Нарада при голові районної ради.

02.10.19

Головна

 

 

Нарада при голові районної ради.

 

27 лютого під керівництвом голови районної ради Олексія Ткаченка відбулась установча нарада по підготовці до проведення засідання громадської ради регіонального розвитку Глухівського району, яка була створена розпорядженням голови районної ради від 20.02.2019 року, як консультативно-дорадчий орган для сприяння участі громадськості у вирішенні питань місцевого значення.                                                                     

На засідання були запрошені голова громадської ради Микола Васько, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та комунальних установ і закладів районної ради.

 

 

На засіданні голова районної ради Олексій Ткаченко дав доручення кожному учаснику наради підготувати інформацію про повноваження районної ради, сільських, селищних рад та райдержадміністрації у певній сфері на даний момент та після проведення адміністративно-територіальної реформи, у тому числі об'єднання громад.

 

                                                                 

Вищевказана інформація буде представлена на першому засіданні громадської ради регіонального розвитку Глухівського району.

 

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019