Плановий виїзд до села Кучерівка

02.10.19

Головна

 

 

Плановий виїзд до села Кучерівка

 

Жінка-мати, жінка-берегиня, жінка-трудівниця, перед нею схиляємось в поклоні, їй найщиріші слова подяки за любов, турботу, ніжність, за щоденну невтомну працю. Напередодні свята 8 Березня працівниками комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради був здійснений плановий виїзд до села Кучерівка. Всім нашим дорогим жінкам, які знаходяться на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома, та яких обслуговують соціальні робітники Новикова Юлія Петрівна та Кущенко Денис Сергійович з нагоди жіночого свята були вручені кондитерські набори.

 

 

Також в цей день в комунальному закладі «Сільська бібліотека» Кучерівської сільської ради зібралися «студенти» «Університету ІІІ віку» відділення денного перебування. Це жінки,які у свій час працювали в різних галузях сільського господарства, у закладах освіти, культури, медицини, а сьогодні перебувають на заслуженому відпочинку.

 

 

Ведучі: бібліотекар Зоя Милко та художній керівник Ольга Трошина підготували душевну програму для присутніх. Для гостей був накритий святковий стіл.За чашкою чаю жінки ділилися враженнями, згадували молодість, відпочивали у колі добрих друзів.

З побажанням всім міцного здоров’я, тепла, поваги, турботи відблизьких людей, від дітей та онуків звернулась заступник директора комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради СвітланаСимак.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019