Клуб Веселих Музикантів в бібліотеці

02.10.19

Головна

 

 

Клуб Веселих Музикантів в бібліотеці

 

В понеділок, 25 лютого читальна зала Глухівської районної бібліотеки наповнилася звуками музики різних інструментів. Навіть прості  перехожі не змогли байдуже пройти повз вікон бібліотеки, бо,  як вони сказали: «Нас ще на вулиці зачарувала мелодія скрипки!».

Саме цього дня в бібліотеку завітали учасники КЛУБУ ВЕСЕЛИХ МУЗИКАНТІВ, учні школи мистецтв ім. М. Березовського. Більше п’яти років тому його створила і дотепер успішно очолює викладач Тамара Весніна. Тема відкритого засідання - «Закохані  в музику».

 

 

Учні  приємно вразили всіх любителів музики концертною програмою, яку підготували до цієї події. На початку прозвучала українська бандура у виконанні Андрія Бичана. Катерина Хроленков ансамблі зі своїм викладачем Валерією Рябініною, серйозний Сєва Опутін та веселий Вова Кравченко виконали свої твори на фортепіано, Лаліта Литвинова та Яна Смичок подарували свої чарівні мелодії на флейті, Нікіта Корчов та Діма Гагін демонстрували свою майстерність на скрипці, яка справедливо вважається королевою музики. У фіналі концерту свою майстерність володіння музичними інструментами показали юна гітаристка  Мар’яна Нікольська, та  старші учні бандурист Кирил Єрьоменко та гітарист Євген Назаров.

 

 

Концертна програма учасників клубу чергувалася з виступами запрошених гостей - творчими особистостями Глухова. І це були люди, професії яких абсолютно не пов’язані з музикою, але вони по – справжньому закохані в неї.

 

 

Юрист Валентин Коваленко пише вірші. Але на слова багатьох з них  він душею чує мелодію, і тому деякі вже стали піснями. Одну з них – романс «Ви не сказали «Так» і не сказали «Ні», автор сам виконав для слухачів. Перед виступом поета майстерно виконав на піаніно п’єсу «Вальс собачок» його п’ятирічний онук Андрій Майборода.

Інший гість Клубу - за професією -  офіцер армії, Микола Жмурко,  настільки  любить творчість співака, поета, актора Володимира Висоцького, що може говорити про нього годинами і з захопленням напам’ять читати його вірші.

Великий захват викликав виступ кавер – бенду «В Гаражі». Ці молоді чоловіки  також  за освітою мають різні професії, та їх разом об’єднала музика. Гітарист Олександр Хабенко, бас – гітарист Андрій Коба, флейтист Олександр Сніжко (саме вони виступали в бібліотеці) дружать давно, а цей гурт вирішили організували два роки тому. Їх  молодий  колектив на початку своєї кар'єри зосереджує зусилля на кавер відомих рок – артистів і виконують пісні в акустичній версії. Це  допомагає їм набратися досвіду для подальшого виконання власних, оригінальних композицій.

Музичні цікавинки на мультимедійному екрані та Smart TV дозволили присутнім повеселитись, особливо всім сподобався запис виступу Віктора Борге, датського піаніста, який працює в жанрі музичної клоунади.

Книжкова експозиція «Музика, що окрилює душу», підготовлена бібліотекарем Ніною Шубніковою, стала своєрідним доповненням зібрання. Це був камерний захід, який пройшов в теплій, домашній, невимушеній атмосфері, де всі охочіпродемонструвати свої таланти.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019