Перше засідання громадської ради регіонального розвитку Глухівського району.

24.06.19

Головна

 

 

Перше засідання громадської ради регіонального розвитку Глухівського району.

 

24 квітня в залі засідань районної ради під керівництвом Миколи Васька відбулось перше засідання громадської ради регіонального розвитку Глухівського району, яка була створена згідно з розпорядженням голови районної ради.

 

 

До порядку денного засідання були внесені такі питання:

1. Про повноваження органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, які переходять до об’єднаних громад за результатами створення ОТГ.

2. Про порівняльну структуру зведеного бюджету району та ОТГ.

3. Про функціонування комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради в умовах реформування первинної ланки охорони здоров'я та створення ОТГ.

4. Про роботу та перспективи розвитку галузі освіти в умовах створення ОТГ.

5. Про здійснення повноважень із соціального захисту населення в умовах створення ОТГ.

6. Про функціонування комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради в умовах створення ОТГ.

7. Про роботу та перспективи розвитку комунальної установи Глухівської районної ради «Об'єднаний трудовий архів Глухівського району в умовах створення ОТГ.

Всі виступаючі коротко ознайомили членів громадської ради регіонального розвитку Глухівського району з поточним станом, перспективою децентралізації на Глухівщині та роботою закладів соціальної сфери в умовах створення ОТГ у районі.                                 

Підсумки зібрання підвели голова районної ради Олексій Ткаченко та голова громадської ради регіонального розвитку Глухівського району Микола Васько, які звернули увагу на особливу важливість даного питання та можливість подальшого його вивчення і прийняття відповідних рішень на наступному засіданні ради.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019