Відбулась семінар-нарада сільських, селищних голів Глухівського району

02.10.19

Головна

 

 

Відбулась семінар-нарада сільських, селищних голів Глухівського району

 

         13 лютого в залі засідань Глухівської районної ради під головуванням голови районної державної адміністрації Вікторії Сокол та голови районної ради Олексія Ткаченка відбулась семінар-нарада сільських та селищних голів.

 

 

         Вікторія Сокол представила тимчасово виконуючого обов’язки начальника Глухівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області Олексія Борковця.

         Очільники громад познайомилися з діяльністю державного підприємства «Дороги Сумщини», яка буде замовником ремонтних робіт доріг місцевого значення на умовах співфінансування з сільськими, селищними радами.

         Керівник апарату Глухівської районної державної адміністрації Олена Харченко проінформувала про підготовку приміщень дільничних виборчих комісій з виборів Президента України та приміщень для голосування відповідно до вимог, затверджених постановою Центральної виборчої комісії від 04 березня 2014 року №31.

         Зокрема, Олена Харченко звернулася з проханням до сільських, селищних голів підготувати приміщення дільничних виборчих комісій до голосування.

         Завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, екології та охорони навколишнього природного середовища Глухівської районної державної адміністрації Едуард Попов проінформував про проведення необхідних заходів для безпечного пропуску льодоходу під час масового танення снігу на території району.

 Присутні обговорили питання щодо організації роботи з відбору громадян України на військову службу за контрактом у Збройні Сили України та щодо організації проведення на території району призову громадян на строкову військову службу, проінформував військовий комісар Глухівського об’єднаного міського військового комісаріату Андрій Нємцев.

         Начальник відділу організаційної та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Олександр Гриценко наголосив посадовим особам місцевого самоврядування про обов’язок подачі е-декларації, шляхом заповнення її на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

 

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019