Свято Миколая.

16.07.19

Головна

 

 

Свято Миколая

 

День Святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду.

З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. Цікаве театралізоване дійство з нагоди Дня Святого Миколая для вихованців КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради відбулось 19 грудня у Духовно-Просвітницькому центрі при Трьох-Анастасіївському Соборі. Для них методисти Центру спільно зі студентами-волонтерами професійно-педагогічного коледжу Глухівського  НПУ ім. О.Довженка  підготували лялькову виставу про добро і милосердя Миколи Чудотворця, його любов до дітей, а також ігри, конкурси, пісні.   Дітлахи писали листи Святому Миколаю, читали вірші та звертались у молитві до Чудотворця. І Миколай з поздоровленнями та подарунками завітав на свято.

 

 

         Тепло привітали діточок зі святом отець Володимир та директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради Віктор Петрович Спицький. Приємним сюрпризом для малечі було вручення подарунків від народного депутата Андрія Леонідовича Деркача, сувеніри з солодощами від студентів.

 

 

         Хотілося б  висловити щирі слова вдячності народному депутату Андрію Леонідовичу Деркачу, який ніколи не залишається осторонь наших проблем, допомагає в організації заходів для підопічних  КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради. А також методисту Духовно-Просвітницького центру при Трьох-Анастасіївському Соборі Решетник Світлані Володимирівні, заступнику директора з виховної роботи професійно-педагогічного коледжу Глухівського  НПУ ім. О.Довженка Туряниці Зої Василівні.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019