ жительки села, дитини війни, Талан Валентини Федорівни, яка поділилась своїми дитячими спогадами про важкі часи окупації. Згадали і хоробрих односельців і видатних героїв Глухівщини, хвилиною мовчання  вшанували пам’ять загиблих і безвинно страчених мільйонів українців.

 

 

         По закінченню офіційної частини всіх присутніх запросили до святкового столу, де на них чекали напої та солодощі.  «Студенти» співали під баян військові пісні, ділились спогадами та історіями, згадуючи важкі післявоєнні роки.

 

 

         Захід, що відбувся на передодні 9 травня, став лише маленькою часточкою великої низки урочистих заходів данини пошани полеглим воїнам та вдячності живим свідкам тієї війни. І став ще одним нагадуванням для нас, нині живих. Ми повинні зробити все, щоб пам’ять народу ніколи не згасла, щоб жах війни ніколи не повернувся на нашу рідну землю.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019