Співпраця з медичними працівниками

02.10.19

Головна

 

 

Співпраця з медичними працівниками

 

Начальник Глухівського відділення УВД ФСС України у Сумській області Лариса Забара провела робочу зустріч з лікарями КНП «ЦПМСД» Глухівської міської ради, КНП «ЦПМСД» Глухівського району та поліклінічного відділення Глухівської ЦРЛ.

 

 

В ході розмови з медичними працівниками був опрацьований Спільний наказ управління виконавчої дирекції ФСС України у Сумській області та управління охорони здоров’я Сумської ОДА щодо посиленого контролю за обґрунтованістю видачі та продовженням листків непрацездатності. Лариса Забара проінформувала присутніх, що Глухівським відділенням ФСС проведено аналіз витрат на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності за січень 2019 року з січнем 2018 року. Проведеним аналізом встановлено, що кількість листків непрацездатності збільшилась з 387 до 486 або на 25%, тобто збільшилась кількість страхових випадків, що в свою чергу привело до збільшення витрат на 42,35%.

У зв’язку із зазначеним визначені першочергові заходи по зменшенню загального числа оплачених днів по тимчасовій непрацездатності, які мають забезпечити дієвий механізм контролю за обґрунтованістю видачі (продовження) листків непрацездатності в закладах охорони здоров’я. Зокрема, підвищення рівня відповідальності голів комісій із соціального страхування, оскільки допомога по ТВП призначається комісією на підставі оригіналів листків непрацездатності, то в більшості випадків виявлення порушень в оформленні листків непрацездатності та їх фальсифікатів є результатом активної роботи саме комісії. Зазначено, що працівники Глухівського відділення ФСС проводитимуть заходи щодо посилення контролю обґрунтованості видачі листків непрацездатності та продовженням листків непрацездатності, співпрацюватимуть з роботодавцями, страховим активом Глухівщини та Путивльщини. Відділенням щоквартально проводиться  аналіз захворюваності в розрізі страхувальників, в разі збільшення захворюваності направлятимуться листи роботодавцям.

«Сьогодні, ми всі повинні працювати над покращенням якості надання соціальних послуг у взаємовідносинах «заклад охорони здоров’я – працівник(роботодавець) – Фонд» у питаннях застосування законодавства про соціальне страхування щодо оформлення документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, та призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності» - зауважила Лариса Забара.

Головним напрямом діяльності Фонду є надання гарантованих державою матеріального забезпечення та медико-соціальних послуг застрахованим особам, потерпілим на виробництві, внаслідок професійних захворювань та членам їх сімей. Виконання цієї відповідальної місії, насамперед, залежить від ефективного використання коштів Фонду.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019