Звіт директора районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

24.06.19

Головна

 

 

Звіт директора районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

 

18 лютого відбулася апаратна нарада при голові районної ради Ткаченко О. О., де заслухано звіт директора районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Хроль Н. М. про роботу центру.

 

 

Протягом 2018 року отримавши інформацію  від 466 сімей, працівники центру обстежили умови проживання  та провели оцінку потреб. На обліку перебувало 245 сімей, які потрапили у складні життєві обставини. Центр здійснював соціальне супроводження 3 прийомних сімей, в яких виховується 9 прийомних дітей та 2 ДБСТ в яких виховується 11 дітей.

Ведеться облік осіб з числа дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування з 18-23 роки. На обліку перебуває 36 чоловік, із них 21 особа не має житла, але перебуває на квартирному обліку в сільських(селищної) радах. Одну дитину забезпечили житлом в с. Баничі.

 

 

Голова районної ради Олексій Ткаченко наголосив на необхідності неухильного виконання вимог чинного законодавства щодо соціального захисту дітей – сиріт, позбавлених батьківського піклування. Перш за все ми повинні стояти на стороні інтересів дітей, в ситуаціях коли батьки нехтують своїми обов’язками, жодних суб’єктивних рішень бути не може.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019