Депутати Глухівської районної ради обговорили питання порядку денного тридцять другої сесії районної ради

24.06.19

Головна

 

 

 

Депутати Глухівської районної ради обговорили питання порядку денного тридцять другої сесії районної ради

 

         17 квітня відбулися засідання постійної комісій районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства і соціального захисту населення (далі – постійна комісія) та президії Глухівської районної ради  під головуванням голови районної ради Олексія Ткаченка.

 

 

         Постійну комісію провів голова комісії Сергій Мінаков. Члени комісії розглянули три профільні питання, які виносяться на сесію районної ради, а саме проекти рішень районної ради:

- Про районну комплексну програму «Освіта Глухівщини у 2019-2021 роках»

- Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік.

- Про хід виконання рішення районної ради від 03.02.2017 «Про районну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки»

         Розглядаючи програму «Освіта Глухівщини», депутат Юрій Коломієць вніс пропозицію виділити кошти з районного бюджету на придбання посуду для шкіл району. Члени комісії підтримали і запропонували винести на розгляд сесії дану пропозицію.

 

 

Членами президії предметно обговорили 18 питань.

         За результатами обговорень депутати погодили 17 питань порядку денного чергової сесії районної ради, зі змінами і доповненнями.

При розгляді останнього питання «Про надання згоди на закриття залізничної станції «Есмань» депутати одноголосно вирішили не надавати згоду на закриття залізничної станції «Есмань».

           При розгляді останнього питання «Про надання згоди на закриття залізничної станції «Есмань» депутати одноголосно вирішили не надавати згоду.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019