Звітував голова Глухівської районної ради.

02.10.19

Головна

 

 

Звітував голова Глухівської районної ради

 

         22 лютого під головуванням Олексія Ткаченка відбулося засідання тридцять першої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання.

 

 

  У роботі сесії взяли участь 20 депутатів районної ради із 26 зареєстрованих,  перший заступник голови районної державної адміністрації, сільські, селищний голови, керівники комунальних закладів районної ради, окремі керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій району, представники ЗМІ, що не є депутатами районної ради.   

Напередодні, відбулися засідання президії та постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування ринкових реформ, управління комунальної власності, де були розглянуті всі питання і рекомендовані на розгляд сесії районної ради з деякими доповненнями.

До порядку денного 31 сесії було внесено 20 проектів рішень, за ініціативи Миколи Буряка було включено питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 «Про створення робочої групи щодо вивчення питання створення єдиної об’єднаної громади в існуючих межах Глухівського району з центром у місті Глухів».

 

 

Депутати районної ради заслухали звіти:

- Шосткинської місцевої прокуратури про діяльність за 2018 рік на території Глухівського району;

- По виконанню програми економічного і соціального розвитку Глухівського району та районного бюджету Глухівського району за 2018 рік;

- голови районної ради Олексія Ткаченка про свою діяльність з січня 2018 по січень 2019 року.

 

 

З зауваженнями та побажаннями виступили депутати районної ради Іван Кравченко, Микола Буряк, Віктор Скопенко, Олександр Артюшенко, В. Слобідський  сільський голова Олександр Яловенко.

Депутати затвердили план роботи районної ради на 2019 рік, програму поліпшення умов освітнього процесу у закладах освіти Глухівського району на 2019 рік, програму поліпшення умов функціонування комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради на 2019 рік.

Ряд змін були внесені до районного бюджету на 2019 рік та районних програм, а саме:

- економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки;

- «Правопорядок» на 2016-2020 роки»

- підтримки та розвитку медичної галузі Глухівського району на 2019 та наступні 2020-2021 програмні роки.

       Депутати Глухівської районної ради звернулися до органів центральної виконавчої влади щодо перспективи організації надання первинної медичної допомоги мешканцям малочисельних сіл у зв’язку з проведенням медичної реформи.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019