Мультидисциплінарна бригада у селі Соснівка.

16.07.19

Головна

 

 

Мультидисциплінарна бригада у селі Соснівка

 

24 січня 2019 року мультидисциплінарна бригада комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради в складі директора Спицького В.П., завідувача відділенням соціальної допомоги вдома Черняк С.Л.,сестри медичної Кошман А.М. та соціального працівника відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Дьомушкіної І.В. побували з плановим  виїздом у селі Соснівка.

 

 

Під час роботи виїзної бригади медичною сестрою надані послуги дев’яти пенсіонерам із числа осіб, що перебувають на обліку у відділенні соціальної допомоги вдома, директор та завідувач відділенням соціальної допомоги вдома надалиінформаційні та консультативні послуги,перевірили роботу соціального робітника Шестерненко Г.М., яка працює на території села Соснівка, соціальним працівником відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги було роздано допомогу у вигляді цукру, який отримали від наших спонсорів.

Всі відгуки підопічних щодо якості обслуговування та дотримання функціональних обов’язків соціальним робітником Шестерненко Г.М. були виключно позитивними.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019