Пройшов І міжрайонний турнір з волейболу серед дівчат «Кубок ліцею-2019»

02.10.19

Головна

 

 

Пройшов І міжрайонний турнір з волейболу серед дівчат «Кубок ліцею-2019»

 

27 лютого 2019 року в рамках підготовки до обласних змагань з волейболу серед дівчат  команда Глухівського району прийняла участь у І міжрайонному турнірі з волейболу серед дівчат «Кубок ліцею-2019». Змагання проходили у спортивній залі ліцею-інтернату м.Глухів.

У змаганнях взяли участь: волейбольна команда Глухівського району, Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей, Середино-Будської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2,Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою Ігри волейбольного турніру проходили відповідно до жеребкування команд. Дуже непростими були ігри, бо всі суперники були практично одного рівня гри. Запеклою та напруженою була гра між командами Глухівського району та спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей» смт. Свеси. Тільки завдяки досвіду, перемогу святкував Глухівський район з рахунком 2:1. Не менш цікавою гра була між командами ліцею-інтернату та волейболістками із Свеси та Глухівського району. Непрості перемоги залишилися за господарями майданчика.

 


Після цікавої та захоплюючої гри підведено підсумки. «Кубок ліцею-інтернату – 2019» здобули господарі – волейболістки КЗ СОР - Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою; ІІ місце – у волейболісток з Глухівського району; ІІІ місце – вибороли дівчата із спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей» смт. Свеси. Команди-призери нагороджені грамотами та медалями.

 

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019