Відбулась семінар-нарада сільських, селищних голів та секретарів

24.06.19

Головна

 

 

Відбулась семінар-нарада сільських, селищних голів та секретарів

Глухівського району

 

         09 квітня в залі засідань Глухівської районної ради під головуванням голови районної державної адміністрації Вікторії Сокол та голови районної ради Олексія Ткаченка відбулась семінар-нарада сільських, селищних голів та секретарів.

 

 

         Начальник Глухівського міського відділу Управління державної міграційної служби України в Сумській області Тетяна Буханіста повідомила про зміни в програмі щодо реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб на території району.

         Начальник відділу архітектури, містобудування та житло-комунального господарства районної державної адміністрації Ігор Фільченко проінформував про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів. Повідомив, що за кожною сільською, селищною радою закріплюються відповідальні особи за благоустрій з управлінь та відділів районної державної адміністрації.

         Про організацію громадських робіт в сільських, селищних радах району проінформував директор Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості Олексій Москаленко.

         Начальник відділу агропромислового розвитку  районної державної адміністрації  Олександр Фурса проінформував про урядову програму підтримки утримання молодняка великої рогатої худоби.

       Головний спеціаліст відділу культури, молоді і спорту районної державної адміністрації Андрій Дарченко проінформував присутніх про проведення на території району Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019