Госпітальному округу бути!

02.10.19

Головна

 

Госпітальному округу бути!

 

16 січня 2019 року на засіданні Уряду України прийнято важливе рішення про створення у Сумській області 6 госпітальних округів.

В цьому переліку є Глухівський госпітальний округ, куди ввійшли: м. Глухів, Глухівський район, Кролевецький район, Путивльський район. 

Нелегкий шлях був, щодо відстоювання права на госпітальний округ. І те, що наша область отримала 6 госпітальних округів, це – успіх!

Глухівська районна рада дуже вдячна депутатському корпусу районної ради, сільським та селищному головам, жителям Глухівського, Путивльського районів, міста Глухів та міста Путивль за збір підписів стосовно створення госпітального округу в місті Глухів до Народного депутата України Деркача А.Л., голови Сумської обласної ради Токаря В.М., голови Сумської обласної державної адміністрації Клочка М.О., начальника управління охорони здоров'я Сумської обласної державної адміністрації Бутенка С.П.:

-  9888 чоловік Глухівського району;

-  7223 чоловік м. Глухів;

-  3807 чоловік Путивльського району.

А також висловлюємо вдячність за сприяння Народному депутату України А.Л. Деркачу та голові Сумської обласної державної адміністрації Клочку М.О.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019