День журналу «Дім Сад Город».

02.10.19

Головна

 

 

День журналу «Дім Сад Город».

 

13 березня працівники Глухівської районної бібліотеки завітали до слухачів університету третього віку, який діє при міському територіальному центрі, щоб провести там День журналу «Дім Сад Город».

Затишок – у будинку, сад – для відпочинку, город – для урожаю.

 


Ці теми такі вічні й такі нові… Бо час плине швидко і в багатьох родинах власний досвід ведення господарства підтримується традиційно, в інших – набувається новими поколіннями упродовж років, але ж кожному господареві хочеться і новацій. Саме безліч таких тем висвітлено у журналі «Дім сад город»,який передплачує вже не одне покоління читачів, адже заснований він саме 30 років тому в січні 1989 року. На той час в Україні було багато різних видань, але жодного для присадибного господарства – вважалося, що лопати та граблів вистачить. Коли ж нарешті на початку перебудови з'явився "Дім, сад, город", його незмінний головний редактор Микола Іванович Халимоненко з колективом однодумців зробив часопис найпопулярнішим в Україні.

Свого часу навколо "Дім, сад, городу" утворилися журнали-додатки. Цього потребували читачі. Так побачили світ і знайшли свого читача журнали: "Пасіка", "Квіти України", "Будьмо здорові", "Виноград. Вино", "Чумацький шлях", "Туризм сільський зелений", "Календар садівника і городника" тощо. А ще улюблене дітище – дитячі видання: "Яблунька", "Чарівна казка", різноманітні ігри-забави.

 

 

Бібліограф районної бібліотеки Ніна Бойко ознайомила присутніх з рубриками журналу "Дім, сад, город", з цікавими статтями журналу: про корисну і смачну цукрову кукурудзу; про сорти – гіганти агрусу та малини; про морозостійкий виноград;  про агротехніку вирощування ранніх сортів помідорів; як з дачної ділянки зробити земний рай; як спекти пиріг з гарбузом; як замовити насіння та саджанці рідкісних культур та інше.

Ольга Андріївна Петрук, овочівник-любитель, поділилася своїм досвідом та секретами по вирощуванню городини: перцю, томатів, цибулі, моркви, капусти та інших овочів. Слухачі університету третього віку дізнались багато нового про сорти овочевих культур, про їх захист від шкідників та хвороб, про якісне підживлення. Потім О. Петрук відповіла на численні запитання учасників заходу.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019