Перші кроки у науку приведи до перемоги!

24.06.19

Головна

 

 

Перші кроки у науку приведи до перемоги!

 

16 березня 2019 року на базі Навчально-наукового інституту бізнес технологій «УАБС» СумДУ відбулася щорічна науково-практична конференція «Перший крок у науку», організаторами якого є комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

 

 

Глухівський район представляли Скопенко Дмитро, вихованець гуртка «Історичне краєзнавство» на базі Баницького НВК (керівник О.Скопенко) та Соколова Анна, вихованка гуртка «Юні друзі природи» на базі Перемозького НВК (керівник С.Шеремет).

Школярі презентували доповіді провідним науковцям Сумщини в наукових відділеннях екології та аграрних наук та науки про Землю. Віктор представив роботу «Туристичний потенціал Глухівщини» і посів ІІІ місце. Анна презентувала власні дослідження гідрогелю, як новітньої технології в кімнатному квітникарстві. За результатами журі конкурсу посіла ІІ місце.


 

Вітаємо учасників конференції та їх наукових керівників із новими досягненнями на шляху пізнання, адже «Перший крок у науку» - це чудовий початок науково-дослідницької діяльності.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019